От кой мобилен оператор сте доволни?

  • 105 172
  • 918
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 820
Скоро и на мен ми изтича договора с Теленор и се чудя да го подновявам ли или да се местя. Преди като че ли имаше доста повече оферти и човек имаше избор /за Теленор говоря/. Чудя се при изтекъл договор дали няма да предложат нещо по-добро, за да те вържат.

# 766
  • Мнения: 20 172
И на мен ми изтича в края на годината към Теленор, но от чехи не очаквам нищо хубаво. Та, не ми ли предложат нещо като сегашното, ще ги сменям, колкото и да не ми се иска.

# 767
  • София
  • Мнения: 8 117
Май и трите оператора предлагат горе долу едно и също. Аз имам карти на Виваком и А1. За около 20 лева, неограничени разговори и 8 гб интернет. За тази цена толкова, ако искам повече нет, по-скъпа мес. такса. Това бяха отговорите им. Но на мен това си ми е идеално.
Преди да преподпиша гледах в сайтовете им, но като отидеш предлагат някакви по-различни оферти, според профила ти, така да го кажем.

# 768
  • Мнения: 20 172
Зная, на мен като дългогодишен техен клиент, са ми предлагали по-изгодни планове от другите. Но сега нещо нямам добро предчувствие.

# 769
  • София
  • Мнения: 8 117
Може да те изненадат, знае ли човек Simple Smile Аз имах много стара карта към Теленор, не беше използвана от години, но тъй като нямаше месечна такса и не бях я закрила. Като отидох миналия месец да я закрия, направо сякаш им забих нож на служителите. Така реагираха.

# 770
  • Мнения: 68 668
Не разбрах...те се радват при закриване на предплатена, защото често това значи договорче.
А и не ги ли направиха автоматично да се закриват предплатените...ако не вкараш пари ?

Най-изгодното от тайните им оферти бе 18лв такса за 2000 мин. ...това преди половин година.

# 771
  • София
  • Мнения: 8 117
Моята не беше предплатена. С договор, просто нямаше месечна такса. Плащаш само това, което изговориш.  Стара, от преди около 6-7 години беше.

# 772
  • Мнения: 20 172
Аз сега съм на 16 лв, с неограничени разговори и 5000 мг.

# 773
  • Мнения: 68 668
То и аз бях на 14 лв...ама все по-неизгодти тайни оферти вадят. Все с по-високи таксички...
Леми...като ти изтече...няма да има оферта с такава цена...😆

# 774
  • Deutschland
  • Мнения: 5 422
И аз прекратих 10 годишен договор в Виваком, защото ми резнаха нета в роуминг и защото напоследък плащах безбожни сметки и то без да говоря от картата ( ползвам си немската). Служителите в офиса бяха като попарени - Ама защо? Ами ние ще ви подарим телевизия.....
Да, ама къде да я гледам като не живея в Бг? Исках само карта с нет, но след като режете, режа и аз. Точка!

# 775
  • Мнения: 20 172
И аз така мисля.
Викаш, да се подготвям психически 😎
Всички в къщи сме за преподписване, ще ни ударят отгоре с пари за 3 кила пържоли 🙀😁

# 776
  • Мнения: 4 708
Не разбрах...те се радват при закриване на предплатена, защото често това значи договорче.
А и не ги ли направиха автоматично да се закриват предплатените...ако не вкараш пари ?

Най-изгодното от тайните им оферти бе 18лв такса за 2000 мин. ...това преди половин година.
15лв и 5000МВ преди година и малко, аз съм на такава. Като свърши договора ще ги видя, че пък мъжа ми мина към Виваком, но с 10001 перипетии. Защото не дават телефони на лизинг на нови клиенти.

# 777
  • Мнения: 12 048
Най изгодните оферти в момента май са на А1. Аз от няколко месеца търся за малко дете. С карта Боб бях без Интернет.  Офертата, която ми даде техен служител беше 6лв такса с 300 минути към всички и 100МВ Интернет, но постепенно да вдига интернета докато станат 3100МВ за 10 лв, което мен ме устройва, тъй като става въпрос за дете на 8г и ми трябват малко минути и повечко мобилен Интернет. Роуминг не искам, но там отнърване няма. Имат и хубава оферта за хора с увреждания - 12лв само.

# 778
  • Мнения: 68 668
Не разбрах...те се радват при закриване на предплатена, защото често това значи договорче.
А и не ги ли направиха автоматично да се закриват предплатените...ако не вкараш пари ?

Най-изгодното от тайните им оферти бе 18лв такса за 2000 мин. ...това преди половин година.
15лв и 5000МВ преди година и малко, аз съм на такава. Като свърши договора ще ги видя, че пък мъжа ми мина към Виваком, но с 10001 перипетии. Защото не дават телефони на лизинг на нови клиенти.

Говоря за пролетта 2018 !!
Иначе и аз бях на 14 лв...но това са стари оферти. Въпросът е че СЕГА няма такива.
Не знам как по-ясно да го кажа.
Нека някой преподписвал ТЕЗИ месеци да каже.
Старите истории ги знаем...

# 779
  • София
  • Мнения: 8 117
Момичето в А1 ми каза (преди месец), намалиха роуминга, увеличиха месечните такси.

Общи условия

Активация на акаунт