Британците, британците! - Хайде на акцента, молим! - 6

  • 12 365
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 210
Айде на  шестата тема! Мерси, Ир  Hug!
Тоя Шерлок многУ го Фалите! Отивам да го търся в замундата, дано го има със субтитри. Отбелязах си и сериалът, който Гея препоръча. Него го видях качен, че и преведен. Ама кога ще ги гледам, идея си нямам...

# 16
  • София
  • Мнения: 5 334
Йес, бе, дойдох чак в пета тема, ама мощно влязох в редиците с тоя Шерлок! Flutter Hug Hug Hug Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 6 219
Въх!
Мисленето хич не ми е сила, ма сега ще се обадя на паяците в тиквата барем изплетат нещо.

"Кви мисли ми навява британския акцент?"
На мен лично строго - любовно - изтощително - прекрасни! 

# 18
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Въх!
Мисленето хич не ми е сила, ма сега ще се обадя на паяците в тиквата барем изплетат нещо.
"Кви мисли ми навява британския акцент?"

Харесвам ми тази идея, за анкета.

Аз бих гласувала със "СеХ, сеХ, сеХ!!!"  hahaha hahaha hahaha

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Може ли да ме светнете линка от предната тема от замунда от кой филм е, че ме гложди, сега няма да спя тая нощ Crossing Arms
И запис пореден Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
Blue Valentin 2010

# 21
  • София
  • Мнения: 6 210
Може ли да ме светнете линка от предната тема от замунда от кой филм е, че ме гложди, сега няма да спя тая нощ Crossing Arms
И запис пореден Mr. Green
Blue Valentine, ама нали няма да си лягаш още, стой да си поспамим  Laughing  Hug!

# 22
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ей пак съм на опашката  Crossing Arms да не седна един сериал да изгледам  Whistling
път,моля,пъ-ъ-ът

# 23
  • Мнения: 3 736
Въх!
Мисленето хич не ми е сила, ма сега ще се обадя на паяците в тиквата барем изплетат нещо.
"Кви мисли ми навява британския акцент?"

Харесвам ми тази идея, за анкета.

Аз бих гласувала със "СеХ, сеХ, сеХ!!!"  hahaha hahaha hahaha

Че то други опции ше имат ли място? Освен като разновидности на въпросната дейност  hahaha

Действайте, искам поне 5-6 опции. Аз откак налазих добро момче-католик не мога такива мръсни неща да говоря  newsm03 (в този момент как не ме удари гръм не знам)

# 24
  • София
  • Мнения: 5 334
Не знам, но при мен британският акцент винаги е предизвиквал странни мисли. Изтънченост, достолепие... Все графове, лордове и тем подобни ми се въртят в главата като чуя този акцент. А от там идва и нежност, а и доста любов. Пеперудките в корема веднага запърхват. Flutter

# 25
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Благодаря много Hug
Хаха, не мисля да си лягам още, въпреки че ми е много зле днес Confused Ще погледам още малко спам Mr. Green

П.С. Британския акцент ме кара да настръхвам и ми навява специални мисли Sunglasses Embarassed

# 26
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не знам, но при мен британският акцент винаги е предизвиквал странни мисли. Изтънченост, достолепие... Все графове, лордове и тем подобни ми се въртят в главата като чуя този акцент. А от там идва и нежност, а и доста любов. Пеперудките в корема веднага запърхват. Flutter

Глей ся, т'ва, как ме засрами тука.  ooooh!

Аз откак налазих добро момче-католик не мога такива мръсни неща да говоря  newsm03 (в този момент как не ме удари гръм не знам)

Признавам, и аз се чудя!  smile3532

# 27
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Оххх, на този Валентин как му се точа от месеци, ама в Aрената го няма, а от Замунда не мога да тегля Sad((
Относно анкетата- хубаво е да има, ама като гледам предната колко безрезултатна беше, ей го на злото ходи...

# 28
  • Мнения: 3 736
Ми аз пък се чудя батко дали не се е обринал внезапно при тая дефиниция  hahaha hahaha hahaha

Що се срамиш, де, и на нея мисли за любов й навява.  Joy

Джой, тази затова ще е изцяло положителна!

Как може да се черви насред публично място, ох  ooooh!

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Джой има го в арената, ама не мога да ти пусна линк, че аз минавам през прокси и не знам ти как я отваряш. Не знам тоя ще ти свърши ли работа http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=f3d478e9ee7f00c9c … e349dea07b4055c22

Старши, червя се, щот мойте много специални Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт