Проблеми с компютъра

  • 59 777
  • 256
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 368
Гугал хром ми го прави сега ще пробвам дано успея.благодаря

# 181
  • Мнения: 1 292
Гугал хром ми го прави сега ще пробвам дано успея.благодаря
За да премахнеш напълно webssearches трябва и да ресетнеш браузера си. Щом си с Chrome то за да го ресетнеш трябва да натиснеш трите хоризонтални ленти в горният десен ъгъл (точно под х-са с който се затваря Chrome). След това избираш "settings/настройки". От там избираш "Show advanced settings/Покажи разширени настройки" и в най-долната част има бутон "Reset browser settings/Нулиране на настройки". Натискаш го и му даваш да ги нулира.

# 182
  • Мнения: 4 303
Наскоро ми сложиха Мозила на служебния компютър,а аз не знам как да изтривам хронологията.
Може ли да споделите как става това?

# 183
  • Мнения: 368
Наскоро ми сложиха Мозила на служебния компютър,а аз не знам как да изтривам хронологията.
Може ли да споделите как става това?

При мен е от трите чертички под червения хикс,пробвай там.

# 184
  • Мнения: 368
Гугал хром ми го прави сега ще пробвам дано успея.благодаря
За да премахнеш напълно webssearches трябва и да ресетнеш браузера си. Щом си с Chrome то за да го ресетнеш трябва да натиснеш трите хоризонтални ленти в горният десен ъгъл (точно под х-са с който се затваря Chrome). След това избираш "settings/настройки". От там избираш "Show advanced settings/Покажи разширени настройки" и в най-долната част има бутон "Reset browser settings/Нулиране на настройки". Натискаш го и му даваш да ги нулира.
Благодаря получи се, единствено не се изтрива от Programs and Features.

# 185
  • Мнения: 1 292
Благодаря получи се, единствено не се изтрива от Programs and Features.
Възможно е антивирусната ти вече да го е изтрила и да останала само препратката в Programs and Features... няма проблем, щом Хрома ти показва верните стартови страници.

# 186
  • Мнения: 124
От няколко дни докато сърфирам в интернет постоянно ми излизат следните съобщения -Internet Explorer спря да работи Windows проверява за решение на проблема и Internet Explorer Проблем предизвика спиране на правилната работа Windows ще затвори програмата и ще ви уведоми ,ако има решение. Интернет страницата се затваря и после отново се отваря което е много дразнещо.Каква може да е причината за проблема и как да го премахна?

# 187
  • Мнения: 1 292
От няколко дни докато сърфирам в интернет постоянно ми излизат следните съобщения -Internet Explorer спря да работи Windows проверява за решение на проблема и Internet Explorer Проблем предизвика спиране на правилната работа Windows ще затвори програмата и ще ви уведоми ,ако има решение. Интернет страницата се затваря и после отново се отваря което е много дразнещо.Каква може да е причината за проблема и как да го премахна?
Трудно ми е да кажа: "Това ти е проблема". Информацията, която ми даваш е непълна и неадекватна... Дори и успея да диагностицирам проблема, ще е трудно да го решиш самостоятелно. Най-простият ти вариант е Mozila или Chrome (може и Opera).

Ако решиш, че ми имаш достатъчно доверие мога да се опитам да погледна отдалечено през TeamViewer, но не мога да гарантирам решение без повече информация.

# 188
  • Мнения: 368
Гледах обяви в ОЛХ явно нещо съм натиснала (излезе ми нещо за бисквитки),и като се опитам да отворя някоя страница в сайта ми излиза изтеглене,и ми го тегли,какво да правя?

# 189
  • Мнения: 1 292
Гледах обяви в ОЛХ явно нещо съм натиснала (излезе ми нещо за бисквитки),и като се опитам да отворя някоя страница в сайта ми излиза изтеглене,и ми го тегли,какво да правя?
Със кой браузер си?

# 190
  • Deutschland
  • Мнения: 5 540
Сaмо с преинстaлaция ли се опрaвя т.н Екрaн нa смърттa?

# 191
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Най-често да.

# 192
  • Мнения: 1 292
Сaмо с преинстaлaция ли се опрaвя т.н Екрaн нa смърттa?
На т.нар BSoD има важна информация, която да определи какво трябва да направиш. Някъде в средата на екрана има нещо от рода на

STOP: 0x000000,0x0000000,0x00000 и т.н. Трябва ми този номер за да ти кажа какво причинява проблема. Естествено там няма да са нули, а ще са цифри и букви.

# 193
  • Deutschland
  • Мнения: 5 540
Ето го екрана

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 14:00 от dpv

# 194
  • София
  • Мнения: 39 900
dpv, при мен се получава след токов удар, принудителен shutdown,...
Стартирайте го "normally". Можете да пуснете скандиск.

Общи условия

Активация на акаунт