Отговори
# 45
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Тони  Hug Не се тревожи.  Peace Благодаря ти за загрижеността.

# 46
  • Сливен
  • Мнения: 6
Честити бебчета на Снуки, Теодолинка и Нощни! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquetДа са ви живи и здрави и много,много да ви радват.
Аз отдавна не съм писала,ама покрай малката не ми остава много време.Пък и сега ни почнаха коликите и никакво време не ми остава за форума.

# 47
  • Мнения: 443
Честит син Константин на мама teodolinka.Да ви е жив и здрав!!!
Честит син Искрен на Нощни очи! Да расте здрав и усмихнат!


СНУКИИИИ ЧЕСТИТА НИКОЛ! СТРАХОТНО ИМЕ СТЕ ИЗБРАЛИ! ЧАКАМЕ ТЕ ЗА ПОДРОБНОСТИ!  Heart Eyes Heart Eyes  mamma


klechoo, Бенджолина,kamelia_petkova
Айде мацки! Който роди последен другите ще го водят на вечеря или на кино!  Mr. Green


мен ме пропусна  Mr. Green,аz Ще съм последната   Laughing

# 48
  • Мнения: 10
Честити многобройни бебенца  Hug
Аз съм с постоянно напрежение и болки долу в костите, гръбнака, кръста, но резултат няма Simple Smile
Не мога въобще да ви следя покрай сестра ми и детето и, но може и да се организирам скоро време.

# 49
  • Мнения: 76
Нощни очи, честита рожба  Hug   bouquet. Много се радвам, че всичко е минало както искаш.
Момичета, макар,че пиша по-рядко, следя темата. Живот и здраве и аз ще бъда една от Януарските мами Simple Smile.

# 50
  • Мнения: 192
Нощни очи HugЧЕСТИТ ТИ СИН!ДА РАСТЕ ЗДРАВ,ЩАСТЛИВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА!ДА Е ВЗЕЛ ПОНЕ МАЛКО ОТ ХАРАКТЕРА НА МАЙКА СИ,А НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!  bouquet

ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА СНУКИ И ТЕОДОЛИНКА!ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!  bouquet

# 51
  • Мнения: 205
Нощни, Снуки, Теодолинка - честити ви рожбички! Да растат здрави и палави деца

# 52
  • Мнения: 2 631
Искам да си регистрирам залог за раждане на 27-ми януари, но нещо не мога да отворя линка...  Tired


Честити бебчета на Нощни очи, Снуки, Теодолинка и другите нови мамчета! Да са ви живи и здрави бебоците!  Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 369
Честит син Константин на мама teodolinka.Да ви е жив и здрав!!!
Честит син Искрен на Нощни очи! Да расте здрав и усмихнат!


СНУКИИИИ ЧЕСТИТА НИКОЛ! СТРАХОТНО ИМЕ СТЕ ИЗБРАЛИ! ЧАКАМЕ ТЕ ЗА ПОДРОБНОСТИ!  Heart Eyes Heart Eyes  mamma


klechoo, Бенджолина,kamelia_petkova
Айде мацки! Който роди последен другите ще го водят на вечеря или на кино!  Mr. Green
мен ме пропусна  Mr. Green,аz Ще съм последната   Laughing

Shanna УПС! Извинявам се мила! То май има още хора дето съм изпуснала  Crazy  Mr. Green

Бира с таратор успяла си! Виждам залога ти  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 3
Искам да си регистрирам залог за раждане на 27-ми януари, но нещо не мога да отворя линка...  Tired

Добавих ти залога  Simple Smile  http://89.215.131.143:8080/index.php?option=com_jevents&task … y=27&Itemid=1

# 55
  • Мнения: 119
Teodolinka, Снуки, честито! Да са ви живи и Константин и Никол и много да ви слушкат!
Мимаа - благодарности за темата  Hug
А за коликите никой не ми отговори - как разбирате, че бебчето има колики?
Ние вече през нощта се кърмим заспали и малко позаредихме батериите, но през деня и вечер имаме няколко часови изблици на рев, по-точно истерия, което все още ме паникьосва. Добре, че таткото е по-спокоен да поеме нещата в свои ръце, че иначе и двете ще ревем до скъсване.

# 56
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
tuty1, не е кремче , а пудра! Сулфатиязол се казва!

Момичета,да ви се пооплача малко! Хич не вярвам на такива неща,ама май ни урочасаха  Tired Малката от вчера през нощта е адски неспокойна, реве, но нито свива коленца, нито пъшка, нито каквито и да са признаци за колики! Не се успокоява дори когато я гушна  Cry Както спи и изведнъж започва да пищи и да плаче Tired Днес баба й гаси някакви клечки във вода и й изми лицето и резултатът - от 3 часа Влади слава богу спинка! Не знам да вярвам ли , да не вярвам ли,ама така не е пищяло детенцето до сега. Много ми стана мъчно и плаках даже и аз наобяд с нея! А преди малко и нашия тати замина пак за Пловдив и ми е още по-криво  Cry

pepinka1
, за коликите по прицип като симптоми са свиването на крачетата към коремчето, изпъването, посиняване около устичката от рев! Детето се успокоява като го сложиш по корем...

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 19:29 от bubeto_d

# 57
  • Мнения: 186
Пепинка, когато Кали има колики се стяга цялата, изведнъж започва неистов рев който спира и започва внезапно на няколко пъти за определен период от време. Кали я успокояват само две неща: да суче от гърдата/независимо че е нахранена/ и да я сложа по  корем на краката ми и да и галя гръбчето.

# 58
  • Мнения: 488
Честито на Теодолинка и  Снуки!
Здраве и много късмет на бебетата, на мамите-бързо възстановяване и прекрасно майчинство!


Днес беше първата разходка на Жана и Вяра. Бяхме навън за около 3 часа. СПаха като пънчета, сукаха и пак спяха. А като се прибрахме памперсите така бяха оакани, все едно мечки са с...и  Mr. Green Изкъпахме ги( Боже, направо сме забравили как беше) на чешмата в банята и пак спят  Heart Eyes  А мама си сипа едно винце по случаи социалния си живот  Sunglasses
Наздраве!  Hug

# 59
  • Мнения: 539
ALTEA, Anabella, Shamsina, Borianna, Brilliantine, Chopi, mamita_81, Полинезия, Бианка, Дейзи, teodolinka и Снуки, честити ви малки съкровища! Много радост и гордост да ви носят!

Общи условия

Активация на акаунт