Отговори
# 30
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Страхотни новини!!!!
Честити бебчета на Нощни,Снуки ,Теодолинка. Да са ви живи и здрави бебоците!!!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 113
Привет и от нас Simple Smile

ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ВСИЧКИ Simple Smile ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
За хъркането на носа: аз промивам с Риномер за бебета, слагаш го на една страна и пръскаш в горната ноздричка. Опредлено помага. Мисля, че на всички им хъркат нослетата, не е хрема и не е проблем.

За Варицелата: доколкото знам точно началните и последния месец на бременността за най-опасни за бебето. Shanna по добре изолирай таткото.

# 32
  • Мнения: 369
Честит син Константин на мама teodolinka.Да ви е жив и здрав!!!
Честит син Искрен на Нощни очи! Да расте здрав и усмихнат!


СНУКИИИИ ЧЕСТИТА НИКОЛ! СТРАХОТНО ИМЕ СТЕ ИЗБРАЛИ! ЧАКАМЕ ТЕ ЗА ПОДРОБНОСТИ!  Heart Eyes Heart Eyes  mamma


klechoo, Бенджолина,kamelia_petkova
Айде мацки! Който роди последен другите ще го водят на вечеря или на кино!  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТО НА НОЩНИ,ТЕОДОЛИНКА И СНУКИ
  bouquet МииМаа,браво за темата!
Ние още сме 2в1....Без никакви симптоми... Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 727
влизам специално за да честитя на Нощни  Hug...изключителна жена и изкл.майка...пожелавам все така да следва инстинкта си,който очевидно е безпогрешен Hug Здрави деца и щастливо семейство   bouquet

Честито и на другите майчета  Hug

Аз вече съм с 4см разкритие и падаща тапа,макар февруарка,може фактически да родя януари-каквото и когато това ще стане Peace

Хубав ден Mr. Green

# 35
  • Мнения: 16
Снуки,честита дъщеричка Никол!

Да се похваля - падна ни пъпчето тази сутрин. За сметка на това си имаме секрет от едното оче.

# 36
  • София
  • Мнения: 128
Честити бебоци на Снуки, Теодолинка и Нощни! Да са ви живи и здрави

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 145
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА! Да са ви живи и здрави Hug Hug Hug
Аз нещо не можах да се регистрирам в този сайт за залагания, уж чакам писмо на пощата, ще взема да пробвам пак Simple Smile

# 38
  • Мнения: 205
цоп и аз

# 39
  • София
  • Мнения: 2 032
Добре дошли на Искрен, Константин и принцеса Никол! Момичета, да са живи и здрави и много да ви радват!

Sanima, може да е секрет, но може и да са сополи. Пробвай с физиологичен разтвор и можеш да си вземеш една помпичка, за да се пробваш да извадиш нещо. Така ще разбереш дали са сополи. Ива е вече три седмици със сополи, които не минават и не минават.

Днес сутринта за първи път от две седмици това дете се кротна и изкара два часа да си лежи кротко - без да се пъне, вие, реве и без някой да я носи или да й седи на главата. Ако знаех как се прави, щях да почерпя витруално Simple Smile

# 40
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Честити бебоци на Снуки, Теодолинка и Нощни! Да са ви живи и здрави!!!

МииМаа   bouquet

Бубе как се казваше твоето кремче за дупето? Върнах се назад ,но не мога да го намеря,ако не те затруднявам да го напишеш пак Praynig

# 41
  • Бостън
  • Мнения: 13 726
Дейзи, Teodolinka, Снуки, Нощни очи (супер разказ), честит ви бебоци! Hug Hug Hug

МииМеее - мерси!  Hug

# 42
  • Мнения: 32
Честит син Искрен на мама Нощни очи! Да е жив и здрав и много да ви радва! Радвам се, че раждането е минало както си си го представяла, беше ми много интересен разказа ти  Hug

Честита дъщеричка Никол на мама Снуки! Да е жива и здрава, да порасне голяма, умна и красива!

Честит син на мама Теди! Да е жив и здрав, да расте много усмихнат и щастлив!

Бързо възстановяване!

# 43
  • Мнения: 32
Запис и от мен. МииМаа   bouquet

Честито на Снуки!
Нощни , и в стара тема писах ,но и тук ще напиша. Браво за куража. Извинявай ,ако съм те изнервила с моя пост ,но бях се притеснила. Ама аз съм си шашакалник.

И на Рая нослето и от време на време така шупти ,но това нее нищо притеснително.

# 44
  • Мнения: 369
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА! Да са ви живи и здрави Hug Hug Hug
Аз нещо не можах да се регистрирам в този сайт за залагания, уж чакам писмо на пощата, ще взема да пробвам пак Simple Smile

Душа не се прави регистрация.

Следвай тези стъпки:

1. http://picasaweb.google.com/daniela.rangelova/STUFF#5565063411063708242
2. http://picasaweb.google.com/daniela.rangelova/STUFF#5565063413055718226
3. http://picasaweb.google.com/daniela.rangelova/STUFF#5565063417191233714
4. http://picasaweb.google.com/daniela.rangelova/STUFF#5565063418755029346

Общи условия

Активация на акаунт