Dali shte imam bebe?!:(

  • 4 532
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
При бременност задължително ли  е да има болезнени гърди?!

# 16
  • Мнения: 6 993
Галя, а това е линкът към библиотеката Simple Smile Там има и за болезнените гърди Grinning

# 17
Благодаря. Ще я разгледам

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Галя, а това е линкът към библиотеката Simple Smile Там има и за болезнените гърди Grinning
newsm10

Аха ! И за мноооого други неща !
Приятно четене  Grinning!  
И честита ти регистрация и добре дошла !

# 19
  • Мнения: 6
Скъпа Галя, аз имам същият проблем като, тебе Weary Много искам второ бебче и така съм се вманиачила, че постоянно обикалям из бебешките магазини и си харесвам креватчета и колички newsm07, последния път като ми дойде дори се разплаках newsm45л Но трябва да бъдем упорити и да продължаваме с опитите luvbed нали така?

# 20
Здравейте момичета,
реших и аз да се присъединя. Правим опити вече 5 месеца за второ детенце, но сега чакам до дни да ми дойде м....... Вече съм почти сигурна, стискам ви палци, не се отчайвайте, разбирам ви напълно, защото дори сега ми е мъчно, но  ........."не губете кураж- следващия тираж" Embarassed

# 21
Някой имал ли е като моите проблеми, които съм описала по-горе..? за оскъдния цикъл..и краткотрайния..и другите "проблеми" ако мога да ги нарека така..Днес съм на гинеколог. Ще ги пиша да ви кажа какво е станало. а и така се надявам да карам цветна бременност  newsm30 Ще ви информирам, милички..непременно. Стискайте палци всичко да е наред  Praynig  love001

# 22
  • Мнения: 3 376
Мира_а, добре дошла при нас и успех  bouquet

Някой имал ли е като моите проблеми, които съм описала по-горе..? за оскъдния цикъл..и краткотрайния..и другите "проблеми" ако мога да ги нарека така..

Галя, почти всяка от нас е минала през проблеми като твоите или сходни в единични цикли. Хубавото е, че след подходящо лечение и след като се освободим от стреса, голяма част от проблемите се оправят! Peace Всяка по различен начин се справя с тези неща - с лекарства, противозачатъчни, билки, акупунктура, хомеопатия... Не казвам, че сега циклите ни са идеални, но определено може да се направи по въпроса. Така че, успокой се, ще минат и при теб тези неща Grinning Успех при гинеколога! Peace

# 23
  • Мнения: 3 010
Здравей Галя,
аз имам като твоите проблеми можеби. Последните няколко месеца ми е оскъден цикъла, без болки в гърдите беше, болезнен и нередовен /закъсняваше ми  с около 5-12 дена. Оказа се първо, че имам кисти и липса на овулация, пих противозачатъчни един месец -сега съм ОК и почвам лекарства за стимулиране на овулацията. Та искам да те посъветвам не се тревожи, намери си добър лекар, който да ти допадне за да си спокойна. Аз 4акам от 1г. и 8м., но съвсем наскоро попаднах на специалист и сега се надявам, че заедно и с Божията помощ много скоро ще гушкам прекрасното, изстрадано същество. Пожелавам ти и на теб същото, само се успокой, знам колко е трудно!  Успех!

# 24
ох, искренно се моля да нямам кисти и някакви сериозни проблеми  Praynig  стискайте ми палци  Praynig   bouquet

# 25
  • Мнения: 178
Мила Галя искенно се надявам да нямаш никакви проблеми.  PeaceЩе се радвам ако всичко при теб е наред.  GrinningНе се притеснявай,колкото до тези симптоми които имаш- аз съм същата. През август махнах спиралата и от тогава се мъчим да си направим бебе. ..НО за съжаление- нищо! Twisted Evil Моят син е вече на12г. и аз се притеснявам че нещо не ми е на ред... Blush Цикълът ми е редовен-25дни ,но ето че този месец ми се получиха симптоми които никога до сега не съм имала. По принцип трябва да ми дойде на 30 но вече 10-12дни ме боли кръст, коремът ми е подут и ме боли ниско долу /както преди цикъл/ По принцип ме боли1-2 дни преди цикъла. Постоянно съм гладна ,а пък и гърдите ми са ...Днес даже имам и главоболие,но не смея да вземам нищо.. newsm78 Така,че и аз съм на този хал..Моля те след като се върнеш от преглед- напиши какво са ти казали. УСПЕХ!!  bouquet И не губи надежда!!  newsm10

# 26
 Praynig PraynigЗдравейте, милички. Докторът на моя въпрос.."Дали ще си имам бебе?!" отговори с ДА Simple Smile)) Премина ми успешно прегледа. Нямам никакви проблеми, които могат да ме спрат да имам бебче. Нямам кисти, матката ми е наред..шийката също, тръбите също..нямам възпаления. В понеделник (28.11) ще ходя отново на ехограф. Тогава лекарът ще види дали яйцеклетките, които се отделят са годни за оплождане. Това, което специалистът ми каза е, че е нормално бебето да не идва в рамките на една година. Да не бързам да се обвинявам, че не съм забременяла. Много рядко се случва бременност да се появи от първия път. Цикълът ми не е наред заради смяна на климата. Ако се наложи в понеделник ще ми изпише някакви таблетки да пия за регулиране на менструацията.  Praynig Честно да ви кажа се успокоих много. Наистина не очаквах,че нищо ми няма. Мислех, че имам някакви възпаления. Гаденето, което се появява по някога е внушение. Когато една жена иска много силно..да има бебе..мозъкът й се настройва,че е бременна и се появяват такива симптоми. ..За тези, които искат да имат бебче да кажа, че.. след акта е добре да си слагате възглавница под дупето или да си вдигнете краката на горе, за да не изтече спермата. Много съм спокойна сегам, че всичко е наред.. в последно време направо ми се искаше да се  #2gunfire  Laughing Laughing Лекарът обясни, че .. и аз незнам как така..но, че не всеки месец се отделят яйцеклетки годни за оплождане..така, че трябва да сме спокойни май..ние, които чакаме бебчо да дойде. Благодаря ви много за всичко. Пак ще ви информирам в понеделник .. ще ви разкажа какво е станало:)  Hug Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 123
радвам се, че си спокойна и щастлива вече!дано оттук нататък щом пребориш психологическия фактор и при липса на физически проблем нещата станат СКОРО! Flutter

# 28
Гризката, благодаря за посрещането и за пожеланието!Зареждам се с вяра, че все някога трябва да стане! Да взема да пробвам да  пиша и едно писъмце до дядо Коледа Wink Може пък да помогне Laughing
Галя,  стискам ти палци вече всичко да е наред и скоро да се преместиш във форума с бременните мами!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт