Полът вече всички сме научили, през МАЙ ще проверим дали се е получило!-12 тема

  • 23 385
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 27
Здравейте майчета Hug аз съм вече официално в болнични и съм си вкъщи  Party Ние с бебка сме горе долу добре, и аз не мога да спя, като стана до тоалетна и край... почва едно въртене, разхождане посред нощ...  ooooh! Инъче киселини нямам, но за сметка на това се виждам в чудо с килограмите!!! Само за януари кантара показва +6, което просто не мога да повярвам как се случва, и всеки ден показва все повече и повече  Tired А не ям въобще по много, даже почти нищо не ям, чудя се дали не задържам вода? От вчера не си пия витамините, реших да пробвам така известно време, защото имам чувството че от тях пълнея... и от въздуха  Laughing
Майчета от Варна, с които щяхме да ходим на отворените врати на ОБ  - дали няма да го отменят заради грипа?  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 237
какви отворени врати  отменят планови операции и прочие,не рискувайте милички
http://www.moreto.net/novini.php?n=118392

най важно е да сме здрави сега  Praynig  Hug

# 77
  • Мнения: 254
 Аз няма да идвам на отворените врати в Окръжна не ме бройте Tired Сега прочетох,че са обявили грипна ваканция във Варна и каката няма да е на училище.Днес нищо не са им казали явно току що са я обявили newsm78 Ще трябва да звъня на класната.

# 78
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Аз обаче нямам проблеми със спането  Rolling Eyes Легна ли нищо не е в състояние да ме събуди  Embarassed

# 79
  • Мнения: 338
Здравейте майчета Hug аз съм вече официално в болнични и съм си вкъщи  Party Ние с бебка сме горе долу добре, и аз не мога да спя, като стана до тоалетна и край... почва едно въртене, разхождане посред нощ...  ooooh! Инъче киселини нямам, но за сметка на това се виждам в чудо с килограмите!!! Само за януари кантара показва +6, което просто не мога да повярвам как се случва, и всеки ден показва все повече и повече  Tired А не ям въобще по много, даже почти нищо не ям, чудя се дали не задържам вода? От вчера не си пия витамините, реших да пробвам така известно време, защото имам чувството че от тях пълнея... и от въздуха  Laughing
Майчета от Варна, с които щяхме да ходим на отворените врати на ОБ  - дали няма да го отменят заради грипа?  Rolling Eyes


 Да, отворените врати се отменят . Ще видим до кога,стойте си на топло момичета.

# 80
  • София
  • Мнения: 294
Добър ден
Стискам палци на Джей , дано бързо се оправи
Бейбибу лекувай се, че тези вируси са ужасни
Адашче консултациите са отменени , болничните са друга работа. Обади се или направо отиди да ти ги напишат  Peace
oposum4e ако е обявена грипна епидемия във Варна със сигурност ще отменят отворените врати. Все пак е родилно отделение
За името на бебето измислила съм го още преди 15-20 години  Mr. Green
princess SHENY името Алейна ми звучи много красиво  Heart Eyes
За вестителките тъй като Хера вече ни е вестителка (относно Джей) направо я слагам в първия пост. Ако има нещо против да се изтрие  Mr. Green. Мисля да сложа още Нелка бг, Гери , Теди и себе си  тъй като имаме постоянен достъп в темата и освен това пишем редовно в нея. Ако още някой иска да е вестителка  да ми пише за да я добавя. Ако някой е против тези които изброих също да ми пише.  Желателно е всяка  да си запише телефоните на поне две момичета  за да е сигурно, че информацията ще стигне до темата. Ако някой има други идеи относно вестителките да казва

# 81
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте, май-чета!
Нелили, темата е прекрасна! Hug
Джей, стискам палци всичко да отмине бързо и скоро да се прибереш вкъщи Praynig
За вестителките - съгласна съм с предложението на Нелили.
Нели, болничен можеш да си вземеш, независимо, че е обявена грипна епидемия.
За името - готови сме още от момента, в който разбрахме, че съм бременна. Имаме си вариант и за момче и за момиче.

# 82
  • Мнения: 23
Ехааа супер който ми иска телефона да съм му вестителка нека да ми пише на лични, аз се сдобих и с на Нелка Simple SmileSimple SmileSimple Smile имам и на Зу Simple Smile

Аз също подкрепям избраните момичета за вестителки!!!!

Ами няма да ходим на отворени дааааа, нищо следващият път ще видим кога ще бъде, може би ще е и по - хубаво времето! Аз утре обаче ще трябва да отида да си подменям болничния ...

# 83
  • Варна
  • Мнения: 27
какви отворени врати  отменят планови операции и прочие,не рискувайте милички
http://www.moreto.net/novini.php?n=118392

най важно е да сме здрави сега  Praynig  Hug

уфф грипа е навсякъде вече Sad  Ако имате възожност си стойте вкъщи момичета и се пазете много!!!
Джей оправяй се!
Чудя се как е възможно по цял ден да въртят сериали?!  ooooh! И кабелната прекъсва постоянно явно е заради снега.... добре че има интернет

# 84
  • Burgas
  • Мнения: 92
Зайче, аз също изпитвам болки в гърба и то само отдясно. Нямам търпение да се прибера вкъщи след работа и да се опъна на леглото и после мъжа като си дойде да ме помасажира Laughing Laughing :lol
Нелка бг видях, че си от Бургас и искам да си вестителка. Други мами от Бургас има ли?
Може да прозвучи тъпо, но размяната на телефони на лични ли ще си ги разменим ?
А с това име на бебо ще се побъркам, мъжа ми каза да напиша няколко днес и довечера да ги обсъдим, но нищо не ми хрумва  newsm78и май като се роди бебо името ще дойде с него.
 Hug

# 85
  • Мнения: 2 172
Здравейте и от мен  Hug

Нелили страхотна тема  Hug

При мен нищо интересно...нещо ме боли гърлото,децата са болни....въобще някаква тъпотия отвсякъде.

През нощта си спя ,не ставам никъде,освен ако някое дете няма нужда от мен,но това е много рядко.По-скоро ставам да ги позавия.
Някакси през нощта не ми се ходи до вц-то,чак на сутринта.Иначе през деня редовно си го посещавам,а много мразя и ме мързи да се събувам и обувам  Laughing

# 86
  • До морето :)
  • Мнения: 328
mam_adi, има още мами от Бургас. diana_lobodova, elissee, nins86 (извинявам се ако съм пропуснала някой  Embarassed) Като се постопли ще се съберем и ще си правим разходки из морската  Grinning
Размяната на телефони става на лични, да.
Елфи, имам един въпрос към теб - какъв цвят ти е сега косата? Гледам на снимките ту тъмна, ту руса  newsm78 Иначе - оздравявайте бързо  Grinning Hug

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте от мен момичета, много хубава нова тема Simple Smile. За вестителките съгласна съм с Нели, че трябва да са мами които пишат често по-темите, а не такива като мен които нямат време Cry. Отмносно името с таткото сме си збрали име което няма общо с родата Grinning да се оправят.

# 88
  • Мнения: 2 172

Елфи, имам един въпрос към теб - какъв цвят ти е сега косата? Гледам на снимките ту тъмна, ту руса  newsm78 Иначе - оздравявайте бързо  Grinning Hug

Руса,руса.Тази бухналата от ФБ. Черната ми е от лятото Simple Smile)))

# 89
  • София
  • Мнения: 294
Вестителките са сложени в първия пост. Имената са линкове към профилите им. Избирате си някоя или няколко , кликвате на името и и пращате лично съобщение с искане за телефонния и номер.


Елфичка пак зачезваш от темата  Naughty , това не е хубаво

Общи условия

Активация на акаунт