Изпитани сайтове за парфюми-2

  • 126 842
  • 721
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 812
Да не би някоя продавачка да е набутала ментето и да си трае ,а другите да се пулят какво става,

# 121
  • Мнения: 521
Какво значи закъсняла си, и преди една година да е било са длъжни да се отзоват.„Ей затова няма да имат работа, ще си висят в празните магазини и ще фалират. Не се научиха как се работи  Twisted Evil Crossing Arms

# 122
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
liana12
Много неприятно
Бих те посъветвала да пуснеШ един имейл на  сайта на Нина Ри4и
http://www.ninaricci.com/NinaRicci_Parfums/index2.php?lang=en
Снимай парфюма, бар кода и касовата бележка
Ако е менте може да им отнемат правото(ако изобЩо имат такова) да продават бранда
 Heart Eyes

# 123
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Tърси си правата , момиче!  Peace

# 124
  • Мнения: 0
нади666, няма как да ми го е набутала, защото, когато маркираха бележката апарата им я разпозна, тоест продукта предполагам е бил отразен в база данни на инвентара им. Иначе сега като стана на въпрос наистина ме хвана жесток яд, че чак сега писах до бюти зон, обаче както казах преди съм от тези жени, които преди да отидат си го мислят по един начин, а на място се гипсират, особено като срещу тях е първокласна, вулгарна селянка... Иначе за основната тема, гласувам с две ръце за мегашоп и гет.бг и двата ги пробвах миналата седмица, за мен взех от мегашопа на адикт на живанши, а на майка ми ванитас на версаче от гет.бг, защото го нямаше в наличност в мегашопа. И двата са супер, като миризма, трайност и т.н..

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 870
И на мен това ми мина през главата...Да не би някоя продавачка да го е разменила, което НЕ е хич невъзможно, а може пък и самата фирма да си прави "врътки" с евтинии - така печалбата им е 300%.

# 126
  • Мнения: 3 300
Само да кажа един случай при мен в чужбина, не е за порфюм, а за фон дьо тен, но няма значение. Объркала съм цвета, моя грешка и вече беше отворен. Исках да го подяря на позната и през ум не ми мина да ходя да го сменям. Познатата ми ме нави да опитам. Без никакъв коментар ми го смениха. Отвореният, който им върнах, остава в магазина за мостра, те нищо не губят. Аз съм доволен клиент и пак ще се върна там.

# 127
  • Мнения: 3 117
Само да кажа един случай при мен в чужбина.....

оффф, мечтая един ден и при нас така както в чужбина... Confused
ама ни пречи факта, че мнооого рядко си търсим правата - по каквито и да било поводи, не само в магазина.

# 128
  • Мнения: 3 300
Сетих се да добавя за Премиер Жур, че за мен има разлика в аромата на тоалетната вода и парфюма. Не в силата на аромата, а в самия аромат, спомням си, че в един магазин продавачките ме гледаха и твърдяха, че е същата миризма.

# 129
  • София
  • Мнения: 101
Значи момичета нека ви кажа само едно, за да няма повече спорове - в големите вериги магазини парфюмите са оригинални - ако попаднете на менте, то значи някой служител ви е прецакал, за да си прибере парите в джоба.

В сайтовете в бг им страшно много ментета, ама страшно...... Хубавото е, че те нямат право да ти откажат да върнеш поръчката.

Аз си пазарувам от няколко места парфюми и за сега нямам проблеми - megamall.bg , parfumeria.bg, parfumi.org, -spam292-, strawberrynet

# 130
  • Мнения: 31 398
Значи момичета нека ви кажа само едно, за да няма повече спорове - в големите вериги магазини парфюмите са оригинални - ако попаднете на менте, то значи някой служител ви е прецакал, за да си прибере парите в джоба.
Това не е вярно. Навсякъде и в магазините и в нета има ментета, както и оригинални продукти. Peace

# 131
  • Мнения: 0
ест, че не е вярно, а да не говорим, че всичките сайтове които си изброила се цитират като сайтове с ментета, като изключим ягодката, за нея чувам добри отзиви пък не знам........

# 132
  • Мнения: 31 398
На Ягодата имам голямо доверие. Peace

# 133
  • Мнения: 0
Аз не бях поръчвала парфюм през интернет до сега, поръчах от www.parfumi.li и всичко си беше наред. Бях доста резервирана към всички такива магазини, но останах очарована.
Simple Smile

# 134
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
За мен най-добрият парфюм е този, който се усеща от километри, дето се вика. Какво от това като е оригинален и докато излезеш даже от входната врата вече не ухае. Единствения такъв парфюм, който съм имала е на Bi-es, работих лятото,което го имах в хотел, и колегите ми казаха, че се разбира кога съм излязла, за съжеление съм си купувала само 2 или 3 пъти, защото постоянно ми подаряват парфюми от oriflame или avon, то май трябва да се радвам де Grinning и някои от тях са трайни но наистина съм с много хубави спомени от би-ес, не помня как се казваше точно, но е едно от белите шишенца

Общи условия

Активация на акаунт