Изпитани сайтове за парфюми-2

  • 126 771
  • 721
  •   1
Отговори
# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Не знам мен лично не ме интересува от къде идва и кой го внася за мен е важно да не е менте и ако може да е евтин.Аз си поръчах от сайт защото дори с доставката ми излезе по евтин с 20лв
Peace Точно затова и аз пазарувам парфюми предимно от интернет и гледам да следя кой сайт е читав. В моя случай ще получа парфюм за 66 лв., който  в бюти зоната е 122 лв.

Точно. На бала ми подариха Еклат на Ланвин, който в нета се върти около 65 лв, а в БЗ беше 120. Страшни надценки.  #Crazy Скоро в другата парфюмна тема, една мацка се оплака, че си е купила "менте" от БЗ, явно и от там вече няма гаранция.

# 106
  • Мнения: 0
Предполагам, че въпросната мацка съм аз, защото точно аз се оплаках по-горе, че най-голямото менте което съм копувала до сега ( единственото ) е точно от бюти зон.....

# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Предполагам, че въпросната мацка съм аз, защото точно аз се оплаках по-горе, че най-голямото менте което съм копувала до сега ( единственото ) е точно от бюти зон.....

Възможно е. Не помня всички имена и никове.  Laughing

# 108
  • Мнения: 31 341
liana12, разкажи повече, кой е парфюма и защо мислиш, че е менте? Трайност, спиртност, променен аромат, променен цвят, недобре изпипани кутия, шише, капачка, липса на стикери?

# 109
  • Мнения: 0
С удоволствие. Парфюма е премие жур на нина ричи, купуван е от бюти зон в сити център софия( за подарък), 50 мл ОДП. Към опаковката нямам никакви забележки, беше подарък за сестра ми,  за която може да се каже, че този парфюм и е в топ 3. Когато го разпечата и съответно се пръсна с него направи една много странна реакция, а именно каза ми, че явно от толкова много употреба на този парфюм миризмата не и се струва същата или по-скоро се е смесила с някаква друга миризма от китката, помирисах го и аз естествено и моята реакция беше същата, сравнихме го с друг парфюм(същият) и миризмата наистина беше много различна. Почнахме да го разглеждаме, но опаковката беше едно към едно с изключение на едно, на дъното на кутията, от външната страна пише '' направен в австрия''...... Не се имам за разбирачка, но до сега не съм си копувала ''оригинален'' парфюм произведен там, както и никой около мен... И така върнах се в бюти зон, извиних се любезно на момичето и я попитах, какво се случва, обясних и за миризмата и т.н., тя ме погледна и почна много тънко и любезно да ме пита дали не съм разменила парфюма за да взема сега истински (направо не повярвах). Толкова гадно ми стана, че съм го купила преди два дена, а те сега се правеха на луди, но нищо аз ест си носех касовата бележка на която има бар код, маркираха го и се оказа същия.... После прекарах половин час в чакане да дойде управителката или по-скоро момичето, което явно отговаряше за проблемите (когато се получат такива). Дори не намери за нужно да се извини, почна да си мрънка нещо под носа, как и тя не можела да повярва, че е станало нещо подобно и т.н. След моят въпрос ''и какво следва сега?'', тя ме погледна жално и ми обясни, че за жалост не могат да ми върнат парите или да заменят стоката при положение, че вече е разопакована и е употребявана, макар и веднъж..... Да тя си беше права, в бъдеще, когато си купувам парфюм от лицензирани магазини, за над сто лева, първото, което ще правя е да гледам къде е произведен....

# 110
  • Мнения: 31 341
Отвратително е това, съжалявам. Sick Hug
Обаче е трябвало веднага да се обадиш в комисията за защита на потребителя. Парите няма да ти върнат, но парфюма ще ти заменят веднага, сигурна съм. Няма такова нещо, че ако е разопакован не подлежи на замяна. Имаш право на рекламация три дни след покупката, дори мисля, че може да ти върнат и парите.

# 111
  • Мнения: 521
И все пак, позвъни в централният им офис, защото доста често управителите по места не смеят да вземат кардинално решение.
Обясни детайлно случая, както и какво ще се случи, ако е нужно кажи, че ще сигнализираш в медиите...Мисля, че ще ти подменят парфюма, и то с извинение. Peace
http://www.beautyzone.bg/index.php?PageID=3

# 112
  • Мнения: 31 341
И все пак, позвъни в централният им офис, защото доста често управителите по места не смеят да вземат кардинално решение.
Обясни детайлно случая, както и какво ще се случи, ако е нужно кажи, че ще сигнализираш в медиите...Мисля, че ще ти подменят парфюма, и то с извинение. Peace
http://www.beautyzone.bg/index.php?PageID=3
Аз също смятам така. Кажи че ще раздухаш случая и ще пишеш писма по медиите. Peace

# 113
  • Мнения: 0
Така е, много си права, обаче за огромно мое съжаление, тогава изобщо не бях запозната с работата на тази комисия, и не знаех,че е толкова ефективна, бях гледала реклами по телевизията, но до там.... За жалост по природа съм си адски смотана и притеснителна като става въпрос за тези неща и дори когато трябва, не си търся правата. Не съм от тези, които ще им вдигнат скандал, даже при влизането им се извиних и им казах, че явно има недоразумение и няма проблем..., а явно трябваше да направя точно обратното. В някои магазини имам усещането, че те карат да стоиш в центъра на магазина и да чакаш сто часа, за да се откажеш накрая ли и аз не знам, или всички продавачки да те гледат кисело, защото си позволяваш да върнеш продукта.... и накрая надменно ти обесняват, че няма как да стане... а си си бил в пълното право. Едно е както си го мислеь, че ще стане, че ще го заменят, или поне ще ми с еизвинят, а те сто часа се въртяха, обслужваха си другите хора и т.н... А въпросната управителка ли там каквато беше с всяка премерена злона дума те кара да се откажеш. Не е хъбаво да слагасх всички под общ знаменател, но вече много внимавам!

# 114
  • Мнения: 0
хм, дали ще помогне ако го направя с такова закъснение? Дори пазим кутията, с парфюма и касовата бележка вътре. Мога и снимки да им изпратя!

# 115
  • Мнения: 31 341
хм, дали ще помогне ако го направя с такова закъснение? Дори пазим кутията, с парфюма и касовата бележка вътре. Мога и снимки да им изпратя!
Обади се, няма значение закъснението щом пазиш касовата бележка. Така или иначе нищо не губиш. Сподели после отзиви. Peace

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Добре де, а защо не отидеш /или изпратиш друг/ просто да провери дали ще му дадат същия парфюм отново произведен в Австрия. В смисъл уж, че ще купуваш, а накрая като видиш производството да се откажеш! За да разбереш дали само теб са прецакали, или изобщо цялата им партида е такава...И тогава да действаш по инстанции.

# 117
  • Мнения: 3 117
хм, вбесявам се при такива случаи колко нагли са хората...
хм, дали ще помогне ако го направя с такова закъснение? Дори пазим кутията, с парфюма и касовата бележка вътре. Мога и снимки да им изпратя!
Обади се, няма значение закъснението щом пазиш касовата бележка. Така или иначе нищо не губиш. Сподели после отзиви. Peace
и моя съвет е да се обадиш, нищо не губиш. Напротив намаляваш вероятността да измамят и други.

По темата: пазарувала съм само от гет.бг досега.
До сега съм взимала на Bvgari Omnia Crystaline - tester, Jasmin Noir - tester и Premier Jour на Nina Ricci - edp. Доволна съм и от трите. Определено имах известни резерви в началото дали ще са читави. То не че има 100% гаранция и за в бъдеще де.
Сега обмислям пак да пазарувам оттам.

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 16:04 от Пит

# 118
  • Мнения: 0
Феис, явно не цялата партида е такава, защото още тогава на място продавачките ме гледаха толкова странно, защото на другите два, които имаше от същите милилитри и същият вид си пишеше, че са правени в Италия, както и тези, които сестра ми има....
П.С. на телефона в офиса ми отговориха, че доста съм закъсняла, нямат регестрирано такова оплакване, но все пак процедурата е да си пусна официално оплакване на електронен адрес и да чакам отговор... направих го, пък да видим...

# 119
  • Мнения: 293
Какво съвпадение! Досега през живота си съм купувала 2 пъти Премиер жур от магазини, единият е не много сигурен, другият е голям и лъскав. 2-та парфюма бяха доста различни, като издръливост и като аромат... явно има нещо с този аромат

Общи условия

Активация на акаунт