Звездни компромати-92

  • 69 565
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 507
е какво общо? същото като мара отваачката, нлото и кой знае още колко болни мозъци....все на анджелина приличат Tired

# 691
  • Мнения: 3 181
е какво общо? същото като мара отваачката, нлото и кой знае още колко болни мозъци....все на анджелина приличат Tired

Не, по-красиви са rotfImbo rotfImbo rotfImbo
иска им се, но не и в този живот Mr. Green

# 692
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако някой е чел списанието да каже в кой точно аспект е сравнена с Джоли - външен вид ли, деца ли, мъже ли, благотворителност ли...
Иначе Лияна е много хубава жена, веднъж се засякохме в една сладкарница през деня.

# 693
  • Мнения: 2
Лияна може да не е осиновила деца и да е благотворител, да не е Джоли, но е много красива.Всеки си има вкус, но ако гледаме чисто визуално е по-по-най от много холивудски звезди, а за фигурата и човек трябва да е много злобен за да не я оцени Peace

# 694
  • София
  • Мнения: 6 011
elinor1985, ако това е към мен - коментара ми не е злобен, написала съм, че е много красива жена - на живо и на светло /най-вече/. Интересно ми стана защо са я сравнили с Джоли, не казвам, че тя самата е дала заглавието.

# 695
  • Мнения: 2
elinor1985, ако това е към мен - коментара ми не е злобен, написала съм, че е много красива жена - на живо и на светло /най-вече/. Интересно ми стана защо са я сравнили с Джоли, не казвам, че тя самата е дала заглавието.
Ника, поста ми не е конкретно към когото и да било, всеки има право на мнение, но ми направи лошо впечатление написаното за нея.На мен не ми прилича на Анджелина и се чудя на тези от списанието, но това не я прави грозна или всички други квалификации към личността и.

# 696
  • Мнения: 2
Lindsay Lohan &  Harry Morton

# 697
  • Мнения: 408
е какво общо? същото като мара отваачката, нлото и кой знае още колко болни мозъци....все на анджелина приличат Tired

Не, по-красиви са rotfImbo rotfImbo rotfImbo
иска им се, но не и в този живот Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 698
# 699
  • Мнения: 77
Интересно ми стана защо са я сравнили с Джоли, не казвам, че тя самата е дала заглавието.

Защото такива репортери, редактори и т.н. работят в БГ списанията и вестниците.  Tired


ЕДИТ: Саня и Ники Илиев, Саня и на другия не му помня името.

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 22:12 от Viktoria®

# 700
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231
Ако някой е чел списанието да каже в кой точно аспект е сравнена с Джоли - външен вид ли, деца ли, мъже ли, благотворителност ли...
Иначе Лияна е много хубава жена, веднъж се засякохме в една сладкарница през деня.

Аз тъкмо за да си отговоря на този въпрос се зачетох в статията, но съвсем не става въпрос за това...Баджева явно се чуди как да направи корицата си по-интересна  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 2
Скоро гледах интервю с Лияна в Неудобно и там самата тя каза, че не е знаела за заглавието. От списанието са й казали и е била против, защото не е знаела как ще го приемат хората. Съгласна съм с Тайра, просто се чудят как да направят списанието по-продаваемо.

# 702
  • Мнения: 15
Тази Саня нещо много изцъклена физиономия има. Thinking

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
Почина китаристът Гари Мур

http://www.dnevnik.bg/sviat/2011/02/06/1038010_pochina_kitaristut_gari_mur/

# 704
  • Мнения: 4 120
 Аз прочетох интервюто с Лиана, много прилично, сесията не ми харесва , в "Ева" се бяха постарали повече...но да..това с Анджелина не знам кой болен мозък го е измислил. И защо все трябва да има  еквивалент на чужди звезди, българска Анджелина, българска Мадона, турски Брад Пит...

Общи условия

Активация на акаунт