Спомняте ли си "Приятели"?

  • 9 477
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 6 010
И на мен Емили хич не ми се нравеше.
Иначе Чандлър не знам защо толкова го харесвам. Със сигурност ми е по-симпатичен от Рос и Джоуи. Рос ми беше някак скучен, а Джоуи прекалено несериозен. А и Чандлър до голяма степен го приемам като част от "Моника и Чандлър" - просто ми харесваха като двойка  Peace

Мат беше гадже на Рейчъл, по- млад от нея, неин подчинен. Симпатяга. Grinning

Не се ли казваше Таг?
 

# 106
  • Мнения: 1 211
Четох май в уикипедиа, че е имало критики в началото на сериала, че Чандлър е много безличен герой, може и без него. Аз за това после много се заглеждах в него. Исках да попитам тези, на които е любим герой какво харесваха специално в него.

На мене англичанката ми  беше много антипатична.

Чандлър е всичко друго ,но не и безличен. Затова и има толкова много фенове. Аз пък мисля ,че Рос е леко безличен, и че ако не беше дългааата история с Рейчъл нямаше да се забелязва грам.
А аз в Чандлър харесвам чувството му за хумор основно. Хапещия сарказъм му е специалност и на мен лично ми е страшно интересен. Също е и супер сладък, а начина по който гледа Моника и химията между тях е невероятна. Той за мен си оставя най - добрият и дълбок герой от сериала.

# 107
  • Мнения: X
Той май е и най-реалистичен образ поне от мъжете де. При Рос и Джоуи всичко беше по-прекалено, както се прави често в комедиите. Джоуи на някои моменти го показваха направо малоумен..  ooooh!

# 108
  • Мнения: 1 211
Той май е и най-реалистичен образ поне от мъжете де. При Рос и Джоуи всичко беше по-прекалено, както се прави често в комедиите. Джоуи на някои моменти го показваха направо малоумен..  ooooh!

Това за най - реален образ е вярно. Аз самата виждам много черти на Чандлър в характера си и може би за това и ми харесва!Заради темата сложих и нов клип на трите момчета! Flutter

# 109
  • Мнения: 1 211
Тъй като Мондлър водят до сега в анкетата сложих новия клип именно за тях. Това е един от най - добрите клипове за приятелите , които съм гледала.
Защоо пак заспа темата бре. Нали уж много фенове ,пък нищо не се пише. Вярно, че сериала не се дава от отдавна ама толкова ли няма в 10 сезона нещо, което да ви човърка и да става за обсъждане.
Затова имам нова идея за раздвижване. Предлагам да направим конкурс на тема "Най - запомнящ се лаф от ПРИЯТЕЛИ" и феновете да записват фразите, които помнят и са ги разсмели най - много. После да гласуваме и да определим победител. Какво мислите?

# 110
  • Мнения: 77
Тъй като Мондлър водят до сега в анкетата сложих новия клип именно за тях. Това е един от най - добрите клипове за приятелите , които съм гледала.
Защоо пак заспа темата бре. Нали уж много фенове ,пък нищо не се пише. Вярно, че сериала не се дава от отдавна ама толкова ли няма в 10 сезона нещо, което да ви човърка и да става за обсъждане.
Затова имам нова идея за раздвижване. Предлагам да направим конкурс на тема "Най - запомнящ се лаф от ПРИЯТЕЛИ" и феновете да записват фразите, които помнят и са ги разсмели най - много. После да гласуваме и да определим победител. Какво мислите?
съгласна  Peace

# 111
  • Мнения: 1 129
Хм...един от любимите ми моменти е в последната серия когато всички си оставят ключовете от дома на Моника и Чандлър и после след малко мълчание се чува
- "Хайде да пием по кафе"
- "Добре, но къде"?

и сега една загадка да видим кой от феновете ще познае пръв Simple Smile кой задава въпроса newsm12

# 112
  • Мнения: 796
какъв въпрос?

# 113
# 114
  • Мнения: 1 211
Рейчъл задава въпроса, а това "Добре, но къде"? е на Чандлър!
А самият въпрос е напълно риторичен!

# 115
  • Мнения: 3 562
Доживотен фен на сериала  Hug

Сега от 11 май започват отново да го излъчват по BTV Comedy и въпреки, че съм го гледала сигурно безброй пъти чакам с нетърпение  Crazy единствено "Мръсни танци" съм гледала повече на брой пъти, но той все пак е филм  Hug

# 116
  • Мнения: 796
poli-poli, аааа това ли...не можах да схвана. Не е лошо като идея Simple Smile Аз съм го гледала много пъти също, само че от година и нещо не съм го засичала. Сега на повторението пак ще го гледам ако мога Simple Smile

Рошл@, от колко часа ще го дават?

# 117
  • Мнения: 239
Мноооого любим сериал на мен и мъжа ми. Като свършваше тъкмо се гаджосвахме и го гледахме гушнати  Blush
Гледала съм го страшно много пъти, а точно сега отново го гледаме от началото, дори дребната го хареса и когато върви песента в началото ни кара да ръкопляскаме  Joy

# 118
  • Мнения: 3 562
....
Рошл@, от колко часа ще го дават?

Май от 23 ч Laughing

# 119
  • Мнения: 77
ще го дават от 23ч. всяка делнична вечер,а предполагам през деня ще го повтарят. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт