Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 39

  • 34 734
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Момичета, снощи изгледахме серия от час и нещо и трейлър от 12 секунди, но като гледам колко дискусии предизвикаха тези 12 секунди ми се струва, че на всички ни се иска вече кълбото да започне да се разплита, нещо по-различно да се случи. Joy Joy Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 2 131
Здравейте момичета,аз също не съм съгласна с това че Саваш е''прост и стои и чака да се вразумят'',напротив той си е много умен ,неведнъж  го е показал.Той никога не действа прибързано,  много добре обмисля всичко  и гледа да бъде подплътено с неоспорими доказателства,защото на Саваш му е ясно,че ако няма доказателства никого няма да моге да убеди особенно Чичек,видяхме реакцията на Пала и Ешреф .А що се отнася за сценария-нищо му няма,много си е добър, винаги има такива серии като 43 ,нали трябва сериала да се удължи.

# 722
  • Мнения: 1
Таня, и на мен ми се иска мъките на Саваш и Ясемин да приключат, но не знам дали ще стане скоро. Китка се прави на бяла и добра, но не знам какви са истинските подбуди за да посети Ясемин в офиса й. Може да се е повлияла от думите на Хакан по адрес на Ясемин и заедно с признанието на Саваш за детето, да е решила, че няма смисъл да се надява повече. Ясемин се отдръпна от Саваш, защото го обича и не иска той да пострада, ако се разведе с Чичек. Това е истинската любов, на истински обичаща жена. А какво направи Китка, когато Саваш й каза да не се надява, че ще му стане жена наистина, че той обича Ясемин - разфуча се, затръшка се и се заинати. И заяви, че няма да се жертва, за да бъде Саваш щастлив с "онази" жена и нейното "копеле". Да беше си прехапала езика тогава, как сега ще гледа Саваш в очите след такива грозни думи.

# 723
  • Мнения: 12 839
Момичета, снощи изгледахме серия от час и нещо и трейлър от 12 секунди, но като гледам колко дискусии предизвикаха тези 12 секунди ми се струва, че на всички ни се иска вече кълбото да започне да се разплита, нещо по-различно да се случи. Joy Joy Joy Joy Joy

кълбото се разплита по- малко, но много внимателно за да не се навие наново Joy Joy Joy
а ние току що изгледали новата серия и нямаме търпение за следващата. И  така да живеят вторниците в очакване на любовта да победи наказанието. Praynig

# 724
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219

Таня, станало е като приказка. Можеш спокойно да го наречеш "Приказка- 43". Парчето на Febyo Tasel наистина навява тъга и самота, но аз си мисля, че може да внуши и други чувства. Дай боже да ти стане по-весело на душата, че много тъга изля в последните си клипчета.  Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 1 863
Таня, и на мен ми се иска мъките на Саваш и Ясемин да приключат, но не знам дали ще стане скоро. Китка се прави на бяла и добра, но не знам какви са истинските подбуди за да посети Ясемин в офиса й. Може да се е повлияла от думите на Хакан по адрес на Ясемин и заедно с признанието на Саваш за детето, да е решила, че няма смисъл да се надява повече. Ясемин се отдръпна от Саваш, защото го обича и не иска той да пострада, ако се разведе с Чичек. Това е истинската любов, на истински обичаща жена. А какво направи Китка, когато Саваш й каза да не се надява, че ще му стане жена наистина, че той обича Ясемин - разфуча се, затръшка се и се заинати. И заяви, че няма да се жертва, за да бъде Саваш щастлив с "онази" жена и нейното "копеле". Да беше си прехапала езика тогава, как сега ще гледа Саваш в очите след такива грозни думи.

  В този ред на мисли, току що си пуснах началото на първи епизод и някой скоро го беше писал, но думите на Назан са точто - "Това момиче ще ни донесе нещастие, ще видиш Саваш, всички ни ще съсипе."
 А думите на Шахи към Кемал - "Не е ли права? Нямаше ли друго момиче от фамилията Моран? Предупредих те! Казах ти, че ще засегнеш дълбоко кака си, но ти като реши---и край!
 Та, дано все пак Назан не е права до край! Макар, че отдавна съм загубила доверие във всички, произлизащи от фамилия Моран, дано сценаристите искат да ни покажат, че може едно цвете да цъфне все пак сред толкова плевели!

# 726
  • Мнения: 1 863

Таня, станало е като приказка. Можеш спокойно да го наречеш "Приказка- 43". Парчето на Febyo Tasel наистина навява тъга и самота, но аз си мисля, че може да внуши и други чувства. Дай боже да ти стане по-весело на душата, че много тъга изля в последните си клипчета.  Hug Hug Hug

  За това е виновен Кудрет бей и компания и като ги гледам, нямат намерение да се променят скоро! Аз  и по рано писах, че ще трябва да ми плащат за емоционални щети, ако продължават така! Simple Smile

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Макар, че отдавна съм загубила доверие във всички, произлизащи от фамилия Моран, дано сценаристите искат да ни покажат, че може едно цвете да цъфне все пак сред толкова плевели!

Ех, защо ли се сетих за приказката: "От едно и също цвете, змията (да се чете Явуз) прави отрова, а пчелата (да се чете Лара) - мед.

# 728
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
За това е виновен Кудрет бей и компания и като ги гледам, нямат намерение да се променят скоро! Аз  и по рано писах, че ще трябва да ми плащат за емоционални щети, ако продължават така! -изречено от Таня. Но аз мисля,че доста ще се наредим за получаване на емоционално "обезщетение".
А как мислите накрая Явуз в затвора ли ще свърши или ще му занулят ЕГН-то.

# 729
  • Мнения: 1 863
Макар, че отдавна съм загубила доверие във всички, произлизащи от фамилия Моран, дано сценаристите искат да ни покажат, че може едно цвете да цъфне все пак сред толкова плевели!

Ех, защо ли се сетих за приказката: "От едно и също цвете, змията (да се чете Явуз) прави отрова, а пчелата (да се чете Лара) - мед.

  Много си права, жалкото е, че все пак това цвете беше попаднало на такава добра почва и можеше толкова неща да научи! newsm78 Но слушаше само тези, които и изнася и после ги обвини, че са виновни за всичко!
  Кати, сега ще бъда гадна....той в затвора вече беше........

# 730
  • Мнения: 1 863
boule-neige, виждам те! Хошгяльдениз! Simple Smile

# 731
  • Мнения: 28
ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО, МОМИЧЕТА!   Hug   Hug   Hug

ТАНЧЕ,  HOŞ  BULDUK !    Hug     love001

vania_e, Gawina, sunny67,   сърдечна благодарност за преводите и разясненията. Тъй като не можах да гледам вчерашната серия, сега ще изчета превода ви и ще го гледам с удоволствие и с известно разбиране.    newsm51     love001

# 732
  • Мнения: 1 863
   Хайде, чети, гледай и ни догонвай! Simple Smile

# 733
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
EХООО, И АЗ СЪМ НА МЕГДАНА... Rolling Eyes
Еййй, ама разкостихте ми котето бре... Joy
Ше взема да си го прибера, че подлежи на линч вече. hahaha Whistling

boule-neige... lovekiss wavey wavey wavey

# 734
  • Мнения: 1
Момичета, новата тема е готова. Да изпишем тази и да се прехвърлим тогава там.
Ето заповядайте

Общи условия

Активация на акаунт