Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 39

  • 34 742
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Зизу, не отхвърлям вероятността за добронамерен разговор, но не врярвам това да промени статуквото. Струва ми се логично, докато Явуз действа като всевиждащото око и многоръкия Шива взети заедно, всички да останат заложници на сегашната ситуация.

# 706
  • Мнения: 8 476
Зизу и  аз тъй си мисля,че Чичек и Яска ще си говорят за готини неща.Чичек си има доверие на Саваш и му вярва.Лекичко  беше излязла от правилния коловоз,но сега пак е на правилен път.Момичето знае,че няма път към сърцето на Саваш и ще иска да се махне от Балдарчетата колкото може по-скоро.На нея и отърва предложението да се разведат със съпруга си.
Видя ,че нейната доскорошна учителка и наставница Шахнур много бързо и обърна гръб.Та разбра с две думи нашето Цвете,че няма смисъл от инат .Колкото повече седи в Балдар толкова по-зле за нея.
Според мен Явуз си е достатъчен дразнител и сценаристите няма да прибавяят и Чичек да тормози Саваш и Ясемин.
Но Чичек естествено няма да промени ситуацията с нищо като отиде при Ясемин и си поговорят.Просто според мен ще се опита да я убеди,че Саваш много я обича.
Явуз е този който може да промени нещата,той може да започне кръвна вражда и никой не може да го спре по никакъв начин.Аз затова и си мисля,че в бъдеще Чичек като негов най-близък човек по някаъв начин ще му разкрие играта и ще помогнв на Саваш.
Ама днес съм ужасен оптимист чак не се трае тва мойто  newsm5
keii smile3525

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 18:35 от Eny87

# 707
# 708
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Тане, благодаря за последното „Скъпи, душата ме боли” Краят най ми хареса, че се очертава многоточие  Praynig Praynig
Кеии, браво за поредното музикално попадение и превода с много добре подбраните части от епизода . Ама много тъжно бе...Че чак безнадежно. Не мислиш така нали?
 Thinking Thinking Thinking Thinking

# 709
  • Мнения: 9 795
keii  Таня

СТРАХОТНИ СТЕ smile3501 smile3501 smile3501

# 710
  • Мнения: 12 841
Зизу, не отхвърлям вероятността за добронамерен разговор, но не врярвам това да промени статуквото. Струва ми се логично, докато Явуз действа като всевиждащото око и многоръкия Шива взети заедно, всички да останат заложници на сегашната ситуация.
В последният преведен епизод , Саваш искаше да каже нещо на Ясемин  вечерта след завръщането му от  Иран . Тя също искаше да му съобщи нещо и го направи - той разбра за Омер и бебето. Тя обаче не разбра какво иска да сподели Саваш с нея. Мисля че ставаше въпрос за проведения разговор с Чичек относно края на този измислен брак.  Ясемин не е наясно, че решението за развод е тръгнало в посока на взаимно съгласие от  страна и на двамата. Мисля че точно за това  Чичек  ще разговаря при посещението си в офиса на Ясемин. Тя  чу достатъчно от  разговора на Саваш и Шахнур и предполагам е наясно със ситуацията, както нейната така и на саваш  и Ясемин.

# 711
  • Мнения: 12 841
Кеии , Таня вие сте професионалисти! Който  си го може,  той си и прави вълшебни творби! smile3525 smile3525

# 712
  • Мнения: 1 863
  Кеи,, благодаря ти! От снощи ми е влязла под кожа тази песен и само се услушвах, кога ще се появи с превод!  newsm51  love001 Прекрасна е!

Ask ve ceza ~ Yasemin & Savas vbox
Ask ve ceza ~ Yasemin & Savas dailymotion

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 20:21 от Tanya_M

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Tanya_M, неуморна си! Поздравления!  smile3501 newsm51

# 714
# 715
# 716
  • Мнения: 12 841
 Причините за посещението на  Чичек при Ясемин:
-  да  обясни ,че със Саваш ще се разведат
-  да каже че тя ,Саваш  , Ясемин с Омер са жертви на традициите
-  да се извини за  поведението си досега
-  да заяви, че е жената   на Саваш
Повод  за размисли може да бъде и нещо друго-   любопитсвото да види синът на Саваш.

# 717
  • Мнения: 12 841
 hiacint, много са красиви семейство Балдар

# 718
# 719
  • Мнения: 1 863
hiacint , дано скоро да видим семейство Балдар заедно и усмихнати, но пък трябва да свърши филма, а не ни се иска! newsm78 Но е хубаво да им дадат глътка въздух, да се роди бебо, но ако съдим по песента от клипа на Кеи, скоро няма да стане! Sad
 

Общи условия

Активация на акаунт