АСЕНОВГРАДски мами

  • 16 258
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Аз пък нищо не помня от каката. Само помня 3-4 месец ли беше, правих картофено пюре. От там на сетне всичко ми е пълна мъгла. Rolling Eyes

сладката мими, привет!

# 91
  • Мнения: 11
здравейте,как сте? май от разходки не ни остава време за писане,вече си харесах парк в които с малкия се чувстваме добре досега обикаляхме центъра и там наоколо но в парка срещо автогарата ни хареса най много спокойно е и като пораснем ще играем пак там за сега ходим да спим. утре пак отиваме по доктори бях настинала тая седмица та и него малко хрема го хвана и покашля и да отидем да го види личната! ок лека от мен Grinning

# 92
  • Мнения: 240
krrrasimira  и ние сме всеки ден по центъра и понякога ходим и в парка. Сигурно сме се срещали.  Wink

# 93
  • Мнения: 11
да сигурно сме се виждали но като не се познаваме  Grinning трябва да се запознаем !на центъра се въртят най-много мами само ме дразни това,че се карат коли по центъра и на никои не му пука че там има много малки деца и не е редно да отидеш кафе да пиеш с колата кой знае какво ще им стане ако походят малко.

# 94
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Скоро и аз ще се включвам в разходките.  Grinning
Още сме в очакване на бебешори. Уж сме готови, но все се сещам нещо, което съм забравила.Багажа ми за болницата и той ми е готов, но ще взема днес да си го сложа и в сака.
Ох, в едно очакване съм. Току ме приболи или поопъне от тук-от там, и се ослушвам дали няма да е сега.
Изобщо ми се струва, че от толкова нетърпение, накрая може и да подминем 15-ти, така 2в1 както сме си. Laughing
По принцип тази събота и неделя нямам никаква работа, така че ако излизате по център или паркове пишете, че да се видим и да се запознаем.

# 95
  • Мнения: 11
здравейте мами къде се губите в жегата ?

# 96
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
У нас сме си на хладно.  Laughing
Аз си имам бебка вече.
Роди се на 14.06 в 21.35.
Тежи...всъщност тежеше 3.240 и дълга 50 см.
Казва се Иванина.
Много бързо родих и много лесно. Изобщо съм много доволна.
Сега се гледаме, но още няма какво толкова да се правим.Тя само спи и яде. Laughing

# 97
  • Мнения: 11
поздравление vivianka жива и здрава да ти е малката госпжица.много хубаво име има.като започнете да излизате може да ги запознаем с моето момче  Grinning

# 98
  • Мнения: 240
vivianka, поздравления! Да ти е жива и здрава госпожицата, да папка и да спинка много.

# 99
  • Мнения: 76
Vivianka честито бебче.Да ти е жива и здрава малката кукла.

# 100
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
У нас сме си на хладно.  Laughing
Аз си имам бебка вече.
Роди се на 14.06 в 21.35.
Тежи...всъщност тежеше 3.240 и дълга 50 см.
Казва се Иванина.
Много бързо родих и много лесно. Изобщо съм много доволна.
Сега се гледаме, но още няма какво толкова да се правим.Тя само спи и яде. Laughing

Да ти е жива и здрава.Дано е кротичка и за напред.
Момичета много жега, аз почти цял ден съм вкъщи на климатик.Жегата не ми понася.

# 101
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
И ние сме по  цял ден у дома. Като излезем, даже и привичер, на бебка и става топло и плаче. После докато я охладя...
Хванаха я  коликите веча, та е малко нервна, а пък майка и- недоспала. Laughing

# 102
  • Мнения: 681
Ехооо, привет и от мен   bouquet
Старата темичка, позамря и гледам нова сте направили, браво   bouquet

# 103
  • Мнения: 11
   Здравейте,как сте?
По тия жеги не се диша направо аз се чудя къде да  отидем.На 6-ти ще посетим Велинград дано там е малко по хладно!Чакам го с нетърпение! Joy
Станах и представител на олифрейм да се занимавам с нещо странично от домашните задължения,ако някой иска нещо да си поръча номера ми е 0895674717,е малко реклама си направих май, но ще се радвам и да се запознаем с някои майки.Чао от мен за сега!  bouquet

# 104
  • Мнения: 681
krrrasimira , привет  Hug
Наистина е голяма жега, ние мислим този уикенд да отидем малко на балкан, на хладничко  Sunglasses
Свиркайте който е регистриран във фейса де, е с който не се познаваме де, та да не се подминаваме като се видим Simple Smile
Хайде хубав ден, момичета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт