Бебешка близнашка тема ХХ

  • 33 328
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 589
Нашият татко е донесъл една огромна кутия крем за подсичане, глицеринов от Щатите за 5$. Мога да ви кажа, че е чуден, не може да се сравни с никой от скъпите кремове, които струват над 20лв.

Също така вечер мажа с един американски крем с лавандула и ванилия, за успокоение след баня, ами не знам дали наистина има ефект, но спинкат като къпани  Joy

# 736
  • Варна
  • Мнения: 289
За аптека Валя Дечева не съм чувала. Вали, ако може малко инфо къде се намира. Аз от педиатърката знам за крем от аптека Попова (което е на ул. 27 юли с-у църквата Св. Никола. Но то вече не ни действа. И със судо мажа обилно откакто са се родили, ама и то не помага. А с клотримазол я мажа момата вече 2 седмици и пак не ства. Дори и с Тридерм съм мазала, разбира се по препоръка на докторката. Първоначално всяко едно от тях е помагало , а после не помага. Само с царевично брашно, Фата, не съм пробвала. Ама то нейното подсичане е зверско, направо ужас. Сега пръскам със спрей Джинджира Алба.
Вера, аз ги оставям по голи дупета преди баня. Но филмът е следния: като повървят с голите дупета решават, че ще се изпикаят и след това задължително се подхлъзват и падат на мокрото, от което се стряскат и ревват. Crazy Та май с гащи ще почвам.

# 737
  • Мнения: 35
Japanese, пробвай с Джинджира алба  Peaceнаистина има оромен ефектлСъщо много помага и вана  със смрадлика.

# 738
  • Мнения: 2 259
japanese ,аптеката е срещу входа на Спещния център/Окръжна болница/ на бул."Цар Освободител" в блок.Има табела.По едни стъпалца е нагоре на  първия етаж на един от блоковете.Дано си ме разбрала Embarassed

# 739
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
За подсичането при нас действа бързо и безотказно Стелактив на Мустела. Скъпичък е, но е икономичен, използва се доста време.

Ние още не сме ги водили на море, а като гледам и тази година ще им се размине, колкото и да ми се иска, по финансови причини. Мъжът ми пък се притеснява, че колата ни е доста "възрастна" и ще ни остави нейде по пътя.  Crazy

# 740
  • Мнения: 1 484
За аптека Валя Дечева не съм чувала. Вали, ако може малко инфо къде се намира. Аз от педиатърката знам за крем от аптека Попова (което е на ул. 27 юли с-у църквата Св. Никола. Но то вече не ни действа. И със судо мажа обилно откакто са се родили, ама и то не помага. А с клотримазол я мажа момата вече 2 седмици и пак не ства. Дори и с Тридерм съм мазала, разбира се по препоръка на докторката. Първоначално всяко едно от тях е помагало , а после не помага. Само с царевично брашно, Фата, не съм пробвала. Ама то нейното подсичане е зверско, направо ужас. Сега пръскам със спрей Джинджира Алба.
Вера, аз ги оставям по голи дупета преди баня. Но филмът е следния: като повървят с голите дупета решават, че ще се изпикаят и след това задължително се подхлъзват и падат на мокрото, от което се стряскат и ревват. Crazy Та май с гащи ще почвам.
И аз така, първо мажех нежният с судо, след това един крем на Адерма, след това крем на Биодерма/по препоръка на лекар/, след това Здраве, Ежко Бежко, Пенатен и..... Сега ползвам един правен крем за подсичане, произведен в Габрово със 100-годишна история/така пише в листовката/. Май най-накрая ще се види бялото дупе на калпазанина. Hug
Сега намерих листовката и на нея пише:Бял крем "Рачев" има го аптеките, пише че при редовно мазане премахвал и белези.

# 741
  • Мнения: 227
Аз ги мажа с Бочко от самото начало и не съм имала кой знае какви проблем.Наистина единият беше по нежен, но като станаха на 6 месеца и вече и той е ОК .Сега ги мажа само след баня, през деня рядко ако има нужда.

# 742
  • Мнения: 547
Аз съм ползвала само Пенатен крем и олио,нищо друго не съм купувала,но и не сме имали проблеми.
За морето сега се върнаха от море с баба и дядо,а в събота ние ще ги водим пак.За първи път ги заведахме на 1.3 месеца на море.

# 743
  • Мнения: 4 310
Аз съм ползвала само Пенатен крем и олио,нищо друго не съм купувала,но и не сме имали проблеми.
За морето сега се върнаха от море с баба и дядо,а в събота ние ще ги водим пак.За първи път ги заведахме на 1.3 месеца на море.


Как се престарши? Аз не смея да ги оставям много. Знам, че е в мой минус, но това е.

# 744
  • София
  • Мнения: 1 849
Аз се чудя бабата и дядото как са се престрашили  Simple Smile Браво на тях! Аз няма да кой да ги остава да отидем с мъжа ми да изберем тапети примерно, че сме почнали едни ремонти от миналата година и така си стои апартамента с краката с нагоре  Tired

# 745
  • Мнения: 35
За морето: Ние в събота се върнахме. Бяхме петимата с таткото и 3-те деца. Изкарахме си много добре като за първи път с мъниците. То на море за мен не е почивка с три деца, но аз и не съм се настройвала да се излежавам  блажено на шезлонга Laughing

# 746
  • Мнения: 4 589
И ние ще видим как ще мине морето. Май ще си ходим само ние с децата, ако някоя гледачка, леля или баба се навие, ще е супер.

Днес за 1 път дадох просо, много го харесаха, супер гладни бяха и после дадох няколко лъжички морков+ябълка и Марти така повърна на фонтан, все едно змия му изкочи от устата. Но той беше мнвесел, а мен ми стана жал....

# 747
  • Варна
  • Мнения: 289

Vali, thanks  Peace

# 748
  • Мнения: 547
Две години ние сами си ги водихме,а и те не ги искаха понеже бяха малки,но все пак това е майка ми и баща ми за какво има да се престрашавам,попитаха ме дали да ги водят на море и толко,аз нямах нищо против.
На родителите на мъжа ми също ги давам и то за по две,три седмици,на 1.6 ги дадох на ясла и се върнах на работа.
Само първата година не ги заведох,но пък отидохме сами и си починахме.
А и смятам,че за децата е по добре на въздух където и да е отколкото в бацилника в детската.

# 749
  • София
  • Мнения: 6 199
Заки, мога само да ти завиждам, при това не особено благородно. Mr. Green

Май е време за нова тема? Аз не съм сигурна, че ще се справя, иначе бих я направила. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт