Каква жена сте? Закриляна или оправна

  • 11 711
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 472
Оправана съм, ама го оставям да мисли, че ме закриля Wink

# 106
  • Мнения: 1 296
Ами като цяло съм закриляна и предпочитам да съм такава. Което съвсем не значи че не мога да се справям сама  Peace

# 107
  • Мнения: 45
И закриляна, и оправна, защото имам сигурност зад гърба си.

# 108
  • Мнения: 46 598
В смисъла на темата май садам към закриляните  newsm78
Не плащам сметките, защото имам див страх от кучета, а около пунктовете обикновено има, често сме заедно, но аз въобще не слизам от колата  Embarassed
Мъжът ми никога няма да ме остави да влача на гръб всичко по детето и домакинството.
Не закриляна, ами направо глезла, отивам да се срамувам в ъгъла  newsm49

# 109
  • София
  • Мнения: 3 474
Не закриляна, ами направо глезла, отивам да се срамувам в ъгъла  newsm49

Ще свикнеш, не бой се. Simple Smile

# 110
  • Мнения: 556
Оправана съм, ама го оставям да мисли, че ме закриля Wink

И аз така  Grinning

# 111
  • Мнения: 1 788
На този въпрос - нямам еднозначен отговор.
Попадам ежедневно в различни ситуации и понякога съм оправна, понякога имам нужда да бъда закриляна.
Не виждам нищо похвално, достойно за гордост нито в едната, нито в другата крайност.

# 112
  • София
  • Мнения: 3 474
O, да.
Похвалното и достойно за гордост е да си наясно на какво си способна, но не и да го демонстрираш пред когото не трябва. Да го демонстрираш изобщо.
За собствено ползване да си остане, така да се каже.

# 113
  • Мнения: 11 577
Обичам да съм закриляна, но като ми се наложи съм оправна.
Живот!

# 114
  • Мнения: 5 370
Ох, 150 пъти го чета това заглавие и всеки път го прочитам като 'закриляна и оправЯна". Crazy

# 115
  • Мнения: 2 175
Хаха, Жози - като съм оправЯна знаеш ли колко закрилена  и окрилена се чувствам.. Joy hahaha

Та в този ред на мисли - оправна съм по принуда, а като има мъжко рамо наблизо - ставам изцяло безпомощна блондинка.
Голям кеф.. Sunglasses

# 116
  • Варна
  • Мнения: 153
Ох, 150 пъти го чета това заглавие и всеки път го прочитам като 'закриляна и оправЯна". Crazy
Те вървят заедно... Wink

# 117
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
И от двете по малко  Peace Зависи в какво настроение съм  Sunglasses АКо са ме хванали братята по-добре да бЕга бърЖе и надалеч от мен, че не знам кой предмет ще ми е под ръка  Wink ИнаК ловкам да ме закриля с чЕршафите  Twisted Evil

# 118
  • Мнения: 303
Аз съм мрънкало(обичам да мрънкам на мъжа ми хаха), оправям се сама, имам свой собствен бизнес, но изобщо не се смятам за оправна като цяло съм много нерешителна, несигурна и срамежлива. За жалост характер си и е и с годините не се променя кой знае колко човек

# 119
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Оправана съм, ама го оставям да мисли, че ме закриля Wink
и аз така Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт