Отговори
# 705
  • Мнения: 73
Ади то и аз бях дала такава заявка първо на каката рождения ден, ама той и доктора днес ми се смя като му казах че сега не може чак края на месеца.  Joy

# 706
  • Мнения: 110
Ооооооооооо, темата за компютрите и мъжете ми е болна и на мен. Не помня от кога вечер не сме сядали двамата да гледаме ТВ ил просто да си говорим. Той веднага се пльосва пред компа, като че ли от CD-то 100-левки ще почнат да излизат.....Побеснявам направо. Като купихме и лаптопа (той си е мой) единя седи на компа а др. на лаптопа и си пишем в скайпа  #Cussing out  Заканила съм се някой ден да изгърми тоя компютър ей така, от само себе си  Flutter

Нямам парацетамол и главата ме болиииии.....Май ще лягам и аз, а ако на някой не му се спи и му се доражда, стискам палци всичко да е тип-топ.....  bouquet

# 707
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Добра вечер от нас, все още 2 в 1.
Палци за Бенджи, че виждам наближило, ако не се е случило събитието вече Simple Smile
Поздравления на всички родили мами през последните 2 дена. Да са им живи и здрави бебоците!
Аз вече имам компютър и ще ви следя по-честичко  Wink
На мен ми се иска ако е възможно да дочакам да мине и другата седмица, пък след това нямам нищо против да се ражда вече бебока, защото вече взе да ми понатежава, а и не мога да спя след 4 сутринта, въртя се до към 6:30-7 и после заспивам отново. Сега заспивам, а от другата седмица, няма, защото щерката ще тръгва пак на училище-нали са в грипна ваканция...
Утре ще си взема последните изследвания и ще ми напишат амбулаторната карта и вече остава само да чакаме.
Имам леки болки от време на време,до вчера без стягане на корема, а днес сутринта,  имах едно кратко стягане, придружено с болка.
Взех си и аз ПИК и днес видях, че вчера са ми вкарали болничните в НОИ, а днес се обработват вече. Да видим дали пък няма да предведат нещичко преди максималните 15 работни дни...
Лека вечер от мен!

# 708
  • Мнения: 0
Първо честито на всички мамчета , които вече гушнаха своите розови бебенца . Живи и здрави и много детски усмивки. Толкова се вълнувам с всяка от вас , все едно сме се познавали цял живот.

Момичета здравейте рядко се включвам , но ви чета неуморимо . И понеже засегнахте "любимата "ми тема , а именно компютрите реших и аз да се оплача .Моят мъж не се спира по цели дни и по цели нощи е на този компютър . Общо взето и това е повода ни за караници и скандали . Чакаме нашата малка бебка да се появи всеки момент и ако и след това продължава да е толкова обсебен не знам какво ще правя с него мисля вече да го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire не се издържа повярвайте ми . Неговото е болестно състояние .

# 709
  • Мнения: 10
Точно за това и аз побеснях!!! Не защото е отишъл в комшията (който аз не понасям и който само го използва) ,а защото вися на компа без да ми обели дума цяла вечер уж като изморен и аз не го закачам знам че цял ден работи....имаше сили да се чуе с техните ...да изслуша проблемите на приателите си по скайп...и накрая се изнесе...а аз съм като нещо дето върви с къщата....то все ще си е тук!!!!Бясна съм!  И това е след като го хванах че ме лъже за нещо друго миналата седмица и не му говорих 2 дена.Мазни ми се 4 дена и ето пак се започна!!!Нито е наясно какво се случва с мен нито нищо!!!! #Cussing out

# 710
  • Мнения: 0
Същата работа е и при нас изобщо не мога гласа да му чуя . Питам го нещо той е толкова влязал в игрите си че изобщо не ме чува докато на 20-тия път не изкрещя ... и т.н. симптомите май при всички болни са еднакви . А като избеснея много го наказвам да си спи в хола при компютара за няколко дни да му дойде акъла в главата. Но това помага за 2 дни и после пак се разболява с този комп. #Cussing out #Cussing out

# 711
  • Мнения: 10
Е ние игри не играем....при нас е по зле....кисне се денонощтно в ибей и в скайп,където се занимава непрекъснато с на хората проблемите и ги изслушва и съветва.Аз нямам нужда от внимание!!!На мен може и да ми се развика, но на хората за нищо на света ...дори и да го напсуват!!!
Понякога се чудя как го търпя!Сигурно ,защото успява да ми се поднаже за няколко дена #2gunfire

# 712
  • Мнения: 0
Не знам знам защо ли се учудвам че каринката е една и съща . И покрай него и аз от няма и накаде и аз седя на компютъра по цял ден , а в къщи комуникация никаква,   поне тук намирам компания , занимание и най - важното разбиране .  Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 10
И аз вече поради липса на каквото и да е внимание ,по цял ден и да не кажа до среднощ съм тука.Ето сега например...цял ден не сме обменили подчти дума,прибрахем се - пак същото (уж мнооого уморен,но за хората има време)и като капак сега съм си сама а той при глупавия комшия! По никое време!!! Дори не ме пита добре ли съм! #Cussing out

# 714
  • Мнения: 3 550
lilisha, много успокояващо действа твоят разказ за раждането. Дано за всички ни да е така леко и бързо. Ти без уговорка и избор на екип ли беше?
Светле, и раждане като твоето не отказвам!

# 715
  • Мнения: 1
И аз вече поради липса на каквото и да е внимание ,по цял ден и да не кажа до среднощ съм тука.Ето сега например...цял ден не сме обменили подчти дума,прибрахем се - пак същото (уж мнооого уморен,но за хората има време)и като капак сега съм си сама а той при глупавия комшия! По никое време!!! Дори не ме пита добре ли съм! #Cussing out
Милички...май наистина е масов мъжки синдром това с компютрите.....ние играем познайте какво - онлайн белот. Има един сайт, на който с удоволствие бих им гръмнала де що има сървъри. Такава мания, такова чудо. А иначе ми е много миличък, но избеснявам с това киснене в картите и с нервите, които ги хаби там. Ще видим какви карти ще има като се роди бебето  #2gunfire

# 716
  • Мнения: 10
И аз се надявам да отделя повече време като се роди бебето....въпреки че не знам как може да стане.Ние освен кисненето в скайп и ибей играем онлайн Сделка или не...английския вариант!!!Побеснявам но...какво да се прави.
Дано имаме повече успех след раждането.Пожелавам го на всички мами с подобни мъжки създания в къщите си Mr. Green

# 717
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Ох така се успокоявам че не е само моя така  Crazy той пък сега играе покер online във facebook, всеки с маниите си  #Crazy

# 718
  • Мнения: 10
Чудото се върна преди 20 минути...измазни ми се за 2 мин и познайте сега какво прави.Сипа си вино и седна да си пише с един познат!!!Пак не ми обелва дума....чудя се дали да не му направя вече мизерия на лаптопа....вбесява ме!Знам че всеки има нужда от лично пространство и време....ама то неговото е 5 или 8 часа работа и останалите на компа....и аз какво да правя и аз на моя.... ooooh!

# 719
  • София
  • Мнения: 1 628
лелеее и моя само виси пред компютъра и играе карти,дори и сега това прави...
и като му казах,че и вашите мъже са така и той ми вика знаете ли какво

Еми да какво да правим чакаме да родите!хахахаха ужасссс са тия мъже  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт