Конкурс по декупаж за месец февруари - ВИНО И ЛЮБОВ

  • 10 353
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 958
kris, поздравления за темичката   bouquet
Аз докато се включа, вие сте се уточнили. Наистина е най-добре да бъде комплексно, за да видим докъде ще стигне фантазията на творящите, обединяваща двата хубави празника.

От мен пък, награда за последните 3 девойки по една бутилка вино  Heart Eyes за утешение Simple Smile
Ще има борба за тези места  Laughing, че кой би отказал на бутилка вино  Wink

Успех на всички!   Hug

# 16
  • Мнения: 2 280
Наградата е за стимул...да участват повече девойки и да не се притесняват..  bouquet

# 17
  • Мнения: 7 379
kris, поздравления за темичката   bouquet
Аз докато се включа, вие сте се уточнили. Наистина е най-добре да бъде комплексно, за да видим докъде ще стигне фантазията на творящите, обединяваща двата хубави празника.

От мен пък, награда за последните 3 девойки по една бутилка вино  Heart Eyes за утешение Simple Smile
Ще има борба за тези места  Laughing, че кой би отказал на бутилка вино  Wink

Успех на всички!   Hug
                    Ааааааа,kemi , едната бутилка си е твърдо моя,защото не съм се научила да си контролирам пукнатините! Joy Joy Joy
                   Щурчо,пращай бутилката още сега та белким ми дойде музата да съчетая виното с любовта. Wink ЩоТ вино хич не обичам /пия една глътка шампанско само на НГ/, а с любовта нямам проблем. Mr. Green Та ще я мътя някаква и то върху ..... бутилка. newsm78

# 18
  • Мнения: 2 280
Аз разчитам на вас, да пратя само 2...(щото последното място си е за мен)  Heart Eyes
Та..Didia ,викаш..шампанско..Имаш ли предпочитания за цвят?..

Да си призная, аз по принцип не пия..алкохол..и бира даже..(не ме бийте много)..и кафе също..и изобщо..съм скарана с бутилките, ама..заради любовта, ще се пробвам да ги съчетая - Вино и любоФ, пък..да видим какво ще се получи..Мислех да декупирам ваната..ама..като решихте да е върху бутилка...пък..бутилката била с по-тясно гърло..ще се съобразя..  bouquet

# 19
  • Мнения: 7 379
              Щурчо,къде без претенции  Joy Joy Joy имам,имаааам .....само червено шампанско. Laughing Хората по цял свят тачат бялото шампанско,ама аз....наопаки.Всички пият червено вино,а аз ако кусна случайно искам бяло.Е,това е .... всички на опаки , а аз на терсене. Mr. Green

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 958
Щурчо, ще ти се да изпращаш само 2 бутилки  Laughing  Аз също съм кандидат за последното място. Не гледай, че сега съм на 9, то е случайно, защото и аз не разбрах кой се появи да гласува за мен.
А Didia следващия път може и да контролира пукнатините, обаче докато аз стигна дотам ще има още мноооооооого ... вино да изпия /ама и аз съм една пиячка  Joy, ако се разчита на мен всички ще са принудени да станат въздържатели, защото производителите на алкохол ще фалират/

# 21
  • Мнения: 7 379
             Лелееееее,каква съм блейка  Hug Тук първото място си е мое  Thinking
             Крисче,обещах наградка на първия изпратил работата си за конкурс м.януари  и моля те казвай КОЙ Е, че от резсеяност да не се изложа. Embarassed

# 22
  • Мнения: 1
Какво стана сега?Събрахме се отбор въздържателки да правим декупаж за виното и то върху бутилка Joy

# 23
  • Мнения: 2 280
 1dating newsm57 ..сега ще се появят и любителите на двете изкуства.. Mr. Green..Ние до тук само фенките на любовта се изказвахме..

# 24
  • Мнения: 0
Ето ме, вие като не обичате вино, а само любоф..., аз съм и по вино, любоф и още нещо, ох  как обичам този лаф... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 021
Давай Дъфи! newsm10 newsm10 newsm10  Подкрепям те на 100%!
Не може без любов, вино и още нещо да се прави декупаж!
Акъла ти е все в това, което не достига и от там се получават проблемите- не ми се напукало добре, всичко ми се свлече и т. н

# 26
  • Мнения: 139
Дидиа, редактирала съм си последния пост в старата тема, там където обявих и участниците по номера. Там написах всички, които са обявили награди, освен ако не съм изпуснала някого  CrazyЗа всеки случай ще пиша и тук, първия участник е Еллина.
Аз къде съм бляла като сте събирали адресите  newsm78 Кой ще ми ги прати на лични, че и аз да си пусна салфетките  Praynig

# 27
  • Мнения: 1
Криска, виж си електронната поща, на която ти пращаме конкурсните снимки. И си почисти пощата, че ти е пълна Grinning

# 28
  • Мнения: 0
Моля,моля не се бийте последното място си е мое ,а пък и вино пия и в любовта съм добре така че отговарям и на изискванията  Joy  Joy  Joy

Антомче много ми е интересно какви са тези очила където ще ги подаряваш,така че ако можеш пусни снимчица.Така или иначе не ги спечелих поне да ги видя. Praynig

# 29
  • Мнения: 7 379
             Крис,благодаря за отговора,че то аз като съм чела нещо съм проспала! Embarassed
              Мен тази тема нещо ме разбива от всякъде  ooooh! и отгоре на всичкото и на бутилка.Двете ограничения / определен предмет,че и тема отгоре/ направо ме травмират.Та се чудя дали няма да изпусна бутилката. Wink Като не участвам! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт