Конкурс по декупаж за месец февруари - ВИНО И ЛЮБОВ

  • 10 354
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
Благодаря ти Елинка  Hug получих ги. И си разчистих личните  ooooh! Като видях мейла с прикрепен файл и си помислих, че пак си я сколасала първа  Laughing

# 31
  • Мнения: 1
Благодаря ти Елинка  Hug получих ги. И си разчистих личните  ooooh! Като видях мейла с прикрепен файл и си помислих, че пак си я сколасала първа  Laughing
Абе... да си призная честно...днес това и направих Embarassed Пусто нетърпение и това човъркане отвътре. Като има задачка, трябва да се изпълни веднага Mr. Green Готова съм за следващия конкурс, ама не ти изпратих снимките Confused

# 32
  • Мнения: 7 386
                   Елинче,ама ти ми взе акъла бе момиче! ooooh! Аз още бутилка не съм си харесала , а ти си готова!Браво на теб! Работливка и талантливка!На мен все ми се привиждат идеи ,но не на бутилки  Wink А от вино вече ми се повръща. Sick Поне само любов да беше, а то  ooooh! И мен ме човърка ,ама нервата.......че трябва отгоре на всичкото и да е върху бутилка.Та се чудя коя бутилка да разсипя,че да не ме е яд после за нея. Joy Joy Joy

# 33
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 Shocked какви въздържателки, какви пет лева....  Момичета  Naughty не на въздържанието, грабвайте и чашите и виното....Пиенето е спасило света , от трезва смърт  Mr. Green моя мисъл  Joy

 MIM AR
това бяха най големите които открих, сега да му мислят победитилките като им ги пратя  Joy

http://antom.snimka.bg/hobby/dekupajche-2011.561886.22298848
http://antom.snimka.bg/hobby/dekupajche-2011.561886.22298847
http://antom.snimka.bg/hobby/dekupajche-2011.561886.22298846

# 34
  • Мнения: 139
Никой не може да познае кой е първия ни участник  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 35
  • Мнения: 0
javascript:void(0);Нямам никаква идея за вино и любов едновременно.Неможе ли просто бутилката да е пълна с вино,а любовта да е декупирана отгоре?(опитвам се да се шегувам,защото ме е срам)
А имаме и първи участник...

# 36
# 37
# 38
  • Мнения: 2 280
O..аз пак имам 10001 идеи и...накрая..- едно голямо нищо Simple SmileSimple SmileSimple Smile Нямам идея ще успея ли да се включа изобщо,чееееееееее  другата седмица ми се очертава много натоварена в работата..Обаче, нямам търпение да разглеждам вече творбите, които сте направили..

# 39
  • Мнения: 7 386
javascript:void(0);Нямам никаква идея за вино и любов едновременно.Неможе ли просто бутилката да е пълна с вино,а любовта да е декупирана отгоре?(опитвам се да се шегувам,защото ме е срам)
А имаме и първи участник...
               Не се притеснявай ,мила, и аз имам същия проблем! Laughing Отгоре на всичкото за да се развихря ....... не ми стига бутилката. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 376
Сега си взех от пощата,прекрасните очила подарък от Антомчето  newsm44 Страхотни са!Благодаря ти!Та по край тях реших-за този конкурс от мен
награда за първите три места,ШАЛЧЕ  Laughing
за следващия може да е чанта,и сме готови за плаж........... Joy

# 41
  • Мнения: 1
И аз си получих очилата от Антом! Ани, сърдечни благодарности, супер са! На мен ми пасват идеално за ски. Така че, Здравкова, ако спечеля следващия конкурс Wink моето шалче да е за ски, моля Mr. Green  Joy
Orchidee, и на теб много благодаря за наградата- чинийка - днес я получих! Hug

# 42
  • Мнения: 376
Елинче-няма проблеми  Peace за ски,за ски  Grinning ама за следващия конкурс  каква чанта,ще искаш тогава  newsm78 Раница ли?
Орхидейче-и аз си получих прекрасната чинийка  newsm51 Благодаря ти!!!

# 43
  • Мнения: 1
Здравкова, ако няма раница, ще слагам багажа в найлонов плик Joy rotfImao

# 44
  • Мнения: 139
Втори участник, шегаджийки  Party

Общи условия

Активация на акаунт