Има още малко място-на МАЙчето все още не му е тясно! - 13 тема

  • 22 974
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 325
  Шени, Теди и аз се отказвам тогава да ходя и ви стискам палци всичко да е наред.
  Муст- благодаря ти за успокоението, че не само аз пия хапчета за главата!
  Све82-Ивко беше в часна ясла и всичко беше позволено аз добавях и солетки и крикерчета, малчовците похапват такива неща!
   Мамчета качвайте сним ки на новите покупки...аз още нищо не съм копувала.

# 61
  • Мнения: 85
Според вас само за стара ли да си пусна, и ако сега  "+" какво става от тук нататък?
Аз ще питам пак лекарката, но това ще стане другата седмица.
Какво става с бебо ако е "+" резултата?

Най- добре, като отидеш в лабораторията да и пуснеш и двете- IgG и IgM- за антитела е първото, а второто- за наличие в момента на зараза... Така ще знаеш 100% какво е положението. Добре е, ако първото ти е "+", а второто "-", т.е няма от какво да се притесняваш- имаш изградени антитела и всичко е останало в миналото и за бебето няма проблем. Ако първото ти е "-" трябва много да се пазиш, за да не прихванеш такова чудо тепърва... ! Аз използвах лаборатория "Статус" в сградата на стоматологията Simple Smile Стискам палци всичко да е наред!

# 62
  • София
  • Мнения: 293
Добро утро
princess SHENY стискам палци  всичко да мине безболезнено и бързо да се възстанови майка ти  Praynig
sve82 ние за рождения ден на Алекс занесохме само торта. В нашата ясля им я сервират към 10 часа, когато им дават чай. Мисля , че няма нужда от сокове. Ще им развалиш обяда на децата  Laughing. Защо не попиташ лелките там да ти кажат те най-добре какво се носи  Peace
Аз пия аулин като  ме заболи главата. За мен е по добрия вариант от това да не спя цяла нощ , а и  започвам да  Sick когато главоболието е много силно. Нали точно за това пусто главоболие с повръщане цяла нощ  получих отлепване на плодния сак в 13 седмица, та за малко да изгубя бебето  ooooh! . Добре , че всичко мина и имахме късмет
За бялото течение и аз го имам. Ходя си с ежедневни превръзки  Whistling



 

# 63
  • Мнения: 790
Добро утро майчета - аз тази сутрин едвам станах за работа,даже закъснях малко ама кво да правя на всеки се случва.
princess SHENY - стискам палци всичко с майка ти да се оправи,дано операцията мине леко и да даде само хубави резултати  Praynig  Hug
колкото до плаченето и аз реагирам на всичко-тези хормони са си гаднички,вчера даже ни даваха заплатите,нали бях 4 дена в болничен и взех 70лв по-малко този месец,и като ми стана едно мъчно и се разплаках - е до сега за пари не бях плакала,добре че никой не ме видя,кой знае иначе кво щяха да си кажат колегите,ама така е като не ни осигуряват на пълни заплати си оставаме набутани. Close
За течението и аз имам-ама не ме сърби и си е бяло,така че мисля че си е нормално.

# 64
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро момичета

Нели благодаря за новата тема

аз също съм с Rh -, за сега само едно изследване са ми правили за антитела, отр.

за нашия рожден ден в градината носим и сокчета, солети, балони, шапки

# 65
  • Мнения: 790
Мами да ви кажа в априлки има още една мама която снощи е родила -момченце Борис.Да е жив и здрав и бързо да надава

# 66
  • Мнения: 338
Добро утро и от мен.Като чета за тия течения-само аз ли нямам,започвам да си мисля че аз нещо не съм наред  Rolling Eyes.

# 67
  • Мнения: 325
  Даниели-хихихихихи , развесели ме Hug
 И аз си имам, но не ме сърби и от самото начало, всъщност винаги съм си ходила с ежедневна превръзка, някак ако не си сложа все едно съм без бельо.
 Браво на априлките !!!

# 68
  • Мнения: 71
И аз си имам  Sad даже днес ми изтече та звъннах на моя док във Варна и той ми каза че или е това което е нормално или може да започнеме да се изпускаме  Shocked Rolling Eyes ужас, но все пак си мисля да отида тук да ме видят да не са ми изтекли водите нищо че нямам болка.
Възможно било да се спукат водите от самосебе си ,  Shocked е как да ги опазиме?

# 69
  • Мнения: 23
Добро утро, майчета  Hug

И аз ходя с ежедневни превръзки, писна ми от това течение  Crossing Arms... но пък като ми правиха изследвания нищо нямаше (то беше преди Нова Година).

Тези които са с отрицателни групи, а половинките им са с положителни - за да бъдете спокойни можете да поискате направление от гинеколога да ви назначи такова изследване! Знам че при първа бременност няма опасност, като родите ще ви бият инжекция и това е! Въпреки това на мене първо 5 месец ми пусна док, и сега в 7 пак ще пуска! Просто за успокоение!!!! Simple Smile  Peace

Ах, за изпускането ми се случи само веднъж  Blush, както си седя и нашия маймунко ме ритна точно по мехура (поне такова чувство имах) и пуснах мъничко  Embarassed, умрях от смях след това  hahaha hahaha
Шени, стискам палци всичко с майчето ти да бъде наред!!!  Praynig

Стискам палци на априлската мама и малкия Борис - да са живи и здрави и бебчо да наддава бързо!!!
А някои има ли новини за близначетата - те от мартенските мами мисля че бяха  newsm78 Дано всичко да е наред!!!!  Praynig

Приятен, слънчев Ден ви пожелавам на всички!!!   bouquet

# 70
  • Мнения: 111
Мами да ви кажа в априлки има още една мама която снощи е родила -момченце Борис.Да е жив и здрав и бързо да надава
Добро утро и от мен,и аз имам една позната,която бече за април,пак роди в края на януари..направо тръпки ме побиха,ми ако и аз родя в 7мия месец....а още багаж нямам събран,и нищо купено за бебето...Simple Smile

# 71
  • Мнения: 0
Добрютро, сладурки  Hug

Нели, страхотна темичка   bouquet
Аз тази седмица съм пак на работа, но не ми се отразява добре ранното ставане  Rolling Eyes дори е съпроводено със сутрешно гадене както ми беше до скоро  Sad
Течение и аз имам, ама нали си правих изследвания миналата седмица, всичко ми е наред, така че явно трябва да се търпи  Crossing Arms
За лекции в Лабиринт така или иначе мисля, че няма да има заради грипната епидемия  Peace
Шени, стискам палци за операцията на майка ти  Praynig и на новото априлско бебче  Praynig близначетата също бяха от априлските, последно разбрах, че са в Токуда и се възстановяват, дано да продължат така  Peace

# 72
  • Мнения: 790
Близначетата също бяха от априлските мами - до колкото знам,скоро питах за тях и знам че са добре и надават дано и те скоро се приберат у дома.

# 73
  • Мнения: 71
Да и е живо и здраво бебето на априлската мама !!!

 Praynig Дано да не излезе седмаче

# 74
  • Мнения: 498
Дона, ако е еднократно- по-скоро си се изпуснала  Peace. Следи се и не се вкарвай във филми  Hug. Водите да могат да изтичат помалко, има и бонус тапа, но този разговор, да го водим в края на март  Heart Eyes.
Све първо питай, дали позволяват, торта да се внася. Ако да, то като я купуваш искай сертификат/дата на производство, срок на годност/, другото е сокчета, солети/от тези кръглите кутии, са на голяма почит/, с малко свирки и шапки ще направиш даня незабравим за детенцето и не забраявяй фотото  Wink.
Буба не знам  newsm78, във вода бебето е лекичко и мисля, че след 4-6 месец с този ограничител, ще му е екстра. Но за малко бебе, то няма никаква координация, мисля че гръбчето му ще отива назад. Всъщност този ограничител мести ли се. Thinking Май нищо не казах.
Шани стискам палци на майка ти.

Общи условия

Активация на акаунт