Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 40

  • 46 949
  • 749
  •   1
Отговори
# 570
# 571
# 572
# 573
  • Мнения: 1 863

Последна редакция: вт, 08 фев 2011, 17:05 от Tanya_M

# 574
  • Мнения: 0
Благодаря на приказните феи!!!!!Невероятни момичета,бъдете благословени!!!!Дълбок поклон от мен!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 575
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте Момичета,

Хиляди благодарности, страхотни сте!!!
Целувки!!!

# 576
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Здравейте,сладурки!Имам големи очаквания за епизода довечера!Дано не се разочаровам! Simple Smile

# 577
  • Мнения: 1 863
  Обещанието! Simple Smile

Все още имам блус ~ Любов и наказание

Да се надявам, че всички отваряте бокса, не го пуснаха на другите две места. Sad

  Относно епизода, тъкмо към средата на епизода да заобичам Шахи, как и е мъчно за Йомер, за Мустафа, как иска всички да ги прегърне........ като отиде в Яска и като и чух цялата предоария.....и ми паднаха и на мене щорите! Е няма такова Ванско чудо като нея! #Cussing out #Cussing out #Cussing out  Китка ми затвърди мнението, че е ученичка на Шахи, дажи по-добра от нея! Sick Както е уплашена, та чак от леглото не иска да излезе, веднага и светна лампичката, да скрие истината от Саваш, че е казала на Абито, щото ще се разгневи. Ама се сеща, че не е правилно и ще го разгневи! newsm78 Наивна била! #Cussing out #Cussing out #Cussing out И я подвели другите! Що не се подведе и сега по Саваш, та белким му беше казала истината!? #Cussing out Силно се надявам до края на филма, да вземат сценаристите да я издигнат малко в очитена слепите, че съвсем я забиха! newsm78
  За пиленцата, какво - просто ми е жал за тях, как всички им правят живота черен по черен! Sad
Страхотен разговор между Хакан и Саваш. Това ми беше интересн от като превод.  Истински приятел е Хакан!-  Саваш -" Целия ми живот е сякаш един стан. Толкова съм гневен!"
  Последния разговор между Саваш и Яска - страшно труден и трогателен, но тя запази хладнокръвие и не се издаде, а той се обнадежди, но напразно!
 "Каза, остави ме за малко сама, но много ми липсваш"
"Саваш, много те обичам!" - колко болка има в това признание, което звучи, като прощаване, но Саваш, този път не прозря какво се крие зад тези думи! Sad

# 578
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Танче, как ги правиш тези неща? Как успяваш от толкова серии да намериш точния момент.Много  благодаря , страхотна песен.
Момичета, някой чувал ли е BZ? Дано е оздравяла, да не е нещо сериозно. До 20 часа.

# 579
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Таня, за клипчето -  newsm51
Припомни ми толкова нежни моменти от началото на тази любов на фона на прекрасна музика. Поздравления и благодаря!

И аз успях да изгледам преведения епизод. Друго си е с превод. Още веднъж благодарности на момичетата, които се погрижиха той да стигне до нас.   bouquet
Намерих отговор на въпроса "Кое накара Саваш да се усъмни, че Явуз е поръчителят на отвличането?", че мира не ми даваше.
Вторият разговор (извинението) между Саваш и Хакан и изповедта, която Хакан направи пред Пелин за  приятелството между двамата бяха много трогателни. Хакан досега беше опора в бизнеса за Саваш. Много ми се иска, в този момент, когато Пашата е толкова отчаян, сценаристите да ни покажат и чисто човешка подкрепа в борбата на Саваш за правото на всички да бъдат щастливи и живеят живот, който самите те са избрали.  

# 580
  • Мнения: 2 131
Привет Савашки отново искам да благодаря на всички от екипа който прави преводите на серийте ,защото след като изгледах 42 с превод ми се изясниха много от въпросите които си задавах,особенно заминаването на Ясемин.Незнам за вас но ми се искаше да хвана тая Чичек и да и отвъртя такъв шамар че белким се освести и започне да върши нещата както трябва, човек който е изплашен както тя изигра всички не може да се усети ида скрие такава важна информация от човека който винаги я подкрепяше и изпълни всичко което и обеща в самото начало . А тя така ли му се отплаща .За Шахнур пък вече ми дойде в повече,това нейно разяснение за тези вански закони,затова когато уж обещава на Саваш или на Пала че няма да се бърка повече в техните работи, ако искате ми вярвайте но нито веднъж не повярвах.Много ми е жал за Ясемин и Саваш толкова много страдания.Ако трябва да избирам от трите снимки на Саваш бих избрала №3 ,но иначе винаги съм харесвала влюбения Демир Доган .Доста се увлякох ,ако съм ви досадили ви моля да ма извините.

# 581
  • Мнения: 9 787
Привет,линки Hug Тази вечер ще отсъствам,затова искам да ви пожелая приятни емоции с поредната интересна серия  bouquet  bouquet  bouquet

# 582
  • Мнения: 1
Привет,линки Hug Тази вечер ще отсъствам,затова искам да ви пожелая приятни емоции с поредната интересна серия  bouquet  bouquet  bouquet

Е, Лили, ще ни липсваш! Както ми липсват много от момичетата, които по незнайни за мен причини спряха да пишат. Дано поне гледат филма.

# 583
  • Мнения: 155
Кино салона е отворен  newsm44 да се настаним удобно че ни чака поредната прекрасна newsm50 серия




Uploaded with ImageShack.us

# 584
  • Мнения: 12 837
Изгледах преведената серия току що. Преводът  е направен толкова професионално , поднесен е перфектно,че по време на изричането на думите в писмото и звученето на песента се чустват трепетите , вълненията и голямата болка от една споделена любов. Мъката да се обичат и да не могат да градят бъдеще заеднол Убийственна ситуация.
Чичек добре, тя е една разменна монета използвана в името на традиции от всички и то за съжаление близки нея хора. Самите Балдар се отнасят с Чичек по - добре от семейството и.
На Явуз предпазната маска се пропука вече. Хубавото е, че Саваш започна да  повдига тази завеса около Супер Явуз. Всичко което се случи с отвличането е било добре премислено то Явуз. Разбирайки къде е бил Саваш  тази вечер, къде ще излиза и най- вече с кого Явуз беснее и прави грешка след грешка. Очаквам тази вечер нещата да се развият както трябва в полза на Саваш и Ясемин.
 Ясемин - няма какво повече да очаква от това , което има. Саваш е този когото ибича ,без когото не може да живее , баща на децата и но ,,принадлежащ,, по документ на друга. И всеки опит да са заедно застрашава живота на всички свързани с тях. Това осъзна тя от посещението на Шахнур, Не че не го знаеше, но това и подейства като удар  в лицето и. Взетото  решение да се оттегли , да ,,се предаде,, да бъде другата е всъщност да защити Саваш.  (Чичек и Саваш те не могат да се разделят каза Шахнур. Не си мисли че това е невъзможно )
Ясемин просто затвърди мнението си - брак със Саваш е невъзможен. Въпреки че го обича ,той за нея е нейния живот , тя е Другата. Шахнур много добронамерено мисли ,че направи добро за да си прибере внучето и ,,снахата ,, не разбра как реши въпросът на Ясемин ,дълго време обмислян преди това.

Общи условия

Активация на акаунт