КГБ = Клуб на Готините Баби - 107

  • 38 615
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 16 158
Каролин, явно държавата уважава хората си и имате доста улеснения за гледане на болен.
На такава държава с удоволствие бих плащала данъци, ни бих си помислила да скрия нещо.
Тук ако пусна у дома човек да я гледа - гледачката само ще си живее без пари и от време на време ще пребива бабата. Къде я нахранила и измила, къде не... И в един момент решава, че от днес напуска. А ти докато намериш друга .... Отделно пробват да присвоят и имота на стареца, да го оберат до шушка. В момента 2 от племето са гледачки на старци  - ужас. Как не могат да ги чуят роднините на болния отстрани и да се ужасят.
Частните здр. осигуровки при нас нямат такава услуга, поне засега.
Тантита, не че съм компетентна. Просто написах в Гугъл името на доктора и това излезе.
Но пък ще го имам предвид, дано не се налага.
А Дилянка какво учи, че ходи на очни?

# 76
  • Мнения: 1 250
Айша, и тук не всичко е розово,случват се и тези неща за които споменаваш, особено сред филипинките напоследък.Много хора се научиха да поставят камери , особено ако има съмнения за такива издевателства над беззащитните болни, същото става и с детегледачки, никога не може да си сигурен как чужд човек ще се отнася към скъпите ти същества. Но модерната технология и тук идва на помощ. Дори в някои частни детски градини( но все още не е масово явление както е в Америка напр) има поставени видео камери за да могат родителите да наблюдават как са децата им от работните си места.

Шпунц и аз ще стискам палци fingerscrossedза добри резултати Hug

Лека нощ на всички ви  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 77
Момичета, благодаря ви за съчувствието, целувам ви! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Айша, Дилянка завърши преди десетина години ВИНС-а във Варна, сега работи като гл.счетоводител в една поликлиника, записа Здравен мениджмънт от нейни си съображения.

Римар, Hug,  аз винаги ходя с грейка в къщи, нищо че сме с парно, но през топлите месеци не се пазя, все ми е горещо, а имам проблеми с кръста. Сега си ходя с магнитния колан и ми е добре, тези дни ще ми донесат космодиска, и това ще опитам, дано да мога да се навеждам и изкачвам "рахат" стълбите! Joy
Уж лятото кални бани щях да правя, ама като нямаше с кого да ходя, не стъпих в калолечебницата.
Стефан смята, че с масаж може да отшуми болката, ама нали остаря все го болят ръцете или пациентката е "прецъфтяла", та няма ищах да става масажист!
А имаме и ел.масажор, ама сама как да си масажирам кръста? Mr. Green

Отлитам, дойде памперсено време, после пак тук!

# 78
  • София
  • Мнения: 2 673
Хелоу!


Преди  два часа писах два пъти и не можах да публикувам Не  можах и да запаметя Ужасно се ядосвах и ми идваше  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Сега първо ще пробвам дали публикува и после ще редактирам  hahaha

На час по лъжичка  Joy

Танче, съчувствам ти за теглото ти. Защото наистина толкова години да гледаш болен на легло си е тегло... Но такъв е живота, поднася ни изпитания  Какво да ти кажа, стискай зъби, когато можеш излизай, весели се, защото човек трябва да бъде и малко егоист. А на майка си не й връзвай кусур за това, че ти казва това и онова. То е от болестта. Имах близка, чиято майка  я наричаше с такива имена, че жената ревеше с глас. А след време бабето не си спомняше нищо и й казваше, че такива думи  никога не би казала на дъщеря си. Хубаво си се наревала, отпушила.  Бъди силна и горе сърцето Прегръщам те!

Шпунц, ще изгрее слънцето и на вашата улица Щом се занимавате с детето, то ще върви само напред и ще видиш, че скоро и Вели ще разказва приказки Изпращам ти цялата си положителна енергия и стискам всиччките си палци!  Hug


Мими, почивай си сега щом си сама, пък и утре е ден   Трябва да си оздравяла напълно за понеделник!

Айша, аз споделям, че сме сменяли сравнително скоро водомерите Не зная за такъв закон, какъвто споменаваш, маже и да има  Аз не претендирам да съм компетентна по тези въпроси Дедито се занимава с това Ако се налага ще ги сменяме - моите са  само в банята и ще стане лесно, може би

Каролинче, дай рецептата за тези соленки - парено тесто като за толумбички ли е? С формички ли се изрязва?


Здравче, добре се завърнала Аман от тези промени във форума или от незнание от мой страна, ама все някъде ме запраща тоя форум в трета глуха

Римар, при кои китайци си оправи кръста, че моят мъж от време на време го стяга кръста, но не предприема нищо Дъщеря ми много му се сърди за това, ама той не отбира от дума

Жабче, все така да ви е вкусен хляба

Ние днес цял ден по разходки и пазар Малкият се налудува, сега преди един час заспа къпан Беше доволен, както ксамия той се изразява, защото получи и нови подаръци играчки


Лека вечер и лека нощ от мен, че деди се върща от дежурство и да му сложа да хапне нещо

Спокойна!

Последна редакция: сб, 05 фев 2011, 21:58 от marina_vladi

# 79
  • Мнения: 77

Л   Е   К   А        Н   О   Щ !

# 80
  • Мнения: 1 250
Добро утро с ароматно кафенце Hug




или чайако предпочитате




но главното е усмихнат и приятен почивен ден


# 81
  • Мнения: 2 099
Добро утро, милички!
И аз ви желая хубава, слънчева и лека неделя!
 dance dazzler1 newsm35 Flowers Sunflower

# 82
  • София
  • Мнения: 4 179
Добро утро и от мен!
И аз ви желая слънчева неделя! Да ни е леко на душите, че тези мъглявини вече взеха да ме депресират. Laughing

Каролин, мерси. Аз си предпочитам кафето. Още съм по пижама, току що станала и си пийвам ароматното кафе.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 529
Добро утро и от мен!
И аз ви желая слънчева неделя! Да ни е леко на душите, че тези мъглявини вече взеха да ме депресират. Laughing

Каролин, мерси. Аз си предпочитам кафето. Още съм по пижама, току що станала и си пийвам ароматното кафе.
  Римарче и аз така с чаша с кафе и по пижама пред компа. Слънчице грее. Sunglasses

# 84
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен!

Каролин,благодаря и аз претпочитам кафето......сега и аз го пия с вас Grinning

Желая ви една слънчева и усмихната неделя!

# 85
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.Благодаря за кафенцето.
При нас е слънчево.
Днеска смятам да приготвя шницели от свинско  месо с гъбен сос и ориз със зеленчуци.Хайде дадох ви идея за готвене Joy

# 86
  • Мнения: 77
Здравейте момичета! Heart Eyes
Приятен и усмихнат ден и от мен! Laughing
И при нас грее Слънчо, ТВ-то показва 9 градуса, направо Пролет!
Чак ми идва да пусна една пералня!!! tooth /тя днес почива, че вчера се отчете!/

Каролинче, благодаря за чайчето! Heart Eyes
И аз съм по пижама, с чай с лимон пред компа, гоня грипа! #2gunfire

На 10.02., ще правим Трифон Зарезан в Клуба, та днес ще си подготвя материала, дето ще чета.
Освен това, ще пея една песен за винцето, снощи до късно я "учих", /дано не ме е чула мама ми/,
ще съм пияН, приготвих си каскет, "разхлабена" вратовръзка, ще си изрисувам мустак..........
Ще мисля и други "екстри", да става шоу!
Това ще правя днес, че като ме "грабне седмицата", време не остава!!! Laughing

Маринче, беше ме питала как се наспивам, че късно лягам, а заради майка ми рано ставам. Heart Eyes
Наистина е така, но явно за 13 години съм придобила навик, а и на обяд винаги, ама винаги си лягам щом съм в къщи. А когато не съм, често се прозяяяяяявам на сбирките!

Хубава неделя и пишете, много обичам дълги постове, като на Маринчето, на Тутулинка, на Каролин..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, не бъдете лаконични милички! Hug Hug Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 2 673
.

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 23:09 от marina_vladi

# 88
  • София
  • Мнения: 2 673
Добютро!



Слънчев ден и от мен! Замириса на пролет!




п п Каролинче, след обяд ще пусна рецептата, че сега отивам на помен на вуйчо ми, пък пак имам проблем с публикуването

# 89
  • София
  • Мнения: 1 751
   Добър ден,момичета.
   Тук съм.Днес мислех да си остана около печката,че имам проблеми с моя специален нос.Вчера ме лаяха кучетата в Алдомировци и понеже тръгнах много рано/още в студа/,измръзнах по спирките.Софи ще идва след една седмица,та трябва да съм здрава,да не и лепна някой вирус. Но ми се обадиха,че трябва да ходя до Младост.Та сега ще се боядисам,ще се изкъпя и довечера ще отида да свърша една работа.Добре,че вече е по топличко.
   Жабче,минах покрай отклонението за Опицвет.
   Не се сещам какво трябваше да коментирам.
   В сряда ще ходя на еднодневна екскурзия до Боровец.А в четвъртък да стискате палци,че ми е делото!
     Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт