Анаеробна инфекция и бременност Помощ

  • 2 275
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мами,изпадам вече в истерия,след инвитро съм 21 гс.Преди два месеца откриха анаеробна инфекция,първо лежах в болницата и ми вливаха Ceftriaxon,но не мисля че се беше повлияла,след това слагах свещички Флажил,Лактофер,миналата седмица ме приеха с контракций
и бях на антибиотик Урбазон/мисля беше/ дали има шанс да се е повлияла гадината.Вчера бях на ФМ и всичко беше много сладко и ок.Обаче доки днес пак ми каза за инфекция евентуално та пак няма да се спи.Моля ако някой е минал по този път да пише.
Благодаря Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Здравей, на мен ми откриха анаеробни бактерии може би към средата на 7-ми месец. Лекувах се само с глобули, май също Флажил бяха. Мина месец и нещо и пак ми взеха микролиология и хоп - пак същото. Пак същите глобули. Док ме предупреди ,че инфекцията може да пукне мехура, но някак си не беше много притеснен. Така дойде време за секциото и другият ми доктор заяви, че лечението изобщо не е подходящо, предписа други глобули, които слагах буквално до вечерта преди секциото. Ами това е. Не съм имала проблеми на практика с тези бактерии.

Общи условия

Активация на акаунт