Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 84

  • 28 178
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 30 272
Gawina,, ето го разговора: (03:24мин)

http://www.youtube.com/profile?user=tvgonulcelen&annotation_ … p/u/4/l0JGX05x_40

Цитат
Murat: Немога да повярвам. Наистина?! къде си? Да, наистина бихме могли да се видим. Добре. И ти .

т.е. той отказва на Х., говори с Дж. и разбира, че тя е на острова и отива на кея  Peace

# 721
  • Мнения: 2
Лийче, само да дойде в България и ние ще я натъкмим като красива българка.
Пък като идва да вземе и Джансел със себе си!  newsm10 newsm10 newsm10

Ох, само да дойдат, няма да могат да си тръгнат. Няма да ги пуснем така лесно. Flutter Flutter
Ринка, много ми хареса новият ти колаж! Flutter Heart Eyes
Дори, мерси за линковете! Hug Страхотна фотосесия на Туба! Както съм любител на арабската култура, направо ми изтекоха очите.

# 722
  • Мнения: 1 095
Здравейте Hug
Днес ми е много трудно да влизам във форума,много трудно ми зарежда.
Ринка,благодаря ти за хубавата новина за Туба.  bouquet
Това доколкото разбрах,този Оскар не е от анкета която да избират фенове.Много съм щастлива. Praynig

Rtgd "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (rtgd) Tarafından Verilen "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği(rtgd) Tarafından Verilen "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi

Yılın Kadın Oyuncusu: Tuba Büyüküstün - "Gönülçelen', ATV

Yılın Erkek Oyuncusu: Selçuk Yöntem - "Aşkı Memnu', Kanal D

Що бе Росе, какво  имаш против феновете... Аз мисля, че любовта на феновете е по-голяма награда от другите награди...
Браво на Туба, заслужава си....

# 723
  • София
  • Мнения: 30 272
АТВ са публикували програмата за следващата седмица, но нищо не се разбира. Според написаното в 3:10 в петък повтарят 39 епизод, а н е пишат кога точно го излъчват за първи път. Май нещо са омазали програмата.

http://www.atv.com.tr/yayin_akisi/2011/02/07


при това положение петък епизод няма да има, а ще повтарят 03:10ч. 38-ми  newsm78

# 724
  • София
  • Мнения: 7 895
Браво на Туба , ма кой е този еркек , че не знам. А наградата на феновете за мен е повече от всичко друго , не че омаловажавам и тази. Hug

# 725
  • Мнения: 0

Дориана, благодаря, тя наистина изглежда една от тях. Затова си я харесват арабите. Аз също харесвам такава красота... - арабска...
Ако я облекат като французойка ,ще кажем ,че е от Париж. Забелязахте ли само в нашия филм колко пъти и смениха вида на грима и сякаш се променяше цялото и лице.Супер модел е тя -жената с най-чистото излъчване.Не мисля ,че прилича на арабка, по скоро на туркиня с европейска жилка или  с баба славянка.

# 726
  • Мнения: 197
Gawina,, ето го разговора: (03:24мин)

http://www.youtube.com/profile?user=tvgonulcelen&annotation_ … p/u/4/l0JGX05x_40

Цитат
Murat: Немога да повярвам. Наистина?! къде си? Да, наистина бихме могли да се видим. Добре. И ти .

т.е. той отказва на Х., говори с Дж. и разбира, че тя е на острова и отива на кея  Peace

Благодаря. Но си остава разглеждането на диска след това. Или сценаристите се омотаха или Мурат с неговите обяснения . Има и един втори разговор, от който ние чуваме почти нищо. Той казваше, някъде, че тя е в Истанбул. Ако беше планирано дали нямаше да се разберат с един разговор?

# 727
  • Мнения: 2
Браво на Туба , ма кой е този еркек , че не знам. А наградата на феновете за мен е повече от всичко друго , не че омаловажавам и тази. Hug
Selçuk Yöntem - "Aşkı Memnu' - Аднан (съпругът на Бихтер) от "Забраненият плод"

АТВ са публикували програмата за следващата седмица, но нищо не се разбира. Според написаното в 3:10 в петък повтарят 39 епизод, а н е пишат кога точно го излъчват за първи път. Май нещо са омазали програмата.

http://www.atv.com.tr/yayin_akisi/2011/02/07


при това положение петък епизод няма да има, а ще повтарят 03:10ч. 38-ми  newsm78
Оф, пак ще настане суша и ще бъдем в неведение. ooooh!

# 728
  • София
  • Мнения: 7 895
Ми няма да има сигурно епизод , само две седмици са . Ще се преживее.
Като си помисля , че ще дойде момента да видим и финалните надписи това си е направо песен. Hug

Туба е прекрасна , нали някой в едно интервю каза "перфектната жена" hahaha

# 729
  • Мнения: 56
Здравейте Hug
Днес ми е много трудно да влизам във форума,много трудно ми зарежда.
Ринка,благодаря ти за хубавата новина за Туба.  bouquet
Това доколкото разбрах,този Оскар не е от анкета която да избират фенове.Много съм щастлива. Praynig

Rtgd "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (rtgd) Tarafından Verilen "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği(rtgd) Tarafından Verilen "2010 Medya Oscar Ödülleri"nin Sahipleri Belirlendi

Yılın Kadın Oyuncusu: Tuba Büyüküstün - "Gönülçelen', ATV

Yılın Erkek Oyuncusu: Selçuk Yöntem - "Aşkı Memnu', Kanal D

Що бе Росе, какво  имаш против феновете... Аз мисля, че любовта на феновете е по-голяма награда от другите награди...
Браво на Туба, заслужава си....

Кали,аз нямам нищо против феновете,защото съм една от тях.Но много съм чела по-другите теми,че нашите печелят само когато феновете гласуват.Имало някой които заслужават много повече но тяхните фенове не били така активни.А други награди са по-важни за тях.
Та това имах предвид,че сега тази награда на Туба не е от някакава измислена анкета,/както казват някои/а избора е направен от журналисти.
А ние знаем колко много я обичат на Туба нейните фенове.Защото винаги я следват навсякъде където има мероприятие и не само това

# 730
  • Мнения: 2 157
Привет! Имаме си цяла седмица да бистрим епизода.    ooooh! Ще си го накълцаме както Мурат кълцаше зеленчуците на парченца и ще запълним седмицата. Ама и аз като Шатци много често си мисля какво ще правим, като свърши този филм?  newsm78 Щото не се знае какви проекти ще имат после и кога ще почнат. Тъй че от двете злини - дали да гледам 20 епизода Хасрет и Мурат да си играят на котка и мишка или нищо да не гледам, предпочитам първото.  Peace

Аз вече казах и пак ще се повторя, за мен Мурат въобще не мислише да придружава Хасрет на острова. Веднъж, че искаше да й предаде урок за самостоятелна работа, вяра в себе си и отговор на въпроса иска ли да прави точно това, и втори път да не създава проблеми между Хасрет и Левент/ беше свидетел на това, как Левент изпрати Корай да я прибере от дома им/. Но тази приятелка с обаждането си го убеди, че може да съчетае 2:1 - хем ще бъде за малко с Хасрет, хем ще си има алиби за пред Левент.  Peace

Дори, благодарности за снимките на Туба. Наистина е уникална. Ако отиде в Япония, може и на японка да ни заприлича - в 9 епизод на мостика с тази прическа и грим ми приличаше на азиатка.
Мира, благодаря ти за Блага Димитрова и Шекспир!  Hug Много точни попадения!  Peace

# 731
  • Мнения: 2 157
Роси, хич не се вързвай на това, какво говорят по другите форуми. Нали феновете са за това - да подкрепят любимците си. Туба има толкова много фенове във фейса, не знам другите извесни артисти в Турция дали имат колкото има тя. Всеки прави своя избор какво и кого да харесва и какво не. Аз не преча на никой с моя избор и никой не ми пречи с неговия. Мога да се ядосам само на някоя дребна душица, ако започне да ми налива акъл, че избора ми е грешен.
Свалям шапка на организацията на арабските фенове, когато трябва да подкрепят любимец.

# 732
  • Мнения: 10 240


Ако зависи от Хасрет Мурат би говорил само и единствено с нея по телефона!

# 733
  • Мнения: 1 095
Ама и аз като Шатци много често си мисля какво ще правим, като свърши този филм?  newsm78 Щото не се знае какви проекти ще имат после и кога ще почнат. Тъй че от двете злини - дали да гледам 20 епизода Хасрет и Мурат да си играят на котка и мишка или нищо да не гледам, предпочитам първото.
Ох, това съм си го мислила и аз. Как ще се разделим с този филм? Не могат ли да направят и трети сезон... Гледам някои турски филми минават и 100-те серии, как успяват... Аз не искам толкова, аз искам ооколо 70-80... Joy Joy Joy Joy Joy Колко малко искам...

# 734
  • Мнения: 0
   В 1-ви сезон Хасрет беше толкова решителна, самостоятелна ,та дори смела.Отиде в чуждата къща за 6 месеца при тези толкова различни хора без да се плаши, сега едни сники не може да направи. Без да и мисли ,че губи пари сиктердосваше клинтите на цветята, ако не и харесваха...Време е да и вазвърнат характера ,благодарение на който всъщност тя се превърна в новата Хасрет. Нали Мурат повярва в нея ,защото видя добрите и качества.Сега да не би да ги загуби след обучението при него.Не, по-скоро ги обви в друга опаковка. Настъпи моментът, да ни покажат непреходното в човека. За начало Хасрет да си върне  вярата в себе си и онова говорене , с което ни заплени.Може и да попсува отзад напред изскано.

Общи условия

Активация на акаунт