Може ли БТ да е ниска при ранна бременност?

  • 14 381
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Абе хора какво ви става днес! Реших да си отпусна молко душата и да споделя, та да ми олекне и получавам критики...... Jam  казва,че форума бил лигав, ами и да е лигав, нали затова споделяме... Аз затова се регистрирах, защото мислех, че ще мога да помагам и когато ми е по-тежко да си поплача без да се правя на силна... Но ако това не е целта на форума извинявайте!! Jam  и ти извинявай,че ти нарушавам спокойствието.....Явно това направих, щом така грубо ме нападна... Ами, че аз мога и сама, аз след аборта да не мислиш, че теб съм търсила да се "Лигавя", поплаках малко и това беше..............
Ами извинявайте! Това исках да кажа!
А за бебе, няма да се откажа! Дори и да не мога  ще си осиновя! И разни там дето ми казват, че се лигавя каквото искат да си коментират!!!!!!!

# 16
  • Мнения: 3 376
Хайде, Мира, успокой се, аз лично ти съчувствам, защото противно на мнението на повечето, смятам, че първите месеци в чакане са най-тежки. Нетърпението ти е разбираемо, болката също. Успокой се, това, че сега ти е дошло, нищо не значи, след 1 месец вече нищо чудно да си бременна. Това ти и пожелавам! Peace

П.П. Тук в този форум има и момичета, които чакат с години да забременеят, така че е разбираема и тяхната гледна точка - че твоето са си бели кахъри. Това не значи, че нямаш право да изплачеш и собствената си болка, която си е уникална за теб.

# 17
Гризката, Знам за тези момичета, моята кръстница ми стига, тя милата така и не може да забременее, а не знаете през какви перипети премина.. Така ,че от към информация... Информирана съм. Сега може и да не  повярвате, но официално ще благодаря на Jam, че ме разтърси и ядоса, за да ми мине меланхолията....Явно не от рамо, на което да плача, съм имала нужда, а от някой, като Jam!Гризката на теб също благодаря!

Последна редакция: чт, 24 ное 2005, 11:04 от Mia_a

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
Mia,  Peace

# 19
  • Мнения: 2 123
мия и аз ти съчувствам.... всички знаем, че си безкрайно афектирана и че няма да се откажеш.
Единственото, което не разбирам е защо е тази драма, че ти е дошло, приположение, че в 3 постинга пишеш, че си "сигурна, че този месец ще ти дойде, защото жените имат някаква интуиция и ги знаят тези неща предварително." Не се заяждам, а просто ти напомням, че няма защо да се разочароваш от нещо, което си билаубедена, че ще стане.

# 20
мия и аз ти съчувствам.... всички знаем, че си безкрайно афектирана и че няма да се откажеш.
Единственото, което не разбирам е защо е тази драма, че ти е дошло, приположение, че в 3 постинга пишеш, че си "сигурна, че този месец ще ти дойде, защото жените имат някаква интуиция и ги знаят тези неща предварително." Не се заяждам, а просто ти напомням, че няма защо да се разочароваш от нещо, което си билаубедена, че ще стане.
не ме цитираш  правилно, аз също не се заяждам, просто уточнявам: говоря за признаците, по които всяка жена с редовен цикъл, познава че ще и дойде-ПМС, а аз съм като часовник............
а защо съм разочарована, защото и аз като всички вас, с редовен цикъл, се надявах поне един път да съм сбъркала и да не е ПМС..., което мисля,че е нормално щом пиша в този форум

# 21
Jam, понеже не мога да ти изпратя лично съобщение/ имаш изчерпан лимит/ исках само да ти кажа, че ти пожелавам само хубави новини днес!

Общи условия

Активация на акаунт