МАЙска мама, с чаша вино във ръка, ще посрещне празника на любовта!- тема 14

  • 23 864
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 237
Брррррррр голям студ е навън,едва си размразих стъклата и огледалата на колата,за да сляза до центъра. Проверих в картата дали има парички,но.............. НЕ.  #2gunfire  Бясна съм, ако не ги преведат болничните тия дни как ще издържим до до следващата заплата на моя,че и тока не сме платили  ooooh!

и аз гледах в нета дали са ги превели, но ... няма нищо! а трябваше около 10 число, януари чак към края на месеца ги пратиха, сега мисля че пак така ще стане - ДАНО!
аз получавам смс от НОИ при превод за болнички,мислих че при всички е така  newsm78 може да зависи в коя банка ти е сметката пък...

# 661
  • Мнения: 23
"Баба Марта бързала, мартенички вързала на МАЙчета красиви да са румени и мили!"

"Баба Марта ето я пристига, да закичи наши МАЙчета красиви, да са здрави и щастливи"

Амии от мене толкова, ако се сетя нещо друго ще пиша Simple Smile

# 662
  • Мнения: 111
Моето предложение е "Бели и червени, чакаме ви МАЙчета засмени" - от некадърен поет толкова hahaha hahaha hahaha
аз гласувам за това заглавие.

# 663
  • София
  • Мнения: 100
в Токуда всичко беше на power point презентация, нямаше възможност да се обикаля и разглежда, малко се разочаровах. В другите болници пускат ли да се разглежда?

menyanthe за носене на лични вещи казаха, че най-важното са документите, всичко друго можело да се донесе и после, дават нощници, за бебето трябва само ръкавички и дрешки за изписване

за болничните всичко зависи от фирмата и счетоводителката и колко навреме превеждат осигуровките, проблемът не е в НОИ, звъняла съм няколко пъти да се интересувам. И аз получавам sms като имам превод.

# 664
  • Мнения: 71
Аз мисля, че бебето дали ще е при родилката или не се определя от това как е минало раждането и как се чуваства самата родилка, а не до това дали си във ВИП стая, частна клиника или държавна.
Ако раждането е минало с много усложнения няма как бебето да е при майката дори и в най-скъпата частна клиника така че не се заблуждавайте че ако си платите и има някакви усложнения бебето ще е нон стоп в стаята  Naughty

Аз когато родих дъщеря ми беше при мен денонощно, но и раждането беше много леко и тогава нямаше частни клиники.Тина Киркова - аз съм със страхотни впечатления и от клиниката и от екипа.

menyanthe небързай да се настройваш негативно - сега можеш само да предполагаш какъв ще ти бъде престоя в болницата, може да не е толкова зле колкото очакваш.

Неллили, бързо да се оправяте.

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 19:25 от Dona Ani

# 665
  • Мнения: 331
Аз за първа нощ от 2-3 месеца спах непробудно, без да ме рита и ръчка по корема и се чувствах като новородена на сутринта  Mr. Green Дано се превърне в тенденция това и да може да се спи нормално  Praynig
Колкото до стаите - аз не знам как ще бъде тук, но да ви кажа предпочитам нощем да го взимат и да е при докторите - така ще ми е по-спокойно и ще мога да дремна , да събера сили за нощните будувания  Peace

# 666
  • Мнения: 23
Майчета, да ви питам някой има ли около пъпа синкавина?  Tired
Чудя се какво ще да е от една седмица ми е на пъпа ... от разстягане ли ще да е, от стягане на матката ли се получава  newsm78

# 667
  • Мнения: 2
Баба Марта води пролетта,тупкат силно Майски сърчица!

С мартенички да се украсим, здрави Майски рожби да родим!

Това ми хрумва поне за сега Thinking

# 668
  • Мнения: 3

"С мартенички да се украсим, здрави Майски рожби да родим! "-uniqueless


Много хубаво звучи! Браво !

# 669
  • Мнения: 0
Майчета, да ви питам някой има ли около пъпа синкавина?  Tired
Чудя се какво ще да е от една седмица ми е на пъпа ... от разстягане ли ще да е, от стягане на матката ли се получава  newsm78

Мда, и аз имам такава синина  Rolling Eyes докторката каза, че е нормално  Peace
Исках да ви питам - дали може с нещо да се маже кръста и гърба  newsm78 имам страшни болки понякога  Crossing Arms не мога да стоя нито легнала, нито седнала, нито никак  Crossing Arms

# 670
  • Мнения: 23
С мартенички да се украсим, здрави Майски рожби да родим!


Това много ми хареса!!!!  Heart Eyes Peace

# 671
  • Мнения: 23
Майчета, да ви питам някой има ли около пъпа синкавина?  Tired
Чудя се какво ще да е от една седмица ми е на пъпа ... от разстягане ли ще да е, от стягане на матката ли се получава  newsm78

Мда, и аз имам такава синина  Rolling Eyes докторката каза, че е нормално  Peace
Исках да ви питам - дали може с нещо да се маже кръста и гърба  newsm78 имам страшни болки понякога  Crossing Arms не мога да стоя нито легнала, нито седнала, нито никак  Crossing Arms
значи е нормално, еми .. добре ... Hands Thumbsup

а за кръста ... чувала съм, че не е хубаво да се мажем, ама не виждам нещо лошо .. с нещо на билкова основа, има едно "Не ОХ"... но може да попиташ док, щото пък при нетърпими болки, как да издържиш  newsm78, само не трябва да се загряваш! Всичко загряващо е противопоказно за бременни...

# 672
  • Мнения: 0
То аз вече на нищо не се учудвам  Simple Smile оказва се, че почти всичко е нормално  Rolling Eyes
а за някакво билково мазилце наистина трябва да питам доктора, не ми се вярва да няма  newsm78

# 673
  • Мнения: 2
Май-чета имате ли отзиви за това бъги (за някой от старите модели разбира се) http://sladurite.com/product.php?ProductID=2749

Зайче бъгито е добро но е за след 6-тия месец според мен \вижте добре снимките -няма напълно легнало положение ,а за новородено е задължително \ количката трябва да има или кош за новородени който се ползва до 6 тия месец или да е с напълно легнало положение -това е по мои проучвания и впечатления от други майки, които  вече са родили. Аз съм априлка, но за жалост при нас нещо липсват варненките  Sad а доколкото видях вие тук сте доста от Варна , Naughty успех в избора за количка ! аз също още търся най -доброто за мене, но предпочитам да видя на живо или да пробвам преди да купя, все пак трябва да ми е удобна  Party

# 674
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Добър вечер от мен!  bouquet

Да ви попитам,бях си купила Пренатал,но няма да ги пия повече,дали може мъжът ми да ги изпие? Rolling Eyes,че дадох доста парички за тях,голяма опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт