Жената Дева/6/

  • 28 952
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 167
При мен излиза, че съм с асцендент Дева и черна луна в близнаци(последното не знам какво точно означава). Аз си мислех, че съм с асцендент Везни.

# 31
  • Мнения: 723
АнМари,
 spoko,
при теб нещата явно са доста тежки,но пък щом си "хванала" диетата,браво....,
ай, стига съм се оплаквала,

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 00:05 от Еластина

# 32
  • София
  • Мнения: 910
Здравейте,Деви красиви,умни,работливи!
Мерси за новата темичка!  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 746
Еластина,много са готини.Да са ти живи и здрави!

# 34
  • Мнения: 114
Elastina,dano vsi4ko se razmine.Da sa ti jivi i zdravi detsata,straxotni sa.A momi4entseto si go zaplyvam za moqt divak.Izvinqvaite za latinitsata,no tazi sedmitsa pi6a ot zalata do sveki.

# 35
  • София
  • Мнения: 39 759
Еластина, много сладки деца.
Баткото има невероятни очи Simple Smile

Моите са тез - http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/148866_1667897060 … 009_1001872_n.jpg

# 36
  • Мнения: 723
АнМари,страхотни бонбони,каката красавица голяма,а малкият е като бебе скандинавец,
ти светличка ли си,гледам и двамата синеоки  и светлокоси....  

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 00:06 от Еластина

# 37
  • София
  • Мнения: 39 759
Бях, в детските ми години. Тогаз бех русо и къдраво. Сега косата ми е тъмно кестенява. За кожата, може би имам 1-2 бани.
Но съпругът ми е с много бяла кожа, синеок, рус. Макар, че в последните години косата му потъмнява. Одъртява и вместо да побелява, потъмнява Simple Smile
И понеже всички му казват по интернетски ник - Johnt (Джони), много познати в началото са го мислили за чужденец. А като малък си е бил направо кат бозав скандинавец.

Малките са бели като него.
Дияна беше много руса и къдрава, със сини очи. Очите й в момента са пъстри, смени цвета на 4г възраст. А след като се подстрига сама и къдричките паднаха. Косата й започна да потъмнява може би след 5годишна възраст. Не мога да определя точно, защото е почти незабележим процес.

Дребният за сега е русоляв, със сини очи. Ще видя за очите чий ген ще надделее Simple Smile

# 38
  • Мнения: 723
.

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 00:06 от Еластина

# 39
  • Мнения: 312
Еластина, AnMary, имате много красиви дечица. Да са ви живи и здрави, и мноооого да ви радват!

# 40
  • Мнения: 59
Еластинааа,
всички сте сладури и то невероятни,ма хлапетата са по хубави от вас,направо прелест. smile3501
И другите зайчета са страхотни.Ан Мари,комплименти.
Нарадавах ви се с голям кеф.  love001

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 21:11 от arween44

# 41
  • София
  • Мнения: 39 759
Децата винаги са подобрена версия на родителите си Simple Smile

# 42
  • Мнения: 723
Децата винаги са подобрена версия на родителите си Simple Smile
да,да,така си е,и така трябва да бъде....
Благодаря ,момичета,за хубавите думи Hug

# 43
  • Мнения: 1 813
Аз периодично събирам пясъци в десния бъбрек,а вече за нормално състояние съм приела да не мога да спя повече от 5-6 часа без да се събудя с болка в него и нужда да отида до тоалетната.

Еластина, AnMary
,   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 723
Аз периодично събирам пясъци в десния бъбрек,а вече за нормално състояние съм приела да не мога да спя повече от 5-6 часа без да се събудя с болка в него и нужда да отида до тоалетната.


АУ,АХ-че,вземай мерки,ти си още  дете,да не ти казвам,че при мен нещата се усложниха след бременност....

Общи условия

Активация на акаунт