Жената Дева/6/

  • 28 953
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 631
Аууууууу какви красиви дечица ))))) Да са ви живи и здрави пу пу.
Като сме тръгнали ей ги моите разбойници



И аз ще ги трийна после да не седят в темата като чаршафи ))))

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 17:11 от shammi

# 46
  • Мнения: 723
Шами,много хубави дечица,с очички-маслинки,
баткото дава вид на извънредно загрижен,а мънинка е с такива апетитни бузки и ръчички Flutter
Лека ви вечер,девици,
аз се отправям към ТВ-то,не съм гледала филм от ненамколко време веч.... Hug

# 47
  • Мнения: 59
Честит празник,красавици!

За някой от нас и двоен. Joy



# 48
# 49
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Честит свети Трифон и комерсиалний Валентин   bouquet
ЧР на "милото" ми. Почерпете. Него няма да го показвам.

коктейли

торта

линдор

вино

Прекрасни хлапета  Crazy и родители  Wink
Ето го моето  лятото на 2010
2008

# 50
  • Мнения: 114
Здравейте момичета,честит празник на всички.
Ах-че вземай мерки на време.Като се приберем от свеки,ще кача снимки на моят разбойник.
Аз съм като пришълец ,в нашето семейство Grinning.Светла със сини очи,а мъжът ми и малкият са тъмни с кафяви очи.Малкият,е пълно копие на баща си.Нищо не е взел от мен.
Дором,да ти е жив и здрав и много късмет на цялото Ви семейство.

# 51
  • Мнения: 723
Добро утро,честит ви празник....,
Божкеееееееееееееееееее,на какви хубави хора се навидях в темата,
Дором,страхотен тийн си имаш,да ти е много здрав и само да ви радва,
честито и на милото ти,що не го показваш Crazy,както се подразбра ние сме строго моногамни Mr. Green Joy
АнМари,взех ви за чужденци- и двамата,много сте хубави....

http://krokotak.com/2011/01/sartse-ot-kori-za-yaytsa/
ей това спретнах за втория празник,но с двойно по-малко материали Flutter,
естествено и по нескопосано стана в моите ръце,но пък е бърз подарък,за такива като мен,дето нямат време да изненадват....
НАЗДРАВЕ,момичета ,
и както казва един мой познат,"Който е КАТОЛИК да Валентинства,аз като един КАТОГЪЗ ще зарежа Трифончо"
Усмихнат ден,момичета....

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 14:39 от Еластина

# 52
  • Мнения: 723
Оф,при нас преброителят минава за втори път ooooh!,
то не е хубаво така да се говори,ама като  идваше първия път се засякохме по стълбите и си помислих,че е посръбнал дядо,който си е объркал къщата,та ,на,днес пак пристига,решил,че не е минавал.... ooooh!

# 53
  • София
  • Мнения: 39 761
Еластина, не си ли записа предния път?
При нас жената мина в събота малко преди 2. Ние тъкмо излизахме за РД. Дадохме номерчето и тя си го записа, + името на главата на семейството  Mr. Green

А е възможно и преброителя ви да са го черпили.

# 54
  • Мнения: 723
Еластина, не си ли записа предния път?
При нас жената мина в събота малко преди 2. Ние тъкмо излизахме за РД. Дадохме номерчето и тя си го записа, + името на главата на семейството  Mr. Green

А е възможно и преброителя ви да са го черпили.
Joy,
ми ,ха де,уж записа в един халваджийски тефтер-папка,пък пак идва завалията Joy,
не му излизали сметките на човека Crazyкви сметки,кви пет лева Joy,
абе, образ безподобен Mr. Green

# 55
  • Мнения: 114
Момичета,вече втори месец сме сами с детето.Мъжът ми замина на мисия в Авганистан.Липсва ни страшно много,на мен и детето.Но важно е да си дойде ,жив и здрав при нас.На празниците се натъжавам още повече.А малкият всичко,което прави в градината,кара госпожите да го надписват цитирам"за най-добрият тати".Събираме всичко в папка,за да му го подари.Извинявайте,че Ви натоварвам,просто ми е гадно.Весело изкарване на празника,девички.

# 56
  • София
  • Мнения: 39 761
mama na niki, разбирам те  Hug
Пълнете папката и чакайте тати да си дойде жив и здрав.

# 57
  • Мнения: 723
Момичета,вече втори месец сме сами с детето.Мъжът ми замина на мисия в Авганистан.Липсва ни страшно много,на мен и детето.Но важно е да си дойде ,жив и здрав при нас.На празниците се натъжавам още повече.А малкият всичко,което прави в градината,кара госпожите да го надписват цитирам"за най-добрият тати".Събираме всичко в папка,за да му го подари.Извинявайте,че Ви натоварвам,просто ми е гадно.Весело изкарване на празника,девички.
Оле,милата,
направо не знам какво да кажа,все ми се струва,че ще звучи не на място,
не знаех,че наши хора се изпращат там....дано днес и те усетят празника,
ти си до детето си,все пак има кой да те гушне....сили ти пожелавам,стана ми тъжно....,

# 58
  • Мнения: 59
Мама на Ники и аз съм сама на празника,/и моето чудо е далеч/не тъжи,ще си дойде и всичко ще е на ред. Hug
Прибрах се преди малко от работа и съм разбита,нямам сили и за чаша вино. ooooh!
Дано вие да празнувате и заради мен.Наздравеееее..

# 59
  • София
  • Мнения: 39 761
Моя мъж ме остави да работя, (форума е между другото), и отиде да готви Simple Smile
Имаме червено вино, макар че аз не съм фен. Боли ме стомаха от него.
Привика ме обаче в кухнята Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт