Добре дошли, Ноемврийки 2011!

  • 25 552
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 81
Днес си правих тест-показаха се 2 чертички!!! Изчислих чрез калкулатор,че терминът ми е на 4 Ноември! Hug Hug Hug и аз ще съм от ноемврийските мами,живот и здраве,честито и на вас,момичетаааа,след 9 месеца искам да виждам снимките на здрави и усмихнати бебенца Simple Smile

# 61
  • Мнения: 33
честитооооо много се радвам Simple Smile лека бременност и здраво бебенце на финалаааа и много усмивкии сигурно си много развълнувана Simple Smile и аз преди 1 седмица бях така ,като узнах Simple Smile :*

# 62
  • Мнения: 81
Да,наистина съм много развълнувана,като се има предвид,че съм на 20 години и е нормално,татенцето е много щастлив,обаче имаше нещо странно-днес преди да разбра,че съм бременна,нямах никакви симптоми,освен много подутите гърди и болките в яйчниците,като преди цикъл,но след като си направих 2 теста и разбрах,започна да ми гади,да ми се яде кисело(изядох 3 бурканчета с кисели краставички),нямам обяснение за това... newsm78 newsm78

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 22:01 от marchina

# 63
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Мили бъдещи ноемврийски мами,
и аз се включвам за да отправя своето пожелание към вас като една щастлива мама ноемврийка 2010.
Колкото и страшно да изглежда момента в който вече е преминала еуфорията от двете чертички и осъзнавате че живота ви никога няма да бъде същия трябва да знаете че няма нищо по-хубаво от мига в който ви покажат малкото беззащитно бебче. Бъдете спокойни, хранете се както душа ви иска, разхождайте се с горди коремчета, мислете положително. Бременността е един от най-прекрасните периоди в живота на една жена. Не всяка бременност е лека, но искренно ви желая да карате лека бременност като мен - родих на датата (само числото) на която е заченато моето дете.
Колкото до форума - тук срещнах момичета с които ни свързват вече толкова много неща и наистина станахме една много готина дружина. Пишете и споделяйте своите моменти, притеснения, въпроси приятно е когато срещнете човек който ще ви разбере и даде отговор.
Честито на първите бъдещи ноемврийски мами - лека и безпроблемна бременност и много положителни емоции.
PS: Искам да знаете че бебетата ноемврийчета са наистина уникални - умни, весели, забавни  Simple Smile
Ако имате въпроси знаете къде да ни намерите.
Успех и на бъдещите мами които ще се включат!

# 64
  • Мнения: 81
Благодаря ти,Изабел,много надъхващ пост  Simple Smile нещо май запонах да се панирам...нооо благодарение на вас и това ще премине   bouquet

# 65
  • Мнения: 221
 welcome
Честито на всички, които са разбрали, че ще стават МАМИ! Аз съм от ноемврийки 2010г.
Пожелавам ви една спокойна и щастлива бременост, изживейте пълноценно всеки един миг от нея и накрая едни сладки и спокойни бебенца! Ако нещо ви тревожи и притеснява ние сме насреща, пишете и не се притеснявайте!

# 66
  • Мнения: 908
BlackKiss, marchita, честитоооо  Hug Hug Hug Много се радвам за вас. Желая ви много лека и безпроблемна бременност и най-здравите и красиви бебчета на финала   bouquet

Хормоните сега яко ще бушуват, но не се поддавайте. Очакват ви невероятни моменти. Е, и малко гадене, но се свиква, а и после всичко лошо се забравя Simple Smile Най-важното е да сте спокойни и всичко ще бъде наред  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 81
Майчета,другата седмица съм на лекар,стискайте палци,че всичко ще е ок,защото нещо нямам добро усещане/// Confused Cry Confused Embarassed

# 68
  • Мнения: 908
марчита, от какво е породено това твое усещане? Има ли причина нещо да не е наред?

# 69
  • Мнения: 81
Аз съм Марчина,тъй като се казвам Марина Simple Smile  иначе ме притеснява,че имам една постоянна болка долу в корема,дано да не е извънматочна,наистина нямам добро усещане,ще се побъркам Cry Cry Cry знам,че не трябва да мисля така,явно е от хормоните,но през половин час плача без видима причина,после съм щастлива,абе луда работа е това моето!

# 70
  • Мнения: 908
Охх, извинявай, прекръстила съм те  Embarassed Надявам се притесненията тти да останат неоснователни. Аз не помня дали съм имала болки в началото  Rolling Eyes Или пък са били слаби  Thinking  Но ако може да се разсейваш с нещо до прегледа. Ужасно е постоянното чакане и мислене дали всичко е наред. И в почти всички случаи се оказва, че всичко е както трябва  Hug Стискам ти силно палци и дано болката да отшуми и точицата да си бъде където трябва  Praynig

# 71
  • Мнения: 81
Добре,че е този форум и че сте ми вие да ме покрепяте,иначе съм загубена,май се очертава да съм най-младата мама,ама няма лошо  Simple Smile Онзи ден се регистрирах и вече сте неразделна част от мен,благодаря ви!!!

# 72
  • Мнения: 540
Marchina, нормално е да имаш леееки контракции в първите седмици. Плодният сак е чуждо тяло за матката и тя се опитва да го изхвърли (както се изхвърля неоплодената яйцеклетка при липса на бременност). Не се притеснявай  Hug и стискаме плаци  Peace

# 73
  • Мнения: 81
Маминки,7 дни след закъснението възможно ли е да се види нещо при прегледа? Thinking Thinking Thinking Дано да се похваля!Благодаря за помощта,мами,искам и вие да ме зарадвате с добри резултати!

# 74
  • Мнения: 146
При мен се видя около 5 седмица мисля  Thinking Но си правих ЧХГ,което ме успокои предварително.
Разгледай  Peace
http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=82&id=542&optio … ent&task=view

Общи условия

Активация на акаунт