Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 648
Честита Баба Марта! Весели и засмени дни!

Хъм, хъм, Рози! Като на дете ли са ти вълните?

Аз вчера вдъхновена от теб пуснах запитване, но го направих по моя начин - демек с определено нещо, което да се случи или не и какво точно ще значи, за да немога да интерпретирам. Сега като те прочетох за цената - ще трябва и аз да я платя, няма да е много лека, ще причиня болка, но ако Вселената, Бог или който си изберете каже "Да" , съм решила да изпълня, независимо дали в този момент ще ми се ще или не.

Срока е утре, така че да видим!

# 691
  • Мнения: 1 422
Хъм, хъм, Рози! Като на дете ли са ти вълните?

Като на нищо стандартно ми са ми вълните......  Stop Нито детски, нито възрастни, нито някой цялостен описан вариант. Някаква моя си шантава история. Състоянията на кратки откъсвания започвам да ги напипвам кога стават. Искам да се науча да ги управлявам, защото ме разсейват.

Всъщност изследвания като това в качеството им на тестови инструменти се използвам, когато се разработват уреди от вида на детекторите на лъжата. Те това показват - връзката между информацията, която постъпва (образ, звук) и обратната реакция на мозъка чрез импулси и след това дори реакция на тялото, примерно движения. Аз нали съм една последователна. Зачетох се по темата покрай тези вълни.

# 692
  • Мнения: 620
Рози, тези отнасяния са реакцията ти на енергията на човек, обект, на мястото. Просто се откъсваш за да не ти навреди нещото. Бих казала, че това е твоя защита.  Peace 

# 693
  • Мнения: 1 422
Рози, тези отнасяния са реакцията ти на енергията на човек, обект, на мястото. Просто се откъсваш за да не ти навреди нещото. Бих казала, че това е твоя защита.  Peace 

Обясни, пллллллз Блъгъдъръ  Embarassed Какво, как? Че да схване бебешката ми главица. Кое те кара да мислиш, че става въпрос за навреждане?

Клонка, продължавам да си чета това, което ми написа за годината, и.... продължавам да не го схващам  Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз пък чакам с нетърпение Великден! Да видим какво ще става тогава.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 3 953

Честита баба Марта! Да сте здрави всички, бодри и енергични!

# 696
  • Мнения: 10
Честита Баба Марта!
 
Да сте здрави и засмени!

# 697
  • София
  • Мнения: 161
Честита Баба Марта, мили ФЕИ!

Баба Марта здраве носи,
пълна кошница с цветя
и на всеки на ръката,
връзва някаква мечта –
да я гледа, да я мисли
и да чака пролетта –
да се сбъдне и да цъфне
и да бликне радостта.


Сбъдване на всичките ви мечти. На мен днес ми е прекрасен ден...
ЛЕНИ, макар и със закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!

# 698
  • Мнения: 7 201
Честита Баба Марта!

# 699
  • Мнения: 0
Честита баба Марта!
Някой знае ли колко на брой са чакрите ? –аз мислех ,че са 7 ,после разбрах ,че са 12 ,след това 15 ,а сега гледам ,че са 28 ????  newsm12
Е колко на брой са чакрите ?  smile3511

# 700
  • Мнения: 620
основните са 7 , с тях само да работиш ще си супер  Peace  иначе има различни данни, но това след като човек е овладял тези 7.

# 701
  • Мнения: 10 690
Е колко на брой са чакрите ?  smile3511

Да, много са, но основните са 12 - седем в тялото, пет - извън него  Wink
Съвременният модел на чакрите - такива, каквито ги знаем "според цветовете на дъгата" скоро ще се спусне в Земята. Този процес дори вече е започнал и е свързан с промяната на съзнанието на хората и преминаването ни към ново ниво на съзнание. Тогава отгоре, през темето ни, ще проникне нова система от чакри, за която все още нищо не се знае  Simple Smile

# 702
  • София
  • Мнения: 6 798
Е колко на брой са чакрите ?  smile3511

Да, много са, но основните са 12 - седем в тялото, пет - извън него  Wink
Съвременният модел на чакрите - такива, каквито ги знаем "според цветовете на дъгата" скоро ще се спусне в Земята. Този процес дори вече е започнал и е свързан с промяната на съзнанието на хората и преминаването ни към ново ниво на съзнание. Тогава отгоре, през темето ни, ще проникне нова система от чакри, за която все още нищо не се знае  Simple Smile
Ето, за това не си давам зор да ги уча.  Mr. Green Стари знания не складирам.  Joy

# 703
  • Мнения: 0
Момичета благодаря .
За 7 чакри всички сайтове дават еднаква информация .
За 12 чакри съм в шах –информацията е доста противоричива и различна .
А за 28 чакри направо съм в шах-мат –там има чакри на колене ,крака ,ръце ...
Голямо объркване настава . help


# 704
  • Мнения: 620
аз тези на дланите си ги харесвам, с тях си проверявам разни неща. Скоро на Витоша хванах едно дърво и с тези чакри получих доста инфо за дървото, за цярлата местност. Ако не те мързи да се изкачиш по енергииния стълб на дървото можеш да разглеждаш цялата местност. Смята се, че чакрите на ръцете са продължение на 6 та чакра.

viivaldii , не се затрупвай, чети само което ти е нужно за да се ориентираш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт