Гука, смее се, расте като гъбка декемврийското дете № 4

  • 24 890
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
B_NADI , честит Рожден ден! Много здраве, щастие и късмет и най-послушното
Danili , гласувах за твоята принцеса в конкурса за най-сладка бебешка муцунка или нещо такова Simple Smile  До сега се чудех от къде ми е познато това бебоче Simple Smile Simple Smile

Ама ние и в конкурс ли участваме  Laughing. Оооо ей сега ще направя проверка дали лелята не ни е пуснала някъде, че аз незнам за какво става дума. Тя си пада по такива конкурси.
Мерси все пак  Hug

# 166
  • Мнения: 1
B_NADI, честит рожден ден! Бъди щастлива!  Hug

# 167
  • Мнения: 3
Искам да ви питам когато няма слънце как излизате навън? Мен мъжът ми само мрънка и немога да го изкарам, все казва ,че ще го простудя,а как да се кали това дете когато го държа само в нас ,а и аз ако постоя още малко тук затворена ще полудея.Казвайте как да се справя с това. Хубаво беше топло изкарвах го ,но сега..........

Ние сме същите ,как щяла да диша студен въздух ,ще се разболее и тем подобни  ooooh!

Петя от вчера не мога да и направя масаж ,докато я събличам и мия  няма проблем ,в момента в който я сложа на повивалника и започна да я мажа  започва да пищи  ,взема я ,успокои се и в следващия момент пак ,чак не мога да я облека.До сега нямаше такъв проблем ,какво и стана незнам.снощи като се къпахме пак същото ,кротува си и после пак рев .
Някакви предположения от какво може да е ?

За дрешките обличам я със гащеризончета и със комплектеча от две части ,но по удобно е със гащеризончетата ,другите и се качват на врата като я нося  и занапред ще купувам само гащеризончета и бодита.

B_NADI
Честит Рожден Ден  и от мен ,много здраве и  щастие  на теб и цялото семейство  bouquet Hug

# 168
  • Мнения: 3 647
B_NADI , честит Рожден ден! Много здраве, щастие и късмет и най-послушното
Danili , гласувах за твоята принцеса в конкурса за най-сладка бебешка муцунка или нещо такова Simple Smile  До сега се чудех от къде ми е познато това бебоче Simple Smile Simple Smile

Ама ние и в конкурс ли участваме  Laughing. Оооо ей сега ще направя проверка дали лелята не ни е пуснала някъде, че аз незнам за какво става дума. Тя си пада по такива конкурси.
Мерси все пак  Hug

Ами мисля че това сте вие Simple Smile
 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150187233564199&set … 14198&theater

Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 16:40 от ANGYA

# 169
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
B_NADI , честит Рожден ден! Много здраве, щастие и късмет и най-послушното
Danili , гласувах за твоята принцеса в конкурса за най-сладка бебешка муцунка или нещо такова Simple Smile  До сега се чудех от къде ми е познато това бебоче Simple Smile Simple Smile

Ама ние и в конкурс ли участваме  Laughing. Оооо ей сега ще направя проверка дали лелята не ни е пуснала някъде, че аз незнам за какво става дума. Тя си пада по такива конкурси.
Мерси все пак  Hug

Ами мисля че това сте вие Simple Smile


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150187233119199&set … 4198&theater#!/photo.php?fbid=10150187233564199&set=a.10150187224754199.368077.352869514198&theater

да оказа се, че участваме  Joy, ама ние сме ей това
 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150187233564199&set … 14198&theater

# 170
  • Мнения: 1 070
Ха-ха, муцуно, дъщеря ти ще стане известна, а ти даже и няма да разбереш  Joy

# 171
  • Мнения: 3 647
Danili , не знам защо но като копирам линка на твоето бебе все после се  визуализира  предното Simple Smile


ЗА Дрешките: ХАресват ми тези в две части Simple Smile  Тези дето са  нацяло  не са ми никак удобни за смяна на памперс Simple Smile

# 172
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Ха-ха, муцуно, дъщеря ти ще стане известна, а ти даже и няма да разбереш  Joy
Те от сега кроят пъклени планове с леля си  Joy та може и така да стане.
Тя и без туй се е метнала изцяло като характер на сестар ми (поне по думите на майка ми)
ANGYA Благодаря , че си гласувала за нас. Даже и аз се подкрепих  Blush

# 173
  • Мнения: 3 647
Danili , много ясно, че ще се самоподкрепиш Simple Smile Аз винаги го правя, когато пускам Филип някъде Simple Smile
На този конкурс попаднах случайно Simple Smile Предното детенце е дете на моя  съучиничка  и от там Simple Smile Много се смях, на това че нямаш и на идея Simple Smile хихихихихи  Hug Hug Hug

Някой от вас се оплаказа от  необичаен плач на бебоците ако са имунизирани е от  ваксината Simple Smile
Пентаксим - Възможни нежелани реакции :

Като всички лекарствени продукти е възможно ПЕНТАКСИМ да предизвика нежелани реакции. Местните реакции като болка, еритема (зачервяване), втвърдяване могат да се получат на мястото на инжектиране в рамките на 48 часа след прилагането. Общи реакции: температура, раздразнителност, сънливост, нарушения на съня, разстройства в храненето, диария, повръщане, неутешим и продължителен плач. По- рядко случаи на уртикария, кожни обриви, гърчове с или без висока температура са наблюдавани в рамките на 48 часа след прилагането. Съобщавано е за хипотонус или хипотонично-хипореактивни епизоди (колапс или състояние, подобно на шок). Има съобщения за едематозни реакции (подуване) на долните крайници след инжектиране на ваксина, съдържаща съставка or Haemophilus influenzae тип b. Тези реакции понякога са придружени от температура, болка и плач с посиняване или почервеняване и отзвучават спонтанно и без усложнения. Ако наблюдавате нежелани реакции, неспоменати в тази листовка, информирайте Вашия лекар.

# 174
  • Мнения: 25
Запис и от мен!Има много за четене !Леле 2 седмици без интернет сякаш бях на друга планета!Страхотен колаж   bouquet  bouquet  bouquet

# 175
  • Мнения: 0
Данили , аз живея на края на Горубляне , по пътя за Панчарево , може да се видим като се стопли още малкО!  Flutter

# 176
  • Мнения: 264
Здравейте, момичета!
B NADY, честит рожден ден!!!
Искам да ви питам вашите бебчета задържат ли вече главичка като ги поставите в лицев лег? Моето повдига главичка, но само за кратко, дали пък аз не избързвам...
Danili, аз съм на пазара на Младост1. Засега е трудно с разходките, защото кърмя малкия на 1,5-2ч, но се надявам скоро да разреди храненето.

# 177
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
B NADI, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, бъди много обичана и глезена Simple Smile
Някой от вас се оплаказа от  необичаен плач на бебоците ако са имунизирани е от  ваксината Simple Smile
Пентаксим - Възможни нежелани реакции :

Като всички лекарствени продукти е възможно ПЕНТАКСИМ да предизвика нежелани реакции. Местните реакции като болка, еритема (зачервяване), втвърдяване могат да се получат на мястото на инжектиране в рамките на 48 часа след прилагането. Общи реакции: температура, раздразнителност, сънливост, нарушения на съня, разстройства в храненето, диария, повръщане, неутешим и продължителен плач. По- рядко случаи на уртикария, кожни обриви, гърчове с или без висока температура са наблюдавани в рамките на 48 часа след прилагането. Съобщавано е за хипотонус или хипотонично-хипореактивни епизоди (колапс или състояние, подобно на шок). Има съобщения за едематозни реакции (подуване) на долните крайници след инжектиране на ваксина, съдържаща съставка or Haemophilus influenzae тип b. Тези реакции понякога са придружени от температура, болка и плач с посиняване или почервеняване и отзвучават спонтанно и без усложнения. Ако наблюдавате нежелани реакции, неспоменати в тази листовка, информирайте Вашия лекар.

Както ми каза една приятелка, лекарите изобщо не отчитат пищенето и температурата като нежелана реакция на ваксината. Аз се побърках да четя и да мисля за тези ваксини, ние отново отложихме със седмица, но вече трябва да реша. Миличкия Филип, дано бързо отмине. Не знам дали четохте, но в брошурата на Пентаксима пише, че ако бебето плаче неутешимо поне 3 часа в следващите 48 след ваксинирането, не е желателно да се сложи втори прием следващия месец...

# 178
  • София
  • Мнения: 701
B NADY, честит рожден ден!!! Бъди много щастлива  и обичана и твойте  двете слънчица мнооооооооого да те радват!   bouquet    bouquet   bouquet   bouquet

Danili   Аз съм от Дървеница, но стигането до Младост е трудно с количка. Един уикенд с мъжа ми пробвахме да ходим по булеварда с тубата на метрото - еми на няколко места се налагаше мъжа ми да вдига количката във въздуха, за да може да минат колелата по тоя тротоар,, който е ограден от едната страна с мантинела, а от другата с метална ограда  ooooh!

Надявам се, че след някой месец ще е по лесно - ще е топло и ще сме взели взели вече по някоя захранваща манджа за хапване на някоя пейка, за да не бързам като луда да се прибирам всеки път, за да се кърмим....
Но да не се каня много, че тука с една съфорумка все не успяваме да се разберем да излезем, че сме в един квартал....Аз се разболях тая седмица, а пък другата го дават клинч....

ANGYA , радвам се за адашчето, че вече е ок  Hug

# 179
  • София
  • Мнения: 403
B_NADY , Честит Рожден Ден Simple Smile Да си жива и здрава и много много щастлива.  bouquet

Danili, аз също гласувах за вас , стискам палци да спечелите Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт