Къде в Пловдив???-19

  • 90 963
  • 751
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 230
Някой да ме осветли откъде да купя детски микрофон (със или без стойка), който може да се върже с mp3 или IPod? В Джъмбо и Хипо има точно 3 модела общо, ама какъв ужасен звук вадят, не е истина.
Ако търсиш детски микрофон като играчка - предлагам ти да провериш в Метро - оттам имаме такъв със стойка на Simba toys - смея да твърдя, че като играчка това е най-доброто което може да намериш. Има стандартен жак като на слушалки към базата - иначе го закачаме къде ли не - на синтезатора, на Нокиата, на касетофона.  Peace

# 286
  • Мнения: 400

А, именно:) Страшно им харесвам сладките неща-препоръчвам, НО да спрат пушенето.
Благодаря за инфото, ще се възползвам!

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Drozi,   bouquet

За сладкарница Недим - вчера влязох за пръв път. Наистина беше толкова опушено, че дори не разгледах какво предлагат, камо ли да седнем.

# 288
  • Мнения: 9 093
Като говорите за сладкарници...Бътерфлай как е в това отношение, някой ходил ли е скоро?
За сладкарница Неделя знам, бяхме преди месец там - не се пуши вътре и са стриктни в това отношение. беше ми много приятно да видя вътре 2 майки с колички, с малки бебенца Simple Smile

# 289
  • Мнения: 6 206
Бътерфлай се пуши на втория етаж, на първия не
Не е задимено въобще /но никога не съм била когато е пълно до дупка/

# 290
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Имам спешно питане - търся добър педиатър на частно, който да е в града през дългите почивни дни!
Хич не ми се ходи до Вела, там не знам на кого ще попаднем.

# 291
  • Мнения: 9 093
Бим Бам - за Пепеланов се сещам. Обади му се по телефона. Ако искаш, на ЛС ще ти го пусна Hug

Каспър, благодаря! А какво стана вчера с питката, успяхте ли да вземете нова?

# 292
  • Мнения: 6 206
а, благодаря за интереса
питка взехме и отделно опекохме още една
и накрая сме с 3 питки и малка докторка, взела докторска слушалка и след това глобус
най-младия член на Лекари без граници  Simple Smile

# 293
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Бим Бам - за Пепеланов се сещам. .....

От Пепеланов започнах още сутринта, че ми е и близо, но не е в града и той  Confused Поне на още трима звъних, всичките са забегнали в почивните дни.
До Детска клиника ще отидем, обадих се, има дежурен педиатър, дано да попаднем на свестен...

# 294
  • Мнения: 214
Д-р Янко Кувенджиев, педиатър, мога да ти да номера му, ако не съм закъсняла вече.

# 295
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
д-р Стоян Миленков, но съм му затурила телефона

# 296
  • Мнения: 19
Д-р Миленков 0888320870

# 297
  • Мнения: 85
vidima - моята колежка води дъщеричката си от 6годишна на школа по рисуване - ще я питам, но в понеделник, когато отида на работа - тогава ще ти пиша и за цени, и за място.

Аз съм водила баткото ни като беше малък на Миленков - останах много доволна - тогава кабинета му беше в Тракия.

Аз пък да питам - знаете ли пункт за вторични суровини - хартия, някъде около Тракия! Имам един куп брошури от маркетите - възпитаваме се с баткото да пази природата и в този дух да не хвърляме хартията. Когато сложиха кошовете за хартия беше въодушевен, но те се използват за всичко друго, но не и за събиране на хартия!

# 298
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Благодаря ви  Hug

Ходихме до Педиатрията, два кабинета работят на пълна пара. Явно поемат всички дечица през почивните дни.
Въпреки тарапаната, не преглеждат по бързата система, обстойни и внимателни са.

# 299
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
vidima ...Аз пък да питам - знаете ли пункт за вторични суровини - хартия, някъде около Тракия! Имам един куп брошури от маркетите - възпитаваме се с баткото да пази природата и в този дух да не хвърляме хартията. Когато сложиха кошовете за хартия беше въодушевен, но те се използват за всичко друго, но не и за събиране на хартия!

В Тракия - не, зная един зад градинката с/у църквата "Св.Петка" (едно време там беше паметника на Л.Димитрова, сега има паметник на свещениците, репресирани по времето на тоталитаризма). Точно зад гърба на паметника излиза една уличка, където е въпросният пункт.

Общи условия

Активация на акаунт