Къде в Пловдив???-19

  • 91 000
  • 751
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 214

Lankome продават в "Леро".

# 256
  • Мнения: 19
.:.Stef.:., абонат съм на АТВ САТ, чийто собственик е основател на ДСС, това е една от двете фирми, с нея подписах договор края на август, когато всъщност се разделиха, би трябвало и вие да сте подписали такъв! Понеже и аз смятам да се лиша от техния интернет, в офиса ми казаха да върна модема и следващия месец смятам да го направя Peace
Моля те, сподели коя от двете фирми прави тези цигании  и изпраща подобни призовки Mr. Green

Къде в Пловдив продават козметика на Teint Miracle, Lancome и YSL ?
Не ползвам услугите на нито една от двете фирми, но реда за връщане на модема е или, каквато и да е др. вещ е :
 Връща се на фирмата, с която последно си сключила договор и която ти го е предоставила. Изготвя се приемо-предавателен протокол, който да е разписан и от предалия, и от приелия.
След това те може да се делят, обединяват, съдят и т.н. и ще уреждат взаимоотношенията помежду си. Единственото, с което при техния спор могат да ви намесят е да предоставите копие от приемо-предавателния протокол по делото.
Друг е въпроса, че тези модеми за които се притеснявате не са скъпи, всяка година излизат нови модели и сериозните кабелни оператори сами ги подменят с по-новите модификации.
В нас имам останали от подмяната и  наскоро мислех да изхвърля 3-4 модема/2 Моторола и др. не си спомням марката/

"Ланком" съм купувала от магазин Леро. Мисля, че я има и в МОЛа .
Хубав ден!!!  bouquet

# 257
  • Мнения: 2 132
Мисля, че YSL също има в Мол-а Peace

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208
Емстерс, JeniB   bouquet

Който има път към Галерия, му препоръчвам да си вземе Панетоне от италианския щанд срещу касите на Карфур, имат промоция малките по 2,50, големите са 5лв, такива например съм купувала по 12-15лв, разкошни са на вкус  Crazy

# 259
  • Мнения: 400


Вчера попаднах на две заведения, където се пуши и имаше деца, никой на спазва закона и това си е ooooh! Става въпрос за Ескалибура и р-нт Гребеца, където въобще няма зала за непушачи, а е доста над 50кв! Моля и някой друг да пусне сигнал за посочените заведения и да се надяваме, че някой ще си свърши работата!!!!!!



Aaa добре, ще пусна  и аз!

# 260
  • Мнения: 400
Честита Баба Марта!!!


Къде мога да поръчам дунапрен по размери на по сносни цени?
Става въпрос за дунапрен с различни дебелини и размери, като дюшеци, не за някакви сложни форми.

Има дунапрени по поръчка на втория етаж на детски свят, не знам как са им цените. Пиши ми на лични точно какво ти трябва за да ти кажа какво мога аз да направя-ако искаш:)

# 261
  • Мнения: 400
Момичета, кажете ми откъде мога да си взема алое вера растението в саксия?

Аз наскоро си купих от една баба, която продава саксии до подлеза на Тримонциум-от другата страна. 5-6 лв беше. Малко след това си "откраднах" от кафенето на Култа на гребната база: като влезеш от входа, който е откъм басейна с фонтанчето, точно от дясно на вратата има огромна саксия с алое. Аз питах и си отчупих, пусна коренчета във вода за нула време! Ако не намериш другаде можеш да ползваш този резервен вариант:)

# 262
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
......
Не ползвам услугите на нито една от двете фирми, но реда за връщане на модема е или, каквато и да е др. вещ е :
 Връща се на фирмата, с която последно си сключила договор и която ти го е предоставила. ......

Ама тази фирма вече я няма  Confused
А кой всъщност е основателят на ДСС може да се спори до утре  Crazy да се оправят в съда.
И продължавам да настоявам, че аз ще бъда коректна, но изисквам да са коректни и те. Платила съм за определена услуга, която не ми е била предоставена. Когато ми върнат парите, ще им върна и модема /който от 6мес.стои в един шкаф/. Пък нека опитат да ме съдят.

# 263
  • Мнения: 351
Stef, аз също не съм си върнала модема по същите причини. Не са ни залипили нищо досега, но едно момче е посетило сестра ми и поискало модема, но тя го изпратила по живо по здраво да донесе съдебно разпореждане и тогава ще му го върне. Повече не са я притеснявали. Първо да ни върнат парите, а после и ние ще си върнем модема Naughty

# 264
  • Мнения: 9 100
Теди, благодаря и на теб - и на всички, които се отзоваха на питането ми Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 959


Вчера попаднах на две заведения, където се пуши и имаше деца, никой на спазва закона и това си е ooooh! Става въпрос за Ескалибура и р-нт Гребеца, където въобще няма зала за непушачи, а е доста над 50кв! Моля и някой друг да пусне сигнал за посочените заведения и да се надяваме, че някой ще си свърши работата!!!!!!



Aaa добре, ще пусна  и аз!

В Ескалибура си има две отделни зони с огромно остъкление.Това,че децата ходят там,където се пуши не зависи от заведението а от родителите.

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208

В Ескалибура си има две отделни зони с огромно остъкление.Това,че децата ходят там,където се пуши не зависи от заведението а от родителите.

Детския рожден ден, на който присъствахме беше в голямата зала, където се пуши, а и вратите са широко отворени и имат наглостта да сложат лепенки " без дим"   ooooh!

Сентрал парк до градската градина също нямат зала за непушачи, павка се навсякъде, днес и за тях пусках оплакване, ще ми запомнят гласа вече  Mr. Green
Довечера ще празнуваме в другия им  ресторант, където ме увериха, че не се пуши, с деца ще сме, та да видим!
Много ме дразни този телефонен секретарна РИОКОЗ, по никакъв начин не мога да бъда сигурна, че е направена проверка  Tired

# 267
  • Мнения: 400
Хмм да ти кажа някой път вдига някой и може да се попита какво става с определен сигнал. Да ти кажа досега за всички места за които съм пускала сигнал-след това си слагат заграждения.
Аз се изумих от всеобщото пушене в една сладкарница до Полиграфия, но не се сещам как се казва да се обадя.  Някой ако се сеща как се казва гръцката сладкарница там да пише моля!

# 268
  • Майничка
  • Мнения: 12 618
Недим?

# 269
  • Мнения: 6 206
още нещо за пушенето - никъде където има деца и спортни съоръжения не може да се пуши
ако ще и окопи да сложат
такъв е законът
има детска част в ресторанта - никъде не може да се пуши
има спортни съоръжения /дори боулинг/ - никъде не може да се пуши
на моя позната наскоро са отказали да има затворено помещение за пушене, защото има детска част
така че се чакат още много изненади

Общи условия

Активация на акаунт