Къде в Пловдив???-19

  • 91 045
  • 751
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Според майстор... бук не е рационален материал за легла.По-добрият вариант е МДФ имитация на дъб и много по-евтино ще е !
ПДЧ е най-лесно за изработка и затова е по-евтино.

# 181
  • Мнения: 2 172
Благодаря ,tandonova    bouquet

Ще видим какво ще измислим.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 5 030
Не е безопасно заради формалдехида, които  използват при ПДЧ. Защото доста дълго време след това се отделя във въздуха и изобщо не е "безопасен"..
Има и някакво ПДЧ от по- висок клас, но аз лично, изобщо не съм сигурна в БГ дали може да се вярва кое от кой клас е... newsm78

Масивни мебели, по избор: лакирани или не, има в Юск.  Peace

Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 13:52 от *Бенджи*

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Момичета,знам че на автогара Юг продават билети за ...Прага,напр. и искам да питам за цената,но незнам телефоните на фирмите превозвачи.Ако някой се сеща...

# 184
  • Мнения: 480
Елфичка, потърси мебели Ливерс. От масив са.

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Момичета,знам че на автогара Юг продават билети за ...Прага,напр. и искам да питам за цената,но незнам телефоните на фирмите превозвачи.Ако някой се сеща...

Здравей. Товае е телефона на автогара Юг-032/ 626937, кажи че искаш да говориш с фирмата, която продава билети за Прага, те ще ти кажат телефона и Simple Smile аз тала процедирам, когато не знам точния тел Simple Smile Досега винаги са ме обслужвали

# 186
  • Мнения: 2 172

Масивни мебели, по избор: лакирани или не, има в Юск.  Peace

Ще проверя там.То е точно до нас   bouquet


Елфичка, потърси мебели Ливерс. От масив са.

  bouquet

# 187
  • Мнения: 2 132
Конкретно за детски легла не знам, но ние като търсехме мебели от масив доста обикаляхме. В Галеро имаше разни, също и в един магазин на Васил Априлов. На Мария Луиза също има един магазин за троянска мебел май се води. Но пак повтарям, че не знам дали имат детски мебели. В ЮСК и Рилус също може да провериш.
Иначе масив е най-добре, но и най-скъп. ПДЧ е най-евтино. Друг вариант е да говориш с някоя голяма фирма, да ти направят масив по поръчка.

# 188
  • Мнения: 1 059
Елфичка, може да проверите в магазина на Коматевско шосе до Старческия дом и още в
един магазин зад бившите хали в Кичука. Виж и в сайтовете на Биомебели Велинград и
мебели Лейзи (в темата за чамовите мебели има коментари). Обикновени ъглови легла съм виж-
дала на ниски цени в Мебелния център Полиграфия и в Дизмите, също и в Арон. Вчера пък в Карфур имаше изложено едно тапицирано легло с кафява дамаска с две големи чекмеджета отдолу, струваше май 270 лв. На мен ми хареса този вариант, не знам обаче ако се сложат под ъгъл дали едното чекмедже няма да остане неизползваемо. Ако все пак намерите  дърводелец, който да работи с масивна дървесина, бих се радвала да ми пратиш координатите и на мен Laughing.

# 189
  • Мнения: 2 172
JeniB благодаря много!А къде е този магазин за троянска мебел на Мария Луиза  Thinking

Vennie ,благодаря много!Ходих в Полиграфията и Дизмите,но качеството е отвратително.
Ние имаме оферта както казах за ПДЧ изпълнена  по качествен начин.Тя е за 540 лв някъде.
НО просто се чудех дали е по-удачно да е ПДЧ или нещо от масив,било то и чам  newsm78
Не търсим най-евтиното,а напротив да е максимално качествено на цена не повече от тези 540 лв за легла без матраци и рамки.

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Моля ако някой е виждал тази писта за бобчета да ме светне къде да търся:
http://kidsworld.bg/catalog/viewProduct/item:mighty-beanz-pista- … ti-bobcheta-60203
Проверих в Хиполенда, но няма и не знам къде другъде се продават тези щуротии!

Вчера попаднах на две заведения, където се пуши и имаше деца, никой на спазва закона и това си е ooooh! Става въпрос за Ескалибура и р-нт Гребеца, където въобще няма зала за непушачи, а е доста над 50кв! Моля и някой друг да пусне сигнал за посочените заведения и да се надяваме, че някой ще си свърши работата!!!!!!

И да споделя, че в Домко има страхотни намаления на тапети на Есприт, по 10, 12, 18лв, ако някой има нужда от нови Mr. Green

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Честита Баба Марта!!!


Къде мога да поръчам дунапрен по размери на по сносни цени?
Става въпрос за дунапрен с различни дебелини и размери, като дюшеци, не за някакви сложни форми.

# 192
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Честита Баба Марта!!!


Къде мога да поръчам дунапрен по размери на по сносни цени?
Става въпрос за дунапрен с различни дебелини и размери, като дюшеци, не за някакви сложни форми.

Малко по-късно ще ти кажа, трябва да питам таткото на едно от дечицата от градината откъде взехме. Имат различни дебелини и режат по размер. Както имат и готови размери.

# 193
  • Мнения: 425
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, МИЛИ МОМИЧЕТА!
Къде в Пловдив има от тази серия тапети http://tapeti.vratsabg.com/index.php?page=colections&cat=14 ?   bouquet

# 194
  • Мнения: 2 382
Моля ако някой е виждал тази писта за бобчета да ме светне къде да търся:
http://kidsworld.bg/catalog/viewProduct/item:mighty-beanz-pista- … ti-bobcheta-60203
Проверих в Хиполенда, но няма и не знам къде другъде се продават тези щуротии!

Вчера попаднах на две заведения, където се пуши и имаше деца, никой на спазва закона и това си е ooooh! Става въпрос за Ескалибура и р-нт Гребеца, където въобще няма зала за непушачи, а е доста над 50кв! Моля и някой друг да пусне сигнал за посочените заведения и да се надяваме, че някой ще си свърши работата!!!!!!

И да споделя, че в Домко има страхотни намаления на тапети на Есприт, по 10, 12, 18лв, ако някой има нужда от нови Mr. Green

Писта за бобчета има в магазина за лего под големия блок на р-т Стадиона. Ама че го обясних. На площадчето на Младежка, с/у ДКЦ 2 има два големи магазина за играчки. Единият е за бебета, а другият за по-големи деца. Там има такива писти, също и по-големите.

Общи условия

Активация на акаунт