Къде в Пловдив???-19

  • 91 019
  • 751
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 17
Момичета знаете ли къде да търся в ролери  за дете на 5г. всмисъл по-малък номер.

# 571
  • Мнения: 1 230
Момичета знаете ли къде да търся в ролери  за дете на 5г. всмисъл по-малък номер.
В Карфур при спортните стоки и в същия МОЛ Галерия от страната до Ледената пързалка /само не съм съвсем сигурна дали е на същия етаж/ има хубав спортен магазин. Там моделите повече ми харесаха от Спорт Депо.

# 572
  • на село
  • Мнения: 33
Джони  bouquet
Наистина изглежда добра newsm10

# 573
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
От къде да си купя покривки на метър, от тези , който не задържат петна newsm78

Виж в магазинчето между джамията и Райфайзен.

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 2 209
Момичета,може и да не е тук мястото,но да попитам за отзиви за "Бюти Дерм Център".Гледах офертата за микродермабразио там,но все пак ми се иска,който е посещавал салона,да сподели.

С много добри впечатления съм от студиото, взимай смело ваучер, ще останеш много доволна Peace

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз също съм с добри впечатления от Бюти Дерм. Наистина има резултат от микродермабразиото, но трябват повече процедури. Иначе много добро впечатление ми направи, че д-р Здравчева говори много реално и не обещава чудеса още от първата процедура.

# 576
  • Мнения: 362
Момичета,благодаря ви за инфото!

# 577
  • Мнения: 6 206
Този магазин на Чорлу е много хубав, но рядко го виждам да работи Rolling Eyes

ателието им е точно отсреща срещу магазина или се обаждаш да те чакат в магазина

# 578
  • Мнения: 400
Момичета знаете ли къде да търся в ролери  за дете на 5г. всмисъл по-малък номер.

Точно преди ден-два гледах в книжарницата на Форум Тракия.

# 579
  • Мнения: 550
Някой знае ли къде се премести магазина на DIESEL, който беше на главната и имаше основно обувки? Сега пак има обувки, на дръжките на вратата пак пише DIESEL, ама е друг Sad Имаше и джапанки IPANEMA също.

# 580
  • Мнения: 2 132
Някой знае ли къде се премести магазина на DIESEL, който беше на главната и имаше основно обувки? Сега пак има обувки, на дръжките на вратата пак пише DIESEL, ама е друг Sad Имаше и джапанки IPANEMA също.
В Мол Пловдив, но май е по-малък там.

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Момичета,чакам още някоя препоръка за инструктор за шофьорски курс  Wink Днес една колежка го взе изпита...останах само аз Blush,но при нейния инструктор не искам,че хич не е доволна тя!
Мерси! Peace

# 582
  • Мнения: 9 104
Някъде из предните странички се коментираше именно препоръка за курс, потърси назад и успех!

Каспър - не знаех, че отсреща е ателието, супер, аз си мислех, че са някакви несериозни Embarassed

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Някъде из предните странички се коментираше именно препоръка за курс, потърси назад и успех!
Да,де...аз за назад прочетох за това казах Още! Peace

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Момичета,чакам още някоя препоръка за инструктор за шофьорски курс  Wink Днес една колежка го взе изпита...останах само аз Blush,но при нейния инструктор не искам,че хич не е доволна тя!
Мерси! Peace
Препоръчвам "Трансинг" - Таньо Гочев или Витко Гочев. Спокойни са, обясняват добре, нямам никакви забележки! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт