Къде в Пловдив???-19

  • 91 022
  • 751
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 550
Някой знае ли къде се премести магазина на DIESEL, който беше на главната и имаше основно обувки? Сега пак има обувки, на дръжките на вратата пак пише DIESEL, ама е друг Sad Имаше и джапанки IPANEMA също.
В Мол Пловдив, но май е по-малък там.
хмм в сайта на мол пловдив няма дизел Sad а аз се сещам на 2 етаж на един ъгъл май има, ама той е предимно за дънки, а онзи на главната беше по-скоро не официален магазин, а просто имаше обувки (и по-точно едни намалени сандалки, които си седяха почти цяла зима, и тъкмо реших да си ги купя- и ядец!)

# 586
  • Мнения: 2 132
Някой знае ли къде се премести магазина на DIESEL, който беше на главната и имаше основно обувки? Сега пак има обувки, на дръжките на вратата пак пише DIESEL, ама е друг Sad Имаше и джапанки IPANEMA също.
В Мол Пловдив, но май е по-малък там.
хмм в сайта на мол пловдив няма дизел Sad а аз се сещам на 2 етаж на един ъгъл май има, ама той е предимно за дънки, а онзи на главната беше по-скоро не официален магазин, а просто имаше обувки (и по-точно едни намалени сандалки, които си седяха почти цяла зима, и тъкмо реших да си ги купя- и ядец!)
В този магазин не продават дизел. Казва се Галерия Еклипс и е за обувки. Ако минеш през главната, до скоро си седяха табелките. В Мола е на 2-ри етаж малко след Пулсар.

# 587
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 208
Момичета,чакам още някоя препоръка за инструктор за шофьорски курс  Wink Днес една колежка го взе изпита...останах само аз Blush,но при нейния инструктор не искам,че хич не е доволна тя!
Мерси! Peace
Препоръчвам "Трансинг" - Таньо Гочев или Витко Гочев. Спокойни са, обясняват добре, нямам никакви забележки! Simple Smile
Също мога да препоръчам друг техен инструктор при който бях аз и останах много доволна от Димитър Миневски.   

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Благодаря ви! Hug

# 589
  • Мнения: 2 382
За инструктор мога да препоръчам и Сендов. Много е спокоен, не те натиска за допълнителни часове. Взех изпита от първия път, след това дори се съгласи да карам няколко часа с моята кола.

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
За инструктор мога да препоръчам и Сендов. Много е спокоен, не те натиска за допълнителни часове. Взех изпита от първия път, след това дори се съгласи да карам няколко часа с моята кола.

Дай координати на ЛС! Peace

# 591
  • Мнения: 41
За инструктор мога да препоръчам и Сендов. Много е спокоен, не те натиска за допълнителни часове. Взех изпита от първия път, след това дори се съгласи да карам няколко часа с моята кола.

Дай координати на ЛС! Peace

Ако те интересува жена-инструктор.Много спокойна,обяснява подробно и добре .Дава си реалистичното си мнение за възможността да вземеш изпита,а също не е скъпарка. На мен ми стана приятелка.
Горещо я препоръчвам!

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
За инструктор мога да препоръчам и Сендов. Много е спокоен, не те натиска за допълнителни часове. Взех изпита от първия път, след това дори се съгласи да карам няколко часа с моята кола.

Дай координати на ЛС! Peace

Ако те интересува жена-инструктор.Много спокойна,обяснява подробно и добре .Дава си реалистичното си мнение за възможността да вземеш изпита,а също не е скъпарка. На мен ми стана приятелка.
Горещо я препоръчвам!

Жена... Rolling Eyesза първи път чувам...давай на ЛС! Peace



Още нещо...събирам мнения за нет+цифрова на N3.
Благодаря ви!

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 09:45 от tandonova79

# 593
  • Мнения: 621
Плюс един глас за Никола Сендов. Peace

Ще ти кажа и при кого в никакъв случай да НЕ ходиш-една фирма,не и помня името,на главната в една сграда срещу фонтана си провеждат занятията и изпита теория.Имат няколко коли,а инструктурите им са кой от кой по-глупави,нахални и алчни...идиоти до един. ooooh!Цените са доста по-ниски от обичайните и именно това примамва повечето,които се излъжат да се запишат.Помня,че номерът в офиса им беше 26-26-26.

А,ето тези са:
http://www.shofiorskikursove.com/%D1%88%D0%BE%D1%84%D1%8C%D0%BE% … D0%B5-idrive.html

# 594
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Някой да знае телефон за резервация на пицария Верди (до градската градина)?

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой да знае телефон за резервация на пицария Верди (до градската градина)?


 ул. ”Найден Геров” № 19,              : 0882 660 220

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 6
до телевизията и радиото

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Някой да знае телефон за резервация на пицария Верди (до градската градина)?


 ул. ”Найден Геров” № 19,              : 0882 660 220


Благодаря

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Като стана дума за Верди...вчера в пощ.кутия намерих брошурка с много талончета за отстъпки в пицариите.Важи до 31.05.живея в Тракия  Peace

# 599
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Днес в мола празнуваше 2 години и раздаваха на децата талончета за 10 безплатни детски менюта.

Общи условия

Активация на акаунт