Програма Отново на работа

  • 61 399
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
Здравейте, моята работа е малко "след дъжд качулка", но може ли някой с повече информация да ми каже мога ли тепърва да подавам документи за участие в програмата? До кога е възможно това? Благодаря

# 706
  • София
  • Мнения: 8
Искам да кажа, че дори бабата на детето да го гледа пак е добре да се доплаща, защто 240 лв е изключително смешна сума и не би стигнала на никой! Скоро си коментирахме с майките в нашата фейсбук група и ги попитах по колко плащат на детегледачките си и как върви заплащането там. Оказа се, че сумата е между 700 и 1200 лв чисто на месец за София става на въпрос! Simple Smile Някой знае ли дали ще удължат програмата след края на 2013г? Мерси предварително!

# 707
  • Мнения: 1 862
Да ще я продължат, вчера говорих с жена от Агенцията по заетостта, до 2 месеца чакали развитие по въпроса. Имали някакви ядове с курсовете. Друга информация нямам.

# 708
  • София
  • Мнения: 8
Ilita,, много ти благодаря! Че за сега съм прехвърлила майчинството на майка ми, обаче много искам да кандидатстваме по тази програма после! Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 862
Ilita,, много ти благодаря! Че за сега съм прехвърлила майчинството на майка ми, обаче много искам да кандидатстваме по тази програма после! Simple Smile

Няма защо  Hug Можеш във всеки един момент да се обадиш в агенцията и да получиш инфо. Е да...  прехвърлиха ме на няколко служителя, докато стигна до компетентния конкретно по моят въпрос, но все е нещо. Ако имаш допълнителни въпроси, звънни им, все ще ти дадат информация. Консултациите са във вторник и четвъртък от 14 до 16 часа.. само за телефоните не съм сигурна, защото ме прехвърлиха на поне 3 докато позвъня на правилния  Crazy Виж в самият сайт има номер и от там пренасочват вече по трасето  Laughing

# 710
  • София
  • Мнения: 128
има светлина в тунела... вчера са се обадили на майка ми, че от другата седмица е на курс  Simple Smile

# 711
bimbim,кога са подадени вашите документи?Ние чакаме от октомври месец ........

# 712
  • Мнения: 102
И ние чакаме от октомври месец,документите са подадени в бюро по труда 107,София.Писах до няколко медии за забавянето на тази програма,но явно темата не е достатъчно интересна и скандална за тях #Cussing out

# 713
  • София
  • Мнения: 128
bimbim,кога са подадени вашите документи?Ние чакаме от октомври месец ........


Алекси, средата на октомври ги подадох. Служителката от БТ каза, че са се събрали много хора и единия курс ще е сега, а януари ще има пак. Това е за София, район Триадица

# 714
  • Мнения: 6 444
Ние чакаме от края на септември и днес ни се обадиха. В понеделник започва курса Simple Smile

# 715
  • Мнения: 20
чудесна инициатива до известна степен би успокоило майките.

# 716
  • Мнения: 20
дори ще кажа на моя близка приятелка, която живо се интересува от тази тема.

# 717
  • Мнения: 718
вариантът с детегледачката е добър, но не всеки може да си го позволи.

# 718
  • Мнения: 12
Здравейте, на всички и честита нова година нека тя бъде много здрава и ни донесе само положителни емоции! Бих искала да Ви попитам някои има ли новини за програмата. Нашата детегледачка изкара курса сега чака сертификата и назначаване което не знаем кога ще е. Ако някъде има такова, моля да споделите. Благодаря предварително!

# 719
  • около Варна
  • Мнения: 1 085
А знаете ли къде трябва да се обади майката след назначаването на детегледачката, за да и спрат майчинските?

Общи условия

Активация на акаунт