Хълца или рита?

  • 2 605
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 265
Моя бебо го усетих да хълца в 5ти месец. Беше ритмично 5 минутно хълцане, движенията са едни и същи и постоянни, няма как ди ги объркаш. Първите няколко пъти беше сладко и приятно, ама после ми стана мааалко досадно  Simple Smile защото той започна да хълцука по 3-4 пъти на ден, кажи-речи през ден  Heart Eyes

Абсолютно същото усетих и аз. Най-накрая разбрах, че не рита, а хълца- прекалено ритмично е за ритане  Laughing. Но някакси все вечер се активизира Tired.

# 31
  • Троян
  • Мнения: 86
Аз усетих ритане 4 мес.!

# 32
  • Мнения: 62
Аз усещах хълцането от рано,но не помня точно от кога,но беше много често,много продължително и мнооооого неприятно  Tired

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Хълцане усетих в 8-ми месец.

# 34
  • Мнения: 490
Моя бебо от преди няколко дни ме потупа за първи път, а днес за втори. Като първия път бях много озадачена дали е бебо наистина, защото ми се струва, че е рано да го усещам, но пък не беше и къркорене на черва. А и усещането е ново, до сега не съм усещала точно същото нещо.

# 35
  • Мнения: 817
От коя седмица започнахте да усещате хълцане и съответно ритничета от бебо?
Аз съм в 14 г.с. и до преди малко усещах нещо което не мога да определя ритничете или хълцукане е

И при двете ми бременности започнах да усещам хълцането на бебето към 8-ми месец като в последния наистина много хълцат и лесно се различава хълцане от ритане.

# 36
  • Мнения: 3 736
Почти всяка божа вечер и сутрин се хълца по много. На моменти чак се притеснявам всичко ли е наред.  Grinning В края на осми месец съм, от 3-4 седмици е това, преди беше по-рядко.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 595
Сигурно плува наоколо и те използва за стени на басейна, на които да се обръща...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт