Движение на българските майки - ПЛОВДИВ работна тема 27

  • 28 945
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 934
Ииии, радвам се  Simple Smile
   Да си прекарате добре с кавалерите  Wink

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, децата от Таньо Войвода във сряда - 09.03., имат патронен празник. Имате ли нещо против да им организираме едно кино в Пловдив?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208
Clivia , аз също  купих от твоите шалчета, страхотни са  bouquet

Момичета, децата от Таньо Войвода във сряда - 09.03., имат патронен празник. Имате ли нещо против да им организираме едно кино в Пловдив?

Аз лично съм ЗА, в Тракия в киното билетите били по 3лв  Peace

# 48
  • Мнения: 1 934
И аз вчера тъкмо гледах кино Фейсис в Тракия-наистина са по 3лв билетите и в момента върви хубав бг филм "Стъпки в пясъка"
   Да дам и друга идея, филхармонията всеки петък организира концерти. Някои програми са чудесни за деца и лесно смилаеми. Билетите са по 5 лв.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ако някой е свободен да отидем да говорим със собственика на Фейси. Предният път бяха много отзивчиви.
Clivia, става въпрос за сряда, понеже тогава е празника и ще доведат всички деца на киното.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208
Собственика на киното вече е друг, а и едва ли биха се съгласили на някаква отстъпка при тази цена  Wink всъщност не пречи да питам! Иначе мисля, че "Стъпки в пясъка" е подходящ и мога да се ангажирам да запазя билети, но колко точно ще са децата? Евентуално мога да питам за отстъпка на пуканките  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 786
А  транспорта от тях ли ще е newsm78
Защото иначе става май доста финансово Shocked

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Абсолютно, напълно съм ЗА киното  Peace  В предвид голямата възрастова граница на децата /7-18г /дали пак да не направим подялба  newsm78 Миналия път малките бяха на анимация а големите на игрален филм . Единствената анимация обаче през седмицата във фейса е МЕГАУМ  Thinking
"Стъпки в пясъка" е интересен, но дали за деца, родени и израсли по време на "демокрацията" ще им е ясна ситуацията по време на социализма.... имам известни съмнения за това как ще се възприеме филма и коя точно възрастова група ще прояви интерес...
Във Фламинго има по интересни, но пък билетите до 14ч са по 5 лв
Мечето Йоги 7 март (понеделник), 11:00, 12:45
http://www.programata.bg/?p=30&l=1&c=2&id=64113
Механикът  
http://www.programata.bg/?p=30&l=1&c=2&id=63828
7 март (понеделник), 12:00, 14:00
Доколкото си спомням децата бяха между 40 и 45. Колко от тях ще дойдат обаче е отделен въпрос на който мисля, че най точно ще отговори директорката.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
В кината Гео Милев, Веста и  Спейс билетите са по 2лв. Утре ще звънна за подробности.

# 54
  • Мнения: 6 206
Само да кажа, че мечето Йоги не струва като детско

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Киното е уредено. В сряда 09.03. от 14.30ч. в кино Фейсис. Филма ще е подходящ за всички възрасти. От киното допълнително ще ми се обадят да ми кажат какво са избрали. Билета ще е по 2лв. на дете, пуканките по левче.

# 56
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
За сега се очертава да присъствам, но този път шЪ сЪ разменяме, вие на анимацията, аз на екшъна  Joy

Мамакики в Пловдив ли си  newsm78 ще взимам килима, но ако си в Пловдив мога да мина да взема и пердетата

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208
Киното е уредено. В сряда 09.03. от 14.30ч. в кино Фейсис. Филма ще е подходящ за всички възрасти. От киното допълнително ще ми се обадят да ми кажат какво са избрали. Билета ще е по 2лв. на дете, пуканките по левче.

Чудесно  newsm10 за сега съм на линия и ще присъствам!

# 58
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Други желаещи да ни озарят с присъствие  Mr. Green
Двете с Мили сме при официалното посрещане, настаняване и раздаване на пуканките, но след това ще се правим на работни  Laughing  violenza ти до колко часът можеш?
Мили, а колко ще са децата  newsm78

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Не знам още точната бройка. Чакам директорката да ми се обади. Иначе автобуса е уреден. В 13.30ч. ще вземе децата от дома и ще ги докара пред киното.

Общи условия

Активация на акаунт