Движение на българските майки - ПЛОВДИВ работна тема 27

  • 28 953
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 321
Тук съм вече... Ани пуснах ти тел. на лични.
Като ви чета май няма да има делови обяд утре newsm78
Аз пък ще взема да заведа мъжо на обяд при Анито  Laughing
(Ще ти донеса и пътеките...  Peace)

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Децата ще са 33, плюс 3 възпитателки. Автобуса ще ги вземе в 13.30ч. от дома и ще ги докара пред киното. От там ще гледат да са готови с пуканките, ще им предложат няколко филма да си изберат. Това е за сега.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Да си здрава и щастлива
за съпруга си единствена любима,
децата да те уважават,
в работата да те оценяват.
Бъди жена благословена
с любов и нежност надарена
с усмивка вечно озарена
и с много радост наградена!


Честит празник, момичета!  bouquet

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Честит празник скъпи дами   bouquet
Пожелавам на всичики ви пълни с емоции дни и мъжете ви много да ви слушат и обичат  Hug

Много малко деца ще дойдат на киното, аз може би ще дойда малко по-късно, че малкия е болен и ще трябва да изчакам каката да се прибере от училище, мога да се включа към края на филма, може би за изпращането на децата  Embarassed

# 64
  • Мнения: 1 934
По един виртуален букет от мен за вас   bouquet
  Възхищавам се на всеотдайността ви  Heart Eyes

Апропо, и аз се каня да посетя довечера "Стъпки по пясъка"-чух страхотни отзиви

# 65
  • Мнения: 321
Честит 8ми Март мили момичета!


 newsm51

# 66
  • Мнения: 3
  bouquet   bouquet   bouquet Честит празник, мили дами!

# 67
  • пловдив
  • Мнения: 2 364


Мили в колко часът е срещата утре пред киното?

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ако искате 14ч. да сме там.

# 69
  • Мнения: 58



Мили момичета,
бъдете горди и уверени жени, бъдете смели в мечтите и начинанията си!
Покорявайте с красотата си! И не забравяйте, че нашето призвание е да правим света по-добър!
Честит празник!

# 70
  • Мнения: 1 934
Снощи гледах "Стъпки по пясъка" - не е лош филмът, малко неочаквано ми дойде финалът  Confused
  В смисъл очаквах повечко неща като завръзка, развръзка, кулминация и прочие... /ама нали е биографичен-такъв му бил животът/
    На излизане от киното го сравних мислено със "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде" - лично мен повече ме грабна "Светът"  Peace   

# 71
  • Мнения: 134
Привет момичета, днес ме помолиха да услужа с бейбифон на майка с болно детенце за няколко месеца,но моят отдавна го подарих......ако някой има неизползваем в момента,можем да помогнем!!! Как мина киното?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Днес 33 деца от Асеновград, плюс 3 възпитателки бяха в Пловдив на кино. Децата бяха развълнувани. Бяха си избрали анимация. Надявам се да им е харесала, че аз нямах възможност да остана, но пък Анито и Черна перла могат да кажат.
Автобуса и киното излязоха общо 222лв.
Имаше и допълнителна почерпка за децата по една вафла от киното, по едно сокче от antom и по един кроасан от 4erna perla.
Всички имате поздрави и благодарности от възпитателките за осъществения празник на дома.

# 73
  • Мнения: 58
Всички са доволни. Hug  В началото децата гледаха малко по-сковано, на смешните моменти само възпитателките реагираха, но към края така се отпуснаха, че да видите дружен смях какво значи  Laughing. Когато свърши филма едно от по-големите момчета изкара една метро торба и следеше всички опаковки да се съберат при него. Даже обходиха редовете да прегледат дали всичко е ок. Изпратихме ги до автобуса, махахме за довиждане...  всичко беше супер!

# 74
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Уви не успях да остана докрая, но до времето през което бях аз им беше интересно. На тръгване се обадих на една от възпитателките и тя каза, че щом и най голямата - Т , се е загледала, явно им е интересно. Нямаше как да не е анимация, защото останалите филми бяха със субтитри, а не всички деца могат да четат бързо. Чухме се с Черна перла и тя каза, че на финала всички много са се радвали и са споделили, че им е харесало  Peace  /даже и на възпипателките  Wink / Децата изглеждаха добре, видимо щастливи от разходката. Почерпката изчезна за отрицателно време, но придвидливо им пратих вафли за изпът  Joy  Тези вафли и сокчетата не бяха от мен, а от две мои прекрасни приятелки - Наташа и Дияна  Hug
Това е филмчето, което си избраха децата
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=253449
Освен А , която вече е в защитено и Черна перла доведе на киното  Heart Eyes  П и М също вече не са в дома. Доколкото разбрах са настанени в Св Врач - 27 страница
http://www.plovdiv.bg/images/stories/10-Specializirana%20adminis … talog-03-2010.pdf
От мен толкова инфо  Peace

Черна перла писали сме едновременно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт