Дългото чакане след трансфер - 6

  • 145 317
  • 820
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 699
Талева , честито !!!
Много се радвам за теб !Дано повлечеш крачета и спокойно ! Hug

# 16
  • Мнения: 303
Здравейте от мен   bouquet знаете ли защо така ме боли корема , все едно всеки момент ще ми дойде ( 6 ден от трансфера ) не бих искала да звъня на док за това. И, възможно  ли е ако нищо не е станало да ми дойде цикъла тези дни ?  Благодаря ви много  Hug

# 17
  • Мнения: 289
Благодаря!Пожелавам на всички скоро да се похвалите само положителни тестове!

# 18
  • Мнения: 599
Taleva,честито положително тестче! LaughingОбади се на лекаря си да му кажеш и да се оговорите кога ще ти е първия преглед.Чхг ти е много хубаво!
mushmula88,изчакай още няколко дни и си направи отново чхг.Надявам се да се е увеличило подобаващо като за бременна Praynig Praynig Praynig
stefito123,и аз имах болки.Ако не взимаш Нош-па-започни.Помага доста при тези болки и е безвреден.
Имам усещането че темата наистина ще се напълни с много радост,а и все пак е годината на заека Laughing

# 19
  • Мнения: 303

Shalona, чул те Господ Simple Smile аз иначе пия но-шпа и един куп други хапчета ама днес е почти нетърпимо Simple Smile

# 20
  • Мнения: 699
И аз имам ПМС доста изразени днес , т.е. нямам силни болки , почти нямам болки , но ме боли глава , гади ми се , абе сигурно е защото днес-утре ми е по принцип датата за цикъла и сигурно ще си ми дойде подобаващо  Cry
Сега мерих температурата 37.3 този Утрогестан ще ме побърка явно ...
И  да се оплача по обед търсих в няколко аптеки в Търново Естрофем ама удрям на камък , ще видим като си тръгвам от работа ще проверя и в няколко други , пък дано открия !

Стефито123 аз от както мина ЕТ съм с постоянни усещания за ПМС , но за сега цикъл няма ... По принцип - да може да дойде цикълът и преди датата на теста , но това не го мисли , просто достатъчно сме човъркани и сега си дават отражение тези болежки  Wink

Успех на всички !!!

# 21
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен макар че не съм след трансфер, а 7 дни след първото инсе
Засега нямам никакви симптоми освен че гърдите много ме болят, но това е заради HCG инжекцията и висок прогестерон ... за мое голямо учудване съм много спокойна и горе долу позитивно настроена

стефи: аз чакам такива симптоми като твойте защото това може да е показател за имплантация Simple Smile

успех на всички чакащи

# 22
  • Мнения: 14
Здравейте,моля ви за мнение.Днес ми 8 ден след трансфер на 5ден и чхг ми 1,22 UL при референтни стойности от 0,5-3 .Дали имам шанс, възможно ли е при такъв нисък резултат да има шанс за бременност?
Знам че над 5 Lu се счита за положителен ,но се обадих на док. и тя ми каза че е рано и след 3 дни да пусна пак.

# 23
  • Мнения: 699
Здравейте,моля ви за мнение.Днес ми 8 ден след трансфер на 5ден и чхг ми 1,22 UL при референтни стойности от 0,5-3 .Дали имам шанс, възможно ли е при такъв нисък резултат да има шанс за бременност?
Знам че над 5 Lu се счита за положителен ,но се обадих на док. и тя ми каза че е рано и след 3 дни да пусна пак.
Според мен е рано и трябва да изчакаш още повече , че ако имплантацията е била вчера , днес няма как да ти отчете кой знае какъв резултат при 8 ден от ЕТ !Пусни отново след два дни , сигурна съм , че тогава цифрите ще са по-различни ! Praynig

# 24
  • Мнения: 14
Много  ти благодаря за надеждата evita 1717.имах нужда някой да ми каже че има шанс ,вече бях решила че е категорично отрицателен.

# 25
  • Мнения: 28
Момичета Ура!! Нищо че не спирам да кървя, днес 15-ти ден ЧХГ - 465,31. Grinning
Записах си час за преглед за 7,03, дано вичко е наред до тогава Praynig Praynig Praynig
Amalleira, благодаря за подкрепата!
Талева честито Hug

# 26
  • Мнения: 28
евита, още ли не си пуснала кръвен?
Хайде да се похвалиш и ти!

# 27
  • Мнения: 174
Taleva,честито!Дано и на нас се случи твоята радост!!!Стискам палци ЧХГ-то да расте,както и ембриончето или 2 в корема на мама.Моят тест е чак  за 14.03. при ЕТ на 26.02.,това са си пълни 15 дни.Не знам защо доктора назначи изследването чак за тогава,може би защото на 11.03.имам Прегнил1500 и ако изследвам ЧХГ по-рано(14-ти ден от ЕТ се пада на 12.03.) ще даде фалшиво положителен резултат?!Как мислите?radostina_dt,много хубав резултат!А кървенето от кога ти е ,не ти ли казаха да вземеш някакви мерки или препоръчват само лежане?

# 28
  • Мнения: 699
евита, още ли не си пуснала кръвен?
Хайде да се похвалиш и ти!
Евита току що се прибра вкъщи и направи уринарен , но е отрицателен ...Явно няма да се похваля , а днес е 11 ден от ЕТ ...
Честито на всички , които са с положителни тестове и успех до края !

# 29
  • Мнения: 1 649
Евита,не бързай да отписваш.Уринарен,след 14-15 ден на ЕТ.Днес по точен би бил кръвния.Изчакай преди да се тюхкаш напразно.Ще постискаме още някой ден плаците Praynig.
Честито на новите беменелки Peace.

Общи условия

Активация на акаунт