Дългото чакане след трансфер - 6

  • 145 267
  • 820
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 229
Привет и от мен  Hug Hug много ми липсвахте(имах проблеми първо с нета,а после и с лаптопа Twisted Evil )

Момичета от сърце пожелавам на всички Ви сбъдване на мечтата НИ за бебчета и една нормална бременост  Hug Heart Eyes
Ние се стчгаме  на този етап за ЗЕТ -на 12.03 съм на преглед и евентуално за схема за трансфер

# 31
  • Мнения: 14
Здравейте аз съм 14. Ден след ЕТ. Слагам си по половин спринцовка Овитрел на 3 дена. Кога мога да си направя тест. До ки иска чак на 7 март!!! не мога вече да чакам!

Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 20:22 от Вивия

# 32
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Вивия, ако не траеш, вече можеш да направиш КРЪВЕН тест, би трябвало да покаже стойности щом си 14 дена след ЕТ   bouquet УСПЕХ и да се похвалиш  fingerscrossed

# 33
  • Мнения: 14
Благодаря за отговора  Меди мед. Според вас дали ще отчете щом слагам Овитрел (той е нещо като Прегнил)

# 34
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!
НЕКА ДА НИ ДОНЕСЕ НА ВСИЧКИ ТАКА ЖЕЛАНИТЕ  EFP  И ПОСЛЕ  stork-boy stork-girl !!!

# 35
  • Мнения: 28
къде сте всички? Днес никакви новини newsm78

# 36
  • Мнения: 599
Честита Баба Марта!Бъдете живи и здрави,бели и червени,във вас да блика щастие и любов!Възраждащата сила на Пролетта да озарява с обич сърцата ви и сбъдва съкровенните мечти  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 303
Здравейте момичета . Можете ли да ми кажете, тъй като днес ми е 8 ден от трансфера, дали ако си направя тест ще ми отчете ? Иначе датата за теста ми е на 11 март ама аз вече ....  Simple Smile и друго да питам, все още не можем да говорим за евентуални симптоми дали се е получило , нали  Embarassed
  bouquet Hug

# 38
  • Варна
  • Мнения: 730
Честита Баба Марта, мили момичета! С пожелания за сбъднати мечти и много бебчета!

Вивия, смятам, че Овитрела ще повлияе на теста. Ако искаш направи кръвен и по стойностите евентуално може да се предполага какво се случва. Ако са ниски - може да е от овитрела, но ако са доста високи, тогава смятам, че можем да ти честитим. Успех!

Стефито, рано ти е за тест, особено уринарен. Въпреки, че аз направих още на девети ден уринарен и ми отчете бледа черта. Не те предизвиквам, споделям опит просто. Успех и на теб!

# 39
  • Мнения: 599
stefito123 ,ако ще правиш тест направи си кръвен.Макар че по-добрият вариант е да изчакаш поне още 4 дена и тогава да го направиш.Аз моя го направих на 12 ден от трансфера.Дано теста ти е доста положителен Praynig

# 40
  • Мнения: 289
Здравейте! В понеделник си правих кръвен тест беше 11 ден от трансфера резултата беше 72,10, днес реших да повторя теста 13 ден от трансфера резултата е 33,54,след няколко часа пак го повторих и резултата е вече 29,71.Въпреки че предполагам какъв ще е вашия отговор все пак ще ви помоля за коментар, ако някой се сблъсквал с така протекли резултати!

# 41
  • София
  • Мнения: 1 326
Мила Taleva, това, което знам за ЧХГ-то е, че не трява да пада, а да се увеличва - кажи-речи двойно на всеки 72 часа... Но признавам, не съм голям разбирач... Ти обсъди ли тези резултати с доки?

# 42
  • Мнения: 174
Тaleva,не искам да те разочаровам,но го знам от личен опит,нещата не вървят на добре.При мен на 3 пъти се получаваше така,положителен резултат на 14-ти ден и на следващата контрола на 19 ден-отрицателен.В коя клиника прави ин витрото?Все пак нещата не са много зле,трябва само да се съобрази следващия път какво още да ти се направи!Аз смених клиниката ,използвахме доста и различни медикаменти,ами ще чакам да видим дали са повлияли!

# 43
  • Мнения: 289
Клиниката е Щерев, при доктор Андреева!
Обадих се на регистратурата, оставих телефон и сега чакам да ми звъннат

# 44
  • Мнения: 289
Току що се свърза асистента на доктор Андреева, отговора му беше че резултата ми е отрицателен,при стойност 72,10 която беше първата ми каза че е положителна но не твърде убедителна, най вероятно съм имала биохимична бременост!

Общи условия

Активация на акаунт