дете от семеен мъж - случи се и на мен

  • 21 238
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 510
Аз пак ще попитам нормално ли е той да продължи живота си все едно нищо не е било?Ей така-зачерква детето си...
Ако, за него е така. Трябва ли детето да познава такъв човек и да му носи името.
За съпругата му какво? Това дете не е нейно, но за съжаление по стечение на обстоятелствата е брат/сестра 1/2 на детето й.

# 301
  • Мнения: 863
Аз пак ще попитам нормално ли е той да продължи живота си все едно нищо не е било?Ей така-зачерква детето си...
Ако, за него е така. Трябва ли детето да познава такъв човек и да му носи името.
За съпругата му какво? Това дете не е нейно, но за съжаление по стечение на обстоятелствата е брат/сестра 1/2 на детето й.
Ами за съжаление, май не може еднозначно да се каже кое е правилното. newsm78Да го познава, ако бащата не иска, няма как да стане..За името, ами мисля, че е редно да го носи,защото е негово дете.Жалко, че това е свързано с неприятности за майката...За издръжка-ами редно е.Да не е изневерявал, или да го е правел максимално сигурно.

# 302
  • Мнения: 897
Абе, да не се окаже на края, някой от вашите мъже? newsm78
Ти гледай да не се окаже твоя. hahaha

Да ти кажа, че тръбки ме побиват да не се окаже моя....бившия Joy

Прави сте всички. защо Нина да се лиши от сто лева... Ох, от моята гледна точка съм доста раздвоена. Знам, че БНД си няма да го науча да бъде баща, освен отговорността на три месеца/ Mr. Green/ да си плаща издръжката. И толкова милия го боли за тези пари, че съм сигурна, ако детето тръгне зад граница само да ми натрие носа няма да го пусне...  
Ето и жив, пресен пример. За детската градина ми искаха служебна бележка на таткото. Е повярвайте ми през ада минах, докато се добера до нея. 10 пъти му звънях, стигнах пак до контраатаки, за да го принудя да си извади такава бележка и да ми я даде. Шофирам по завои, звъни ми той да "го мъдри" как точно да не ми даде такава бележка. Щях същия ден пет пъти да се ударя с колата от нерви и от спорене по телефона.  
И след целия този ад и мъчения новата му съпруга ми звънна да ме попита "Защо си написала в твоята регистрация и ЕГНто на ****".
 Crazy
Е, помечтах си да е с отнети права, детето ми да е написано на моето име... Нито щяха да ми бъдат задавани тъпи въпроси, нито да ми се искат бележки от другия родител...

# 303
  • Мнения: 892
Аз пак ще попитам нормално ли е той да продължи живота си все едно нищо не е било?Ей така-зачерква детето си...И продължава да води щастлив семеен живот с нищо неподозиращата си съпруга до момента, в който един младеж или девойка не го потърсят....Може 100 лева да не са много, но защо да не се лишава ТОЙ от тях всеки месец?И, ако аз съм на мястото на съпругата, бих предпочела да знам, отколкото да живея в такава заблуда.
....Ама като има такивада не го търсят...
А може пича да е бил заблуден от момичето,че пие хапчета,че вчера му спрял цикъла и му е казала да свършва , и да не се притеснява

# 304
  • Мнения: 2 510
....Ама като има такивада не го търсят...
че вчера му спрял цикъла и му е казала да свършва , и да не се притеснява
Трябва да има и кого /човек/ да търсиш.
Аз точно по тази схема 3 пред и три след забременях.
Не е успешна , особено при днешни условия/ природа, стрес и т.н./

# 305
  • Мнения: 892
....Ама като има такивада не го търсят...
че вчера му спрял цикъла и му е казала да свършва , и да не се притеснява
Трябва да има и кого /човек/ да търсиш.

Знам ,че не ти е лесно...,не искам да се заяждам Wink

# 306
  • На остров
  • Мнения: 13 498
 sunman невероятен си ..просто нямам думи, слава богу, че никой не ти се връзва тук..
с или без предпазни мерки по време... преди или след ...няма значение, ако си участвал  в определен акт то трябва да си носиш отговорността..факта, че имаш едно, две, пет или десет други деца не те прави по малко отговорен..

# 307
  • Мнения: 892
sunman невероятен си ..просто нямам думи, слава богу, че никой не ти се връзва тук..
с или без предпазни мерки по време... преди или след ...няма значение, ако си участвал  в определен акт то трябва да си носиш отговорността..факта, че имаш едно, две, пет или десет други деца не те прави по малко отговорен..
Я ми прочети по внимателно мненията Wink

# 308
  • Мнения: 3 659
Егати и късмета, да ми спре нета...  #Cussing out

Темата е заключена, жалко, мисля, че все пак си има нужда от такава тема, след като си се появява периодично.
Та в духа на заключената тема ще кажа:

Симон, губиш форма  Naughty

Крис, я не се извинявай и хич не си го слагай  Hug

# 309
  • Мнения: 270
Егати и късмета, да ми спре нета...  #Cussing out

Темата е заключена, жалко, мисля, че все пак си има нужда от такава тема, след като си се появява периодично.
Та в духа на заключената тема ще кажа:

Симон, губиш форма  Naughty

Крис, я не се извинявай и хич не си го слагай  Hug

Пепи, да бе вярно. Ама какво да направя, че така се бях схванала, ни да стана ни да легна. То един кръс ме засука, един плексит, още не мога да се оправя.Да не говорим ,че до понеделник толкова неща тябва да пускам в съда, че не знам от къде да я подхвана.
Т да си дойдем на думата.
Любовницата е винаги оправданата душа, ангел небесен, които се е спуснал над земята за да спаси мълето от лошата вещица. И така в началото е любовта  newsm78, тази дето идва от изневиделеица, и тази дето любовниците не могат да контролират с мисловната си дейност и адекватност.После идва надеждата за създаване на едно скъпоценно семейство, но защо ли същите не вярват, че мъжа като е изневерил един път, то ще го направи втори път и в един момет тези любовници ще се озоват в положението на съпругата. А матова не се отнася до тях "милите", те са застраховани и ежедневно си плащат чрез манипулации.Но когато виждат, че и надеждата им за доброволна раздяла на мъжа с жената се изпарява, тогава пускат в сила тежката артлерия- почвата на случайност на детето.Обаче и тук уфрят на камък.Мъжа не иска това дете и им показва зелена светлина в права посока - "абе ти в ред ли си". В следствие което идва отчаянието по задържане на индивида - заплахи, смс до съпругата, сцени на ролята на жертва и прочеее.
А жената кво- ами глупава , дето им търпяла мръсотиите и гнусотиите през всичките тези години и е прощавала за да могат децата и да растат в семейна среда, глупава за това, че си е жертвала живота, вместо да си гледа кефа и има егоизма на любовницата.
Ммммм дааа, ама то май най добре всички да станем любовници.  newsm78
Някой беше писал "да не е твоя мъж" - ще му отговоря - нама как да е моя, защото при мен такива индивиди не виреят. А дай боже ако се случи да намеря дадената особа, то най - вече ще го търся неангажиран, за да не изпадам в подобни ситуации.
Човек е необходимо да има МЯРА, а не да го кара през прусото и после каквото дойде.
Любов, любов, но на гол гъз чифте пищови не вървят.

# 310
  • Мнения: 270
Цитат
И след целия този ад и мъчения новата му съпруга ми звънна да ме попита "Защо си написала в твоята регистрация и ЕГНто на ****".
 
Е, помечтах си да е с отнети права, детето ми да е написано на моето име... Нито щяха да ми бъдат задавани тъпи въпроси, нито да ми се искат бележки от другия родител...
Е нали за туй иде реч, че любовницата(другата съпруга) станала причина за рздялата ви, в един момент се оказва с почвече права от колкото ти. И излиза така, че си виновна за това, че имаш деца от този си мъж и те носят имената му, за които в един момет същата тази любовница има претенции и си позволява неадекватни забележки избивайки собствените си комплекси, защото видиш ли страха от изневярата коетое може да повтори любимият и така както е напрвил с теб чрез нея е много голям.

# 311
  • Мнения: 5 299
Заключвам темата -
simon9, считай че това е първото ти официално предупреждение..

Общи условия

Активация на акаунт