дете от семеен мъж - случи се и на мен

  • 21 252
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 510
sunman , нито съм цъфнала, нито завързала, но поне със сигурност няма кой да ми лази по нервната система и да ни създава напрежение.
След време ще разбереш, че това е много важно, а може би основно.

# 286
  • Мнения: 258
сънман-продължаваш да ми затвърждаваш мнението ,че ти тъпо и упорито си вреш носът ,там където никак не те засяга.Какво значение има за теб ,кой кого е изгонил и прочие?Нито си остроумен ,нито си интерес,напротив.

# 287
  • Мнения: 1 023

Ти като си освободила от отговорност бащата на детето  си,си цъфнала и завързала,а оня си направил кефа.Може детето да си е само нейно,но оня трябва да плаща!Сори,ама такъв е животът.

има и друго, сънмен.
аз ако плащам, очаквам да получавам.
така че това е личен избор - да дам, за да получа; или, нищо не давам и нищо не искам.
нали?

# 288
  • Мнения: 892
sunman , нито съм цъфнала, нито завързала, но поне със сигурност няма кой да ми лази по нервната система и да ни създава напрежение.
След време ще разбереш, че това е много важно, а може би основно.
Аз мисля ,че всеки трябва да носи отговорност за постъпките и.

# 289
  • Мнения: 54 793
sunman , нито съм цъфнала, нито завързала, но поне със сигурност няма кой да ми лази по нервната система и да ни създава напрежение.
След време ще разбереш, че това е много важно, а може би основно.
Аз мисля ,че всеки трябва да носи отговорност за постъпките и.

Абсолютно си прав , но на практика в повечето случаи БНД-тата са тези , които абдикират тотално !

# 290
  • Мнения: 897
sunman , нито съм цъфнала, нито завързала, но поне със сигурност няма кой да ми лази по нервната система и да ни създава напрежение.
След време ще разбереш, че това е много важно, а може би основно.
Аз мисля ,че всеки трябва да носи отговорност за постъпките и.
Да, много си прав. Както би трябвало пиян шофьор осакатил момиче да е в затвора. Би трябвало майка да не пребива от бой невръстното си бебе. Би трябвало .... да продължа ли?
Прав си, но нещата на практика не са такива както на теория. Защото човешките взаимоотношения могат само да се разглеждат, да се анализират, но не може да се направи  формула. Да, бащите трябва да гледат децата си. Да майките трябва да гледат децата си. Но ако всичко това се спазваше по формула, то и домовете за деца лишени от родителска грижа нямаше да ги има. Но ги има. А не би трябвало. Както казва М. Михнева "Ако баба ми беше мъж".

# 291
  • Мнения: 892
Права си,но ми стана тъпо от коментарите на няколко ника...

# 292
  • Мнения: 258
ако знаеш колко тъпо ни е ставало на нас от твоя ник,просто не е истина....

# 293
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Не мога да изчета всички, четох само в началото.
Вече мина времето, когато самотна майка е срамно или е срамно да имаш дете от семеен мъж. Стига сте ги пазели тези семейни мъже, които сеят семе по чужди градини.
Щом е имал гъз да го направи, трябва да има гъз и да го гледа. Нищо, че е станало случайно. Да е мислил преди да си развява "байряка".
Авторката е в пълното си право да го съди за издръжка, за да се направи едно дете са нужни 2-ма.
В истроията има само 1 случай на непорочно зачатие, едва ли ще се повтори.
Все пак е добре да се обмисли, дали е нужно този човек да признае детето. Но там пак авторката ще прецени.

# 294
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Всеки трябва да си понесе отговорността.
Поемането на отговорност е доброволно начинание, с принуда не става.
Става по принуда, докато има закони, които да го принудят.

# 295
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Абе, да не се окаже на края, някой от вашите мъже? newsm78
Ти гледай да не се окаже твоя. hahaha

# 296
  • Мнения: 7 325
Както казва една потребителка тука столевова отговорност няма, но всеки приема нещата по различен начин.

# 297
  • Мнения: 863
Аз пак ще попитам нормално ли е той да продължи живота си все едно нищо не е било?Ей така-зачерква детето си...И продължава да води щастлив семеен живот с нищо неподозиращата си съпруга до момента, в който един младеж или девойка не го потърсят....Може 100 лева да не са много, но защо да не се лишава ТОЙ от тях всеки месец?И, ако аз съм на мястото на съпругата, бих предпочела да знам, отколкото да живея в такава заблуда.

# 298
  • Мнения: 258
Миа71-Естествено,че повечето биха предпочели да знаят. Разбира се, че всеки трябва да си носи отговорност и да си плаща цената.

# 299
  • Мнения: 7 325
Аз пак ще попитам нормално ли е той да продължи живота си все едно нищо не е било?Ей така-зачерква детето си...
Детето е станало случайно, нито един от двамате не е целял появата му. Двете страни имат еднакво право на избор. Ами ако ролите бяха разменени, бихме ли я заклеймили?

Общи условия

Активация на акаунт