Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 108
  • 730
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 365
Аа ясно  Embarassed Аз помислих, че пак нещо съм пропуснала и съм объркала сроковете,  ние ще си чакаме до края на май  Rolling Eyes Сега стискайте палци на 20 май Габи да я приемат на ясла след 8 месечно чакане, че на майка ми й дотежават ежедневните грижи без помощ от нас, а на Габи й се стяга душата само с 2 баби по цял ден....

# 466
  • София
  • Мнения: 70
Приети сме в държавна градинкаааааааааа   261uu
Лелеееее, бях изгубила надежда вече - с това вечно цъкане и пренареждане на градини ......
Ах, че се радвам ....... 
Тя си свикна доста в частната и там се грижат добре, но все пак .... финансовата част не е за пренебрегване......
Изведнъж нахлуха смесени чувства - че не познавам персонала на новата градина; на Ники дали ще й хареса новото място....
Офффф, ама и аз съм еднааааа

# 467
  • Мнения: 433
Приети сме в държавна градинкаааааааааа   261uu
Лелеееее, бях изгубила надежда вече - с това вечно цъкане и пренареждане на градини ......
Ах, че се радвам ....... 
Тя си свикна доста в частната и там се грижат добре, но все пак .... финансовата част не е за пренебрегване......
Изведнъж нахлуха смесени чувства - че не познавам персонала на новата градина; на Ники дали ще й хареса новото място....
Офффф, ама и аз съм еднааааа

И Момо, и Момоооооооо!!!! алилуя, алилуяяяяяяяяяя!!!!! в коя градина сте? аз сега отивам да чета какви документи са нужни....
а сърчицето ми е направо на две - хем не ми се пуска детенцето, хем знам, колко има нужда от контакти с деца.... как растат, милите, кога беше 3 кила месо, кога стана за градина  ooooh!

п.п. Момо е приет в Дг в Младост 4

# 468
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро и честито на приетите! Hug И ние сме сред тях, първо желание, в избрана и желана градина, точно пред блока Party Peace
Късмет на всички!
Ели, много се радвам за вас двечките с Никол Hug Heart Eyes

Последна редакция: сб, 30 апр 2011, 13:47 от Мишле_

# 469
  • София
  • Мнения: 70
На първо желание е приета.... Детската е на св.Наум, до Руското училище.....
Сега като гледам приетите можеше и в другата да влезе, дето в последния момент я размених за тази......Но може да е за добро Simple Smile
Мишка  Hug Ама аз мислех, че вие си ходите на детска  newsm78

# 470
  • Бургас
  • Мнения: 130
Честито на приетите дечица Hug! А ние ще чакаме класиране чааак до 27-ми май! Ама ще разчитам да ни стискате палци! Излизаме на разходка, че вън е такова хууубаво време!

# 471
  • София
  • Мнения: 3 789

Мишка  Hug Ама аз мислех, че вие си ходите на детска  newsm78

Ели, на ясла ходи Алекс, ама за нея е "градинка" Mr. Green Laughing

Днес за Алекс е щастлив ден- сдоби се с колело, тротинетка, обувки, гуменки, поличка и пижамка Heart Eyes

# 472
  • софия
  • Мнения: 118
и ние на есен сме в градина в Лозенец по 1 желание Peace.направо това класиране ще го помниме дълго.успех на всички в второто класиране макар да няма много отпуснати места.

# 473
  • София
  • Мнения: 212
И Криси е приет!!! Иде ми да се разплача от щастие, защото е по първо желание, в санаториалната градина. newsm44

# 474
  • Мнения: 22
Честито на приетите дечица! Ние ще чакаме следващо класиране...
Ако искате, споделете с колко точки сте приети. Моят човек е с 8.1 (което май е най-честият случай).

# 475
  • Мнения: 433
сиска, в градината, в която е приет Момо, е с 8.0 точки, нищо че има породена сестра  #Cussing out просто на него случайното число започва с 01.......
Алекса, честито!! Каква е разликата м/у санаториална и обикновена ДГ? аз съм била в оздравителна, защото бях много кекава като малка - имахме басейн, облъчваха ни с кварцови лампи и тем подобни.

# 476
  • София
  • Мнения: 70
Честито на приетите дечица! Ние ще чакаме следващо класиране...
Ако искате, споделете с колко точки сте приети. Моят човек е с 8.1 (което май е най-честият случай).

Сиска, Никол е приета с 8.1 точки..... Въобще не очаквах с тези масови точки дето имаме, но както е писала Алекса - снощи ми идеше да плача от радост....

# 477
  • София
  • Мнения: 212
Сиска Криси е с 9.1, миналата година беше с 8.2 и не го приеха, но то си беше тогава до късмет, за малко не влезе. Сега е с повече заради яслата.
Диди ето извадка от инфото за градината:
През 1988г. в детската градина е обособена физиотерапия за профилактика на
често боледуващи деца от астма, астматичен бронхит и чести катари на горните
дихателни пътища. Оздравителната дейност е приоритет в работата на детското
заведение.

Рехабилитатор се грижи ежедневно за здравето на децата чрез индивидуални и
групови процедури в електро и светло-лечението на физиотерапията по приет на
педагогически съвет план-график.

На Криси му казвам сутринта, че е приет и дали иска да ходи при децата, разбира се отговора беше да Laughing Много обича да ходи. Joy Ние с баща му сме домошари, а той е голяма скитня, на сестра ми се е метнал хаймана и половина.

# 478
  • софия
  • Мнения: 118
ние сме с 9.1 първо желание, не е близка градина, но аз исках да е сигурно още на първото класиране, после едва ли има шанс да пуснат още бройки.

# 479
  • София
  • Мнения: 167
Честито на печелившите! Здрави дечица и любящи лелки!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт