Баба Марта на дечицата върза на ръчицата мартенички чудни.

  • 71 126
  • 730
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 433
астера, бързо да излиза каквото е там и да не мъчи детето! Миличката, толкова висока Т  Close освен свещички, не даваш ли и нещо през устата?

Честит имен ден на Елица-сестрица и на Елли Simple Smile И честит имен ден на първолака на Ивето Wink да сте живи и здрави всички!

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 130
newsm51Честит Имен Ден на всички празнуващи! Много здраве, късмет и усмивки!newsm51

# 542
  • Мнения: 8 951
Честито на именниците! Да са живи и здрави!                                                                                                                  Ние днес правихме кръщене - снимки по-късно!

# 543
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Честит имен ден на двете ни Елита да сте живи и здрави!
Честит имен ден и на Косето на Ивето! Да ти е жив и здрав и много да те радва!
Честито християнче Утро!
Астера на една позната детето и преди седмица и то така с висока температура и до болница стигнаха казаха и че е някакъв вирус със много висока температура има в момента. Дано при вас  е нещо друго и малката се оправи по бързо.
Иначе ние сме добре все още никъде не съм го записала на градина и незнам какво ще правим не съм писала одавна но иначе ви чета редовно

# 544
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Утро, честито християнче! Да не забравиш за снимките Hug

Моето Стефи е добре Praynig Вчера до обяд е поддържала 37.5 и оттогава няма температура. Дано наистина да се размина, каквото и да беше Praynig

Диде, освен свещички, досега съм й давала 2-3 пъти панадол, друго лекарство не е приемала и нямаме резерва Embarassed. Само че предпочетох да й сложа свещичка, защото си беше висока температурата и се притесних, че панадола няма да я смъкне.

Всички дечица да са здравички!!! Хубав ден ви желая!

# 545
  • София
  • Мнения: 2 006
Благодаря за пожеланията за моето зверче и честит имен ден на патерица на всички празнуващи   bouquet
Ние се събрахме скромно с още три другарчета на Косьо в едно детско клубче. Естествено успяха да се сбият, да пореват и пак да се сприятелят.  Crazy Обаче нещо страшен побойник се оформя дребния. И така настървено налита да се бие. Вчера нападна едно дете на 5 години и му взе страха. А като мисли, че той е прав изобщо не ме чува като му се карам.

# 546
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
А Стефи е в другата крайност - много е кротичка, не взима чужди играчки, ако вземат нейната, почва жално да плаче, но не смее да си я вземе обратно. Дано в градината да се поопери малко, ама като знам аз колко оперена бях... отсега я мисля...

Вижте какво й взехме днес:

            

За момента е супер интересно, след 2-3 дни най-много ще го подритваме и него само, и ще се чудим с какъв акъл й го взехме. Много сме на широко, защото Joy


# 547
  • София
  • Мнения: 2 006
Астера, не искам да те разочаровам, но при нас радостта от люлката беше много кратка. Получи я подарък за 01.06 миналата година (май така беше  newsm78) покефи й се и след 3 дни стана поредната вещ, копто да прескачам. Миналия месец я продадох, защото за една година надали се е събрал 1 час да играе с нея, само й бършех праха.

# 548
  • София
  • Мнения: 70
Като не се хвалите, аз да се оплача....

ПАК СОПОЛИ, ХРЕМА, а оттам И КАШЛИЦА  smile3511 smile3514 smile3511 newsm61
Ще се побъркам, разберете........ какво да правя, писна ми..... кажете какво да го правим тоя нос...... направо ми се реве, ама магарешката  smile3511 newsm45

# 549
  • Мнения: 77
Еле, бързо да се оправя Никол!Изследвахте ли секрет от нослето???
И ние бяхме болни. Митето вдигна изведнъж пак висока температура, почти 40градуса, червено гърло, 6 дни бяхме само на спрей и тонзилотрен, ноооо се появи кашлица, изострено дишане, лек спазъм и пи 7 дни антибиотик.До тук добре, но сега аз съм болна. Боля ме гърлото два дни, уж ми мина, а сега нямам глас, падна ми...дрезгав като на мъж. Не мога да обясня на детето каквото съм си наумила и се налага да шептя. МОже и от майския вирус да съм лепнала Grinning

Еле, Валето е доволна от инхалатор. Защо не пробваш и ти, чувала съм че пресича хреми и кашлица мината без антибиотик.То зависи и от дишането де.
Иначе и ние сме фини, беше почти 12кг, но с този антибиотик спря да се храни и отслабна. КОмарче!!!!На мерки не сме ходили.
МИтака от два дни задава правилно структурирани въпросителни изречения и много се кефи. Записах го на градина от септември. А още сме с памперс, хич не му пука. Heart Eyes

# 550
  • София
  • Мнения: 70
Еле, бързо да се оправя Никол!Изследвахте ли секрет от нослето???

Еле, Валето е доволна от инхалатор. Защо не пробваш и ти, чувала съм че пресича хреми и кашлица мината без антибиотик.То зависи и от дишането де.

Нищо не сме изследвали, то ми писна все да ръчкаш, за да стане нещо......И хем педка ни е алерголог  ooooh!
Да, Валя и на мен ми е разказвала за инхалаторите....В интерес на истината днес ги разглеждах, но нямаме заплати още, та.... ще почакам малко. Иначе купувам веднага един.  Peace
Снощи бяха съвсем безобидни симптоми и днес  Outta Joint ooooh! Олеле, майко! И сигурно в градинката се е доразболяла...... оооо, дано минават тея гадостииииииии  Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 551
  • софия
  • Мнения: 118
. А още сме с памперс, хич не му пука. Heart Eyes
тези почивни дни пробвахме без памперс но само си говориме че бил батко и татко и е без памперс но си ака и пика както си е свикнал. #2gunfire #2gunfireотпуската през юни месец май ще е ползвам за това..

# 552
  • Мнения: 8 528
Може ли да ми препоръчате хотел във Варна на сравнително разумна цена в близост до центъра?

# 553
  • Мнения: 8 951
elleee ,  Hug
Дано бързо се оправя Ники!
Секрет е нужно да се изследва при съмнения за бактериална инфекция - когато секрета от носа има някакъв цвят / зелен/жълт/.
 
Нека да дам някой акъл за сополите и кашлицата, пък ако някой иска, да пробва :
Значи при бистри безцветни сополи и силно течащ нос, още при първи признаци давам хомеопатични гранулки Alium cepa 9CH - по 5 гранулки се смучат 3-4 пъти на ден. Много, много помага! Винаги го имам вкъщи!  Peace Освен това редовно промивам носа със Стеримар. Вечер преди лягане, ако е запушен носа - по 1 капка Виброцил.

При зелени сополи - вълшебно лекарство - Офтакуикс капки за очи. По 1 капка във всяка ноздра 3-4 пъти на ден. За ден-два няма да има и помен от зелените сополи, веднага се избистрят. Тези капки за очи са локален антибиотик и ги ползвам по съвет на педиатърката ми от години. Наистина имат невероятен ефект и съм много доволна от тях.  Peace Някъде около 12-14 лв. им е цената. Ползват се до месец след отварянето. Едно мноого малко шишенце, но не се колебая да ги купя при нужда, защото наистина са ефективни!

Кашлица от сополи рядко сме имали, но сме я лекували с капки Умкалор - дават ги имуностимулиращи и подпомагащи откашлянето. Това при безобидна кашлица, причинена от стичащите се в гърлото секрети от носа. При по-сериозна - консулт с лекар!  Peace Много важно при кашлицата от сополи е редовното промиване на носа. Спането на по-висока възглавница помага!

Успех!

# 554
  • софия
  • Мнения: 118
elleee ,  Hug
Дано бързо се оправя Ники!
Секрет е нужно да се изследва при съмнения за бактериална инфекция - когато секрета от носа има някакъв цвят / зелен/жълт/.
 
Нека да дам някой акъл за сополите и кашлицата, пък ако някой иска, да пробва :
Значи при бистри безцветни сополи и силно течащ нос, още при първи признаци давам хомеопатични гранулки Alium cepa 9CH - по 5 гранулки се смучат 3-4 пъти на ден. Много, много помага! Винаги го имам вкъщи!  Peace Освен това редовно промивам носа със Стеримар. Вечер преди лягане, ако е запушен носа - по 1 капка Виброцил.

При зелени сополи - вълшебно лекарство - Офтакуикс капки за очи. По 1 капка във всяка ноздра 3-4 пъти на ден. За ден-два няма да има и помен от зелените сополи, веднага се избистрят. Тези капки за очи са локален антибиотик и ги ползвам по съвет на педиатърката ми от години. Наистина имат невероятен ефект и съм много доволна от тях.  Peace Някъде около 12-14 лв. им е цената. Ползват се до месец след отварянето. Едно мноого малко шишенце, но не се колебая да ги купя при нужда, защото наистина са ефективни!

Кашлица от сополи рядко сме имали, но сме я лекували с капки Умкалор - дават ги имуностимулиращи и подпомагащи откашлянето. Това при безобидна кашлица, причинена от стичащите се в гърлото секрети от носа. При по-сериозна - консулт с лекар!  Peace Много важно при кашлицата от сополи е редовното промиване на носа. Спането на по-висока възглавница помага!

Успех!


аз също съм доволна от Алиума и също ползвам за зелени сополи капки за очи - Тобрадекс до 3 пъти по 2 капки също препоръчани от педиатъра ни който от 12год. не е сбъркал лечение и всичко е било ефикасно изписано от него. Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт