Колко (не) лъжат зодиите?

  • 46 595
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Рекох да пусна една по-малко драматична тема, към която (признавам) имам известен интерес и слабост  Laughing Любопитно ми е какви зодиакални комбинации имате/сте имали в настоящи и бивши сериозни връзки (поне 3-4 г. продължителност)? Обръщате ли изобщо внимание на зодиите, имате ли предразсъдъци/слабост към някои от тях?   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 370
Реститутор, темата ти е интересна, но се опасявам, че ще я преместят, защото има една камара теми в отчетните по зодии. Явно има доста верни неща, защото в темата за Мъж Телец понякога имах чувството, че 2-3 мацки живеем с един. Laughing

# 2
  • Мнения: 755
Да и аз като Не тази вечер, Жозефина!!! си мисля , че темата ще я преместят поради тематиката.
Иначе по темата: умерено обръщам внимание. Т.е. имам предвид интересни са ми себеподобни нам двойки с идентични зодии, още по певече, ако се наблюдават идентични отношения като нашите. Повече ми е забавно отколкото нещо друго. Grinning
За протокола ни сме аз-риби, той-водолей. Laughing

# 3
  • Мнения: 2 011
Не обръщам кой  знае какво  внимание на това ...
 Предишния ми  партнньор  ТЕЛЕЦ а аз КОЗИРОГ  -  е ,  вярно че бяхме заедно  8 години ( съвместен живот )  но  беше истинска  катастрофа ....
 Сегашния  ми  съпруг  е  СТРЕЛЕЦ - зодия , към чиито  представители  съм  много  резервирана, базирана на познанството  ми  с доста  мъже  и  жени  от тази  зодия ! Явно  Стрелеца с който  живея от  3-4 г не  е типичен представител  на зодията  си !  newsm78
 Всичко  си  е до  човек!  Peace

# 4
  • Мнения: 2 175
2-3 дълги връзки все със скорпиони..
Никаква слабост не съм имала към тях, просто все така се случваше..))
различни бяха. Laughing
Сега съм се кротнала край Лъв.
Козирог съм.

# 5
  • Мнения: 40
Да и аз като Не тази вечер, Жозефина!!! си мисля , че темата ще я преместят поради тематиката.
Иначе по темата: умерено обръщам внимание. Т.е. имам предвид интересни са ми себеподобни нам двойки с идентични зодии, още по певече, ако се наблюдават идентични отношения като нашите. Повече ми е забавно отколкото нещо друго. Grinning
За протокола ни сме аз-риби, той-водолей. Laughing


Колкото и да са относителни зодиите - не мога да се стърпя да не кажа в случая, че принципно това е ужасна комбинация  Mr. Green Все пак е добре, че сте изключение от правилото   bouquet

# 6
  • Мнения: 3 371
аз по-скоро наблюдавам зодиите на мъжете. везна съм, с асц дева и венера в скорпоин.

за връзки и бракове:
- риби - никога вече. уж романтични, а всъщност са отмъстителни, дребнави и дребни душици.
- телец- много точни и до ден днешен сме приятели и близки. но аз съм с луна в телец все пак.
- близнаци -  съпругът ми е близнаци, но не е типичен представител на зодията. той ме разбира, аз него - не. всеки случай ми служи за баланса.
- козирог - двама мъже познавам, дълги връзки. и двамата се превърнаха в много добри приятели след приключване на розовия период. не ми достигна на мен ниското им ниво на еуфория и неказването на емоциите. аз не мога да гадая кой, какво си мисли. трябва да ми се каже . трябва да отработят диалога.
- с овен - 2 къси поради следното - ужас и кошмар. непоносими. взрив и бури.
- ниога не съм имала връзка с мъж скорпион, а в хороскопа ми е заложена такава. в интерес на истината съм много любопитна, предполага се, че ще бъде интересно:-)))


# 7
  • Мнения: 937
Имах две дълги връзки 7 г. и после 6 г. все със скорпиони, ми различни бяха, но след втория опит бях категорична, че трети с такъв представител не искам да имам. Рак съм. Сега започнах връзка с Овен та да видим.
Така че аз вече имам предрасъдъци към един зодиакален знак.

# 8
  • Мнения: 755
Да и аз като Не тази вечер, Жозефина!!! си мисля , че темата ще я преместят поради тематиката.
Иначе по темата: умерено обръщам внимание. Т.е. имам предвид интересни са ми себеподобни нам двойки с идентични зодии, още по певече, ако се наблюдават идентични отношения като нашите. Повече ми е забавно отколкото нещо друго. Grinning
За протокола ни сме аз-риби, той-водолей. Laughing


Колкото и да са относителни зодиите - не мога да се стърпя да не кажа в случая, че принципно това е ужасна комбинация  Mr. Green Все пак е добре, че сте изключение от правилото   bouquet

Абее подочух и аз таквиз ми ти нещица... Mr. Green Laughing Какво е правилото? Whistling

# 9
  • Мнения: 4 300
Не знам лъжат ли, не лъжат ли. Една що годе дълга връзка с риби ( не е 3-4, ама какво да се прави), и сегашния ми брак със скорпион ( 6г). И аз съм скорпион.
Сигурно има нещо вярно в комбинацията скорпион-риби-рак, защо наистина се разбирам чудесно с риби и с раци. Но пък скорпион-скорпион уж била трудна комбинация, а ние си живеем добре сякаш.
Но при всички положения не съм поставила зодиите в центъра на общуването ми:)

# 10
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Еее, не би трябвало да я местят - просто можем да сменим заглавието - семейните отношения в зависимост от зодиите  Laughing и ще ни я оставят.

Засега само се записвам, после и аз ще дам своя принос. Винаги съм била скептична към науки или, да кажем, учения, които не са основани на доказателства, измерени с някакъв научен инструментариум, изследване, проучване. Ама... практиката показва, че тази работа със зодиите не е току така.

Едно от нещата, които забелязвам е, че с годините при мен асцендентът започва да взема превес. Козирог съм, бях типичен, но сега лъвът у мен започна да се проявява със страшна сила. Съответно, мъжете от т.нар "дървени зодии" (телец, козирог, дева) взеха да не ми харесват и да не се разбирам с тях. Две години съм с близнаци, но според мен асцендентът му е от дървените зодии  Laughing - просто по поведението съдя, майка му не може да си спомни точен час на раждане  ooooh!

Егати, какъв дълъг запис стана!

# 11
  • Мнения: 186
телец и рак е добра комбинация Peace
хем много не вярвам хем като чуя скорпион и лъв и бЕгам ли бЕгам

# 12
  • Мнения: 1 174
Зодиите, които масово хората знаят, са всъщност само слънчевия /земния/ знак на човека т.е. планетата Земя е била в зона "Овен" примерно когато се е раждал човек в периода 20 март - 21 април. Има обаче още планети в тая слънчева система и те са били в различни зони, когато се е раждал този човек. Примерно Марс е бил в "Риби", Венера във "Водолей" и т.н.
Почти няма 1:1 еднакви комбинации, трябва човекът да е роден в точно същата минута, същата дата, примерно при близнаци може да се случи, но разликата от няколко минути пак може да промени асцендента на единия и да има разлика.
С всичко написано искам да ви кажа, че това, че двама души са зодия "Овен", не означава, че си приличат особено. Евентуално някои най - общи неща, но характера може да е коренно различен, заради останалите планети, които влияят, Луната също влияе, асцендента.
Глупаво е да се каже, че Риби и Водолей е ужасна комбинация. При някои е напълно възможно да се получи.
Двойка Риба и Водолей познавам - с 30 годишен брак, нелош.
Ние с мъжа ми сме Риби, много ни е хубаво. Пък според хороскопите, не е препоръчително.

Палмира, сърдита съм за "дребните, дребнави душици", просто човекът е такъв, не зависи особено от зодията.  Tired

# 13
  • Мнения: 2 457
Аз също се интересувам от зодии. rosy_bosy изчерпателно е обяснила, не е само слънчевият знак Peace

# 14
  • Мнения: 1 127
За мен е видно каква зодия съм. Wink Мъжът ми е Риби /случайно/. Wink
Разбираме се - аз съм по-емоционална Crazy, той е по-уравновесен. Simple Smile
Либерална съм към другите зодии, единствено имам фобия към мъжете Раци / ревността и себелюбието им ми идва в повече/. Whistling
Мисля, че в зодиите и тяхната съвместимост има много верни неща. Peace

Общи условия

Активация на акаунт