Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 23

  • 45 633
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
Пелин с нова фотосесия





# 31
  • Мнения: 28
Мине в началото на сериала беше най-хубава поне за мен. Аслъ след като почна трети сезон, се промени тотално и стана като ангел. Въпреки това, говорим за обличане, а не красота в момента  Peace.


А сега не е ли?  newsm78
За обличане пак съм на същото мнение. Всички ги обличат доста странно понякога, но Мине се е обличала най-добре до сега (като изключим някои официални случаи, в които всички са супер). Сега започна да се облича още по-добре, откакто започна да работи за Лерзан, а и обувките й са уникални.  Peace Докато Аслъ... и тя се промени, но от време на време пак виждам онази патешка походка, особено когато се разбърза.


П.С. Не знам защо сте сложили Йозге, тъй като за пореден път повтарям, че трябва да "вървим" паралелно със сериите по БТВ, а там още я няма!

# 32
  • Мнения: 23
Мине в началото на сериала беше най-хубава поне за мен. Аслъ след като почна трети сезон, се промени тотално и стана като ангел. Въпреки това, говорим за обличане, а не красота в момента  Peace.
Напротив,говорим за красота,не за обличане Peace

# 33
# 34
  • Мнения: 0
Абе всеки с вкуса си! Неможе всички във форума да харесваме една и съща актриса  Hug  bouquet smile3532 smile3521

# 35
  • Мнения: 0
 Stop запис и от мен 4 неща smile3532 :
1) честита темичка   Hug Magosniwa отново е свършила страхотна работа както и Ивона1 c колажите  Hug
2) за анкетата макар че Aслъ(Pelin Karahan) ми е любимка (за мен и тя е най красива в живота но не и във филма само защото сценаристите  fight не й позволяват да "разцъфне") гласувах за Mине защото тя е най хубавата в сериала и като начин на обличане и като прическа и грим.. в анкета се пита Външността на коя актриса от сериала харесвате? Аслъ, Мине, Су, Лейля, Йозге, Дуйгу, Хайрие  аз така разбирам "коя актриса" във филма a не в живота както и да е .. Mr. Green
3) за фрагмана smile3514 smile3514  smile3518 newsm45 да идва вече събота  чее newsm45
4) doktor Sineo4ka Happy B-day !! и от мен на патерици hbday happy bd bdbaloni
  


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 15 нови отговора.  Shocked

# 36
  • Мнения: 23
Всички са супер, но Мине ми изглежда по-женствена от Аслъ. Освен това има по-хубава походка и е по-висока.  Peace Peace
Аз пък съм на точно обратното мнение.На мен Аслъ ми е по-женствена,а Мине ми е по-груба,излъчва сила.Също така харесвам много и Су.Но освен сериала,няма много  изяви и фотосесии.
Милена/Ени Добре дошла  Peace

# 37
  • Мнения: 28
Абе всеки с вкуса си! Неможе всички във форума да харесваме една и съща актриса  Hug  bouquet smile3532 smile3521


Естествено, че не може... просто се изказваме и разясняваме коя и защо сме я избрали.

# 38
  • Мнения: 28
Всички са супер, но Мине ми изглежда по-женствена от Аслъ. Освен това има по-хубава походка и е по-висока.  Peace Peace
Аз пък съм на точно обратното мнение.На мен Аслъ ми е по-женствена,а Мине ми е по-груба,излъчва сила.Също така харесвам много и Су.Но освен сериала,няма много  изяви и фотосесии.
Милена/Ени Добре дошла  Peace


Твое мнение, уважавам... На мен Аслъ ми изглежда детска, освен когато я гримират. Пък и е дребничка и не се облича подходящо за ръста си.

# 39
  • Мнения: 23
cWe7y_eFe Ами,той въпроса е малко объркващ.Защото,ако бяхме написали,коя актриса харесвате,това означава,че можеш да посочиш Анджелина Джоли.Аз имах предвид в живота,ако беше обратното,щеше да е кой от персонажите в сериала ви харесва най-много.

# 40
  • Мнения: 23
Всички са супер, но Мине ми изглежда по-женствена от Аслъ. Освен това има по-хубава походка и е по-висока.  Peace Peace
Аз пък съм на точно обратното мнение.На мен Аслъ ми е по-женствена,а Мине ми е по-груба,излъчва сила.Също така харесвам много и Су.Но освен сериала,няма много  изяви и фотосесии.
Милена/Ени Добре дошла  Peace
Така е всики си има вкус,но за облеклото стилистите така са решили. Peace



Твое мнение, уважавам... На мен Аслъ ми изглежда детска, освен когато я гримират. Пък и е дребничка и не се облича подходящо за ръста си.

# 41
  • Мнения: 28
Според мен, въпросът е достатъчно ясен - "Външността на коя актриса харесвате?"
А под външност се има предвид коса, очи, походка, стойка и т.н.
П.С. Включва се и облекло, защото е част от визията.

# 42
  • Мнения: 0
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не е често утре ще има забраненият плод в 20:00 а мечтатели няма да има  #Cussing out #2gunfire

# 43
  • Мнения: 23
 Stop запис и от мен 4 неща smile3532 :
1) честита темичка   Hug Magosniwa отново е свършила страхотна работа както и Ивона1 c колажите  Hug

Благодаря  bouquet

# 44
  • Мнения: 120
В живота може би наистина Пелин е доста красива и самите фотосесии го показват, но както каза cWe7y_eFe в филма не и дават да "разцъфне". А иначе в предишната тема уж беше за облеклото тема и съм го запомнил на изуст без да видя, но ввсе тая Мине в сериала е най-хубава.

Общи условия

Активация на акаунт