Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 23

  • 45 662
  • 731
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Не ми тръгва Канал Д онлайн, но Евро Д тръгва  - те всъщност един и същи канал ли са?  И Евро Д ли излъчва в 22.30 събота Мечтателите?

Може би сте го коментирали някъде  Embarassed Пропуснала съм...

Един и същ са. Само дето по Евро Д почва с 30 минути някъде по-късно...  Wink

# 16
  • Мнения: 0
Аз гласувах за Аслъ..  Като е наточена е много хубава Simple Smile А иначе всичките са сладурани - Мине и Гюнюл също ми харесват Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 303
Аз гласувах за Лейля.

# 18
  • Мнения: 320
Аз гласувах за Аслъ.Всички са много хубави и също много ми харесва и Съла.. Peace Flutter

# 19
  • Мнения: 0
Запис.

Харесвам всички, но най-много Аслъ. Тя ми е любимка.


# 20
  • Мнения: 0
Аз гласувах за аслъ тя ми е любимка  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 205
и азз да се цопна в новата темичка Simple Smile
честит празник!
честит рожден ден на доктор_синеочка (на патерици)! жива и здрава и всичко най-хубаво!
видях новия фрагмент.. ами нямам думи.. само се надявам Ефе да се оправи и всички тези тъжни моменти да не повлияят на бебчето на Мине и Дениз..

# 22
  • Мнения: 28
Всички са супер, но Мине ми изглежда по-женствена от Аслъ. Освен това има по-хубава походка и е по-висока.  Peace Peace

# 23
  • Мнения: 0
Мерси за пожеланията  Hug  bouquet Аз си знаех,че аслъ ще припадне още преди да пуснат фрагмента тя винаги припада! Laughing За първи път видях халилчо да плаче,а за атакан да не говорим как гушкаше ефе и плачеше newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 newsm11

# 24
  • Мнения: 0
Всички са супер, но Мине ми изглежда по-женствена от Аслъ. Освен това има по-хубава походка и е по-висока.  Peace Peace
В началото на сериала Аслъ сякаш беше по-ниска и по-тромава. Като ходеше се поклащаше наляво-надясно като пате. С времето се разхубави, доби по-женствен вид. Много е хубава!

# 25
  • Мнения: 0
Честит 3-ти март.
Здравейте.Казвам се Диляна и съм на 16 години.Аз съм голям фен на Мечтатели.Гледам го от първия епизод.Чета Ви коментарите от Тема номер 1 до сега.Регистрирах се във форума някъде около Тема номер 8, но не се включвах във Вашите коментари, спорове и обсъжданията на епизодите, защото съм прекалено срамежлива, а и не исках с някой мой коментар да предизвикам скандал.

Аз съм голям фен на Ефе и Аслъ. Според мен Ефе няма да умре и ще бъдат щастливи с Аслъ. Гювен в епизод 153 вероятно ще замине за Канада, но ще се върне след няколко епизода.

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 19:45 от didi_16

# 26
  • Мнения: 28
Всички са супер, но Мине ми изглежда по-женствена от Аслъ. Освен това има по-хубава походка и е по-висока.  Peace Peace
В началото на сериала Аслъ сякаш беше по-ниска и по-тромава. Като ходеше се поклащаше наляво-надясно като пате. С времето се разхубави, доби по-женствен вид. Много е хубава!


Да, има много голямо развитие, но въпреки това, лично за мен, Мине си остава по-женствената.

# 27
  • Мнения: 0
http://vbox7.com/play:6cefa7c4 това клипче е много тъжно  newsm45 newsm45 newsm45

# 28
  • Мнения: 205
диди_16, добре дошла   bouquet  bouquet  bouquet
аз исках да гласувам за Мине, Су, Аслъ и Нургюл (нея я няма..) но.. ако бях натиснала ''всички ми харесват'' нямаше да е така.. Дуигу никак не ми харесва.. злобата и е изразена на лицето.. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 120
Мине в началото на сериала беше най-хубава поне за мен. Аслъ след като почна трети сезон, се промени тотално и стана като ангел. Въпреки това, говорим за обличане, а не красота в момента  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт