Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 23

  • 45 657
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 0
Здравейте! Как гледате сериала по канал Д ? Едва ли всички знаете турски!? Къде го гледате тоя фрагмент? Извинявайте з аглупавите въпроси ама съм новичка!

От тук може да гледаш фрагмента на 152 епизод,който ще бъде излъчен по kanal D в събота малко след 22.30 часа!Ето ти линк за фрагмента.Кликваш върху него и фрагмента ти се зарежда!:
http://vbox7.com/play:212f62ef

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте! Как гледате сериала по канал Д ? Едва ли всички знаете турски!? Къде го гледате тоя фрагмент? Извинявайте з аглупавите въпроси ама съм новичка!


Що се отнася до серията в събота,повечето не знаем турски и гадаем по картинки какво се случва.Може да се каже,че вече доста задобряхме!На първа страница на темата има линк за гледане на живо на канал Д. Hug

# 63
  • Мнения: 319
Хей реших и аз малко снимки да пусна,ако вече са пускани съжелявам! Praynig

# 64
  • Мнения: 319
Забелязали ли сте че на новия фргмент много добре се свързва с клипа.На все пак си остава тъжен.. Sad

# 65
  • Мнения: 319
Някой може ли да ми даде линк за автарчета на Аслъ,Мине или който и да е от Мечтатели.И също за подписче Simple Smile

# 66
  • Мнения: 28
Някой може ли да ми даде линк за автарчета на Аслъ,Мине или който и да е от Мечтатели.И също за подписче Simple Smile


Напиши им в Гугъл имената и ще излезнат.

# 67
  • Мнения: 3
Здравейте мечтатели.
Първо честита нова тема, много е хубава, както винаги де Hug за което благодаря на Magosniwa.  smile3525

Епизода в събота наистина ще е много тежък. Като гледах фрагмента се разплаках, а да не говорим как ще гледаме целият епизод. Наистина много сълзи ще пролеем. newsm45
Аслъ, Атакан, Су, Халил, Метин, всички ще са съкрушени след като научат за болестта на Ефе. Ефе е прав като им казва, да него погребват още докато е жив. Но как по друг начин да реагират след такава новина, всеки първо ще си помисли най-лошото. Сега Ефе след като има подкрепата и любовта на всички любими хора ще има желание да се лекува и да оздравее за да бъде с тях. Вярата е много силен катализатор и когато човек вярва в нещо е много по-голям шанса да го постигне. Амбицирана от мисълта, че може отново да загуби Ефе, Аслъ ще направи и невъзможното за да му помогне. Това харесвам в нея, че когото стане напечено, да вярно първо се отчайва, но после така яко се нахъсва, че и планина би преобърнала само и само да постигне желаното. Всички мечтатели /приятели/ ще се мобилизират за да помогнат на Ефе, за да не го загубят отново.
И преди съм го казвала и сега ще повторя. Този Тайфун ми изглежда много съмнителен Thinking. Само не знам с каква цел прави всичко свързано с болестта на Ефе и по-точно не прави нищо за неговото излекуване. Щом Аслъ се порови "два дни" из нейните учебници smile3529 и откри лек /операция/, която ще помогне на Ефе, за какво повече да говорим. Тайфун или не е истински доктор или има нещо гнило покрай него, скоро ще стане ясно. Съмнявам се Ефе да е отказал операция, с която да се излекува и да се прибере при приятелите си, родителите си и любовта на живото си, Аслъ, защото отказвайки се от операцията той се отказва и от живота си и от себе си. Затова си мисля, че Ефе дори не подозира за такъв вариант.
Сигурна съм, че Ефе ще се оправи по един или друг начин, нещо вътрешно ми подсказва че ще стане така.

Гювен наистина взе да ми харесва с постъпките си спрямо Ефе и Аслъ. И той много страда за приятеля си, защото те са такива, въпреки съперничеството си с Ефе за сърцето на Аслъ. Той направи за Ефе точно това, което Ефе направи за Салъ, с разликата, че той страда много от това. Но нещата за Гювен бяха ясни. Аслъ не бе забравила 4 години Ефе, и колкото и да го обича /Гювен/ той виждаше, че няма как да се мери с него. Мисля си, че Гювен усети и разбра, че той е запълнил празнината от липсата на Ефе в живота на приятелите му и в сърцето на Аслъ и затова реши да избяга от тях и да им върне оригиналното момче, въпреки че ще страда. Единственото, кое той не осъзна е че и той е станал част от живота им и той ще им липсва. Вярно затова направи този театър с измамата, за да може всички да го намразят, но не се получи и много бързо беше разкрит.

Надявам се Йозге да не навреди на Мине и бебето, че тя доста побъркана изглежда smile3527. Това ще бъде много съкрушително за Мине.

В анкетата гласувах за Аслъ, харесвам я и в реалният живот, и в сериала. Визията и е супер, точно мой стил. Е като изключим някои безумни прищявки на сценаристите.

Добре дошла Диди16 при нас   bouquet

Оффф пак стана доста дълъг поста ми но ще ме извините, ако съм ви отегчила Embarassed.
Лека нощ.

# 68
  • Мнения: 11 766
Ето ме и мен - Честит празник на всички и честита нова тема. Пиша малко късно, но нямах време тези дни ...  Laughing

Темата е чудесна, а относно анкетата гласувах за Аслъ - и в живота и в сериала много харесвам визията на Пелин - невероятна е ...  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 11 766
Вчерашния 167-ми епизод по БТВ беше много интересен и тъжен ...  Hug
Първо се подразних от това, че махнаха Гювен от интрото - можеха поне за този епизод, в който той беше едно от главните действащи лице да го оставят. Но нищо - за другите няколко серии е ясно, че известно време ще е така без него, но скоро ще се върне ... Нямам търпение, че без него сериала няма да е същия  Mr. Green
Много беше тъжно в началото, когато Аслъ зарови пръстените и плачеше, а Гювен в това време пиеше на покрива на хотела и плачеше от болка ... Личи си, че и двамата много страдат и се обичат Cry
Веднага щом стана Аслъ тръгна да търси Гювен - Денис искаше да дойде с нея, но тя отказа. Все пак той остави съобщение на Гювен ...  Wink
Добре, че Гювен видя полицайте и с Бериджик успяха да им избягат ...  Hug
На Денис все не му върви - сега пък направиха запор на студиото заради дълговете на Рефик - добре, че Мине се съгласи да му дадат аванс и да вземе техника на заем.  Mr. Green
Много ми стана гадно, че Села умря - Ефе много страдаше. Приятелят й също ... Много тежка и трогателна беше сцената, когато двамата плакаха в болницата.  Cry
След това и на Ефе му прилоша и припадна в дома си. Добре, че Хайрие му помогна като го намери и му даде лекарства и храна. На мен тя ми харесва Wink
Аслъ ходи да търси Гювен къде ли не - дори в чайната градинка, а той как тъжно я наблюдаваше. Горкия - накрая остави там и писмо до Ефе ...  Wink
Щом Гювен чу съобщението на Денис му се обади и му каза къде ще бъде да дойде. Когато Денис дойде при Гювен и го попита какви ги върши ми стана много мъчно за Гювен - как жертва себе си. И като каза на Денис да избере карта, а той ще познае каква е и започна: ако е пика си тръгвам, ако е спатия си тръгвам, ако е каро си тръгвам и ако е купа пак си тръгвам. Денис отново го попита защо го е направил и предположи, че някой го е принудил, но Гювен каза че го е направил сам и защото е имал нужда от пари. Денис дори го удари и после му каза, че Аслъ все още го защитава ... Накрая го удари с бутилката и каза: съжалявам братле, но няма да позволя да си тръгнеш, а после го върза и повика и другите ... Sunglasses
Аслъ като разбра, че Денис е намерил Гювен веднага хукна при него ...  Hug
Гювен когато видя Денис, Су, Халил и Мине започна отново да ги лъже, че бил стигнал дъното, че опитал да се справи с чайната и в счетоводството, но не се е получило ...  Rolling Eyes
Когато Аслъ дойде при Гювен каза на всички да излязат - тази сцена между двамата е много силна. Отлично изиграна - шапка им свалям за пореден път на Сарп и Пелин.  Hug
Аслъ каза на Гювен да я погледне в очите и да говори, а Гювен каза че е запял старата песен на нов глас. Аслъ го попита пак ли е щял да изчезне и започна да му казва: ние вече сме семейство, семейство сме, защо го направи семейство сме, отговори ми и после го удари. Много силен момент ...  Wink
Аслъ попита Гювен дали я е лъгал и плачеше, а той как влюбено я гледаше и искаше да и каже истината, но не го направи. За мен той е истински човек - най-добрият и го доказа като пожертва себе си.  Wink
Аслъ попита отново защо, а Гювен каза, че така се е случило. Аслъ каза, че това е лъжа.
Много беше чувствена и силна сцената когато Гювен каза: аз те продупредих, онази нощ когато ме пазеше да не избягам, а помниш ли че те помолих да разхлабиш въжето и ти го стори, защо ? А Аслъ каза: не можех да те гледам така, а Гювен : защо ? И Аслъ каза: защото много те обичам ... След това Аслъ каза на Гювен : не казвай, че и ти не си ме обичал, защото няма да ти повярвам, а той каза : обичах те по свой начин, но ти искаше да ме измъкнеш от блатото. Накрая й каза, че сега и двамата потъват и Аслъ си тръгна ... Направо се разплаках на тази сцена. Изключителна игра ...   Heart Eyes
После Аслъ се обади на Метин и му каза къде е Гювен, но добре че Денис пусна Гювен да избяга преди това. И се направи все едно Гювен го е завързал. Метин обаче не му повярва. Браво на Денис - показа, че е истински приятел на Гювен. Върнаха и откраднатите пари ...  Hug
Много беше тъжно, когато Аслъ запали всичко и каза, че ще заминава за Измир, а на следващия ден Гювен се обади от друго име на Ефе и му каза уж да отиде за някаква пратка, а после прати анонимно съобщение и на Аслъ за да я срещне с него. Толкова е добър ... Аслъ се досети, че вероятно Гювен я вика да поговорят ...  Wink
Хареса ми когато Аслъ разказа на Лерзан, колко много обича Гювен и че приятелите й и казват да го забрави, че били доволни че си е тръгнал а тя била съкрушена. После попита как да живее сега. Лерзан и каза, че трябва да продължи напред, а Аслъ я попита - как да продължа, аз живеех само заради него. Пролича си колко много го обича за пореден път ...  Wink
Браво на Денис, че направи снимките и Лерзан ги хареса ...  Hug
Сори ако пак стана дълго - вече едва ли ще пиша такива романи ...  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 11 766
И още нещо - видях, че вчера имаше въпрос кой според нас заслужава повече Аслъ. Аз без колебание ще кажа, че Гювен заслужава Аслъ много повече от Ефе ... Вижте го как пожертва себе си, карайки я да го намрази и срещайки я с Ефе след това.  Wink
Аз смятам, че ако Гювен веднага й беше казал, че Ефе е жив тя щеше да остане с Гювен, защото се видя колко много го обича. Как му казваше, че са семейство и след това като каза на Лерзан, че живеела заради него. Обича го истински ... Но продуцентите нали винаги трябва да объркат нещата, да има интрига и т.н. измислиха друга развръзка ...  Wink
Найстина Аслъ винаги е помнила Ефе и го е обичала, но обича и Гювен и то силно ...  Wink
Ефе също страда, но според мен не е трябвало да се крие през всички тези 4 години. През това време би могъл да е щастлив до семейството си, а не те да страдат за него. Горкия Метин се пропи и загуби семейството си от чувство за вина ...  Wink
Докато Гювен промени живота си откакто се влюби в Аслъ. Винаги е помагал и на нея и на приятели те си. Спря с измамите, започна да изкарва парите си с труд. Заради силната си любов към Аслъ е готов на всичко - както сега когато се пожертва и я срещна с Ефе, така и в епизодите по Канал Д. Там за пореден път показа, че е най-добрият човек. Въпреки всичко страда за Ефе, защото той е негов приятел. Помага му с лекарствата, дори му помогна да организира изненадата за Аслъ, въпреки че я обича с цялото си сърце ...  Wink
Аз все пак се надявам на някое чудо и накрая Гювен да бъде с Аслъ - заслужава го. Просто са най-сладката двойка за мен ...  Heart Eyes
Лично мнение - знаете, че уважавам и вашето  Wink

# 71
  • Мнения: 368
Добро утро и честита ни темичка..... Simple Smile
Фрагмента е ужасен.......Ефе как само казва да не го погребват преди да е умрял....в този Тайфун наистина ума нещо гнило..... ThinkingНо като се замисля,Ефе може да е отказал операцията или лечението..... Thinkingнали в един епизод казва че няма да стъпи в болницата дори да е на умиране......? Thinking newsm78
Много заплетен сериал стана....... Tiredно на мен така си ми харесва.....стига да има happy end..... Whistling Hug Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 04 мар 2011, 08:12 от mine_123

# 72
  • Мнения: 0
Roxis, за преразказа "отличен 6","отличен 6","отличен 6"!!! Браво мила.Взех да се притеснявам,че те няма?!? Grinning
Защо си направила този анализ???Само развали общото впечатление?!? ooooh! С мъка ти пиша "среден 3"  за да не те загубя.След като се обосноваваш на видяното по kanal D,би трябвало да си забелязала кого избра Аслъ и кого обича повече!!!Що се отнася до саможертвата и двамата допуснаха грешки,но саможертвата на Ефе е много по голяма,защото в името на любовта и приятелството той зачеркна целия си съзнателен живот,докато Гювен само последната една година!!! HugЯвно ще трябва да поработим за подобряване на литературните анализи!!! Laughing

Последна редакция: пт, 04 мар 2011, 10:07 от Dobroman

# 73
  • Мнения: 368
Вижте тук някви фенове на Мечтатели ги следят и снимат...... hahaha(Дениз,Аслъ и Мине..)

# 74
  • Мнения: 368
Кой ли е този.....




Общи условия

Активация на акаунт